Skocz do zawartości
Chuck

Rozbudowa oferty o hosting - ew. współpraca

Polecane posty

Witam wszystkich,

 

Tworzę stronki i sklepy internetowe (średnio kilka miesięcznie), mam zarej. działalność gosp.

Mam też stronkę gdzie oferuję swoje usługi webmasterskie i teraz chcę do niej dodać możliwość wyszukiwania i rejestrowania domen (to akurat nie dot. tematu) oraz hosting w związku z tym mam takie dość lamerskie pewnie pytania:

 

Chcę by na stronce (ew. podstronie) była możliwość dla klienta, wyboru serwera oraz zamówienia go on-line i aby cały proces odbywał sie automatycznie. Klient dostaje e-mail itp. informacje, że serwer został utworzony w takiej i takiej subdomenie/katalogu i że może go np. 7 dni testować oraz dostaje informacje o płatności.

Jak to wygląda od strony technicznej, czy wykupując serwer resselerski są dostępne aplikacje, jakieś api, które to umożliwia, czy trzeba pisać własne skrypty? a może są takie już gotowe?

Nie zamierzam raczej z braku czasu tworzyć firmy hostingowej, ma to być tylko taka wygodna możliwość dla klienta.

Mogę w tym zakresie współpracować z inną stricte hostingową firmą ale nie na zasadzie programów partnerskich gdzie wstawiam referrala i tyle go widziano. Wolę całą platformę, gdzie będę miał pewność, że serwer zamówiony przez moją stronę pójdzie na moje konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to możliwe na resellerach, ale trzeba pamiętać, że pomoc klientowi w takim przypadku trzeba samemu gwarantować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zamierzam raczej z braku czasu tworzyć firmy hostingowej, ma to być tylko taka wygodna możliwość dla klienta.

Mogę w tym zakresie współpracować z inną stricte hostingową firmą ale nie na zasadzie programów partnerskich gdzie wstawiam referrala i tyle go widziano. Wolę całą platformę, gdzie będę miał pewność, że serwer zamówiony przez moją stronę pójdzie na moje konto.

 

Jeśli myśli Pan o programi partnerskim zapraszymy do nas, od każdej wpłaty klienta oferujemy 25% prowizji, a jeżeli przekroczy Pan 99 pozyskanych klientów prowizja wyniesie 30%.

 

W przypadku szczegółów proszę o kontakt z bok@3it.pl

 

Pozdrawiam,

Mariusz Jokiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×