Skocz do zawartości
numbo

7 domen w domenomania.pl

Polecane posty

Witam wszystkich. Mam takie pytanko. Otóż zakupiłem 7 domen na stronie domenomania.pl po strasznie niskich cenach 0,07gr za sztukę. Są to domeny: .pl .eu .com.pl .org.pl .biz.

 

 

Robiłem to na szybkiego i zapomniałem przeczytać regulaminu i nie wiem teraz jak będzie z tymi domenami. Czy muszę je przedłużać przez ileś lat czy co.

 

 

Tak na marginesie: Mógłbym przepisać na kogoś innego te domeny? Powiedzmy wystawić je na allegro itp. I jak należałoby to sfinalizować? Bo oczywiście nie wystarczy chyba tylko zmiana danych w panelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłem to na szybkiego i zapomniałem przeczytać regulaminu i nie wiem teraz jak będzie z tymi domenami. Czy muszę je przedłużać przez ileś lat czy co.
To przeczytaj go teraz ?

 

Tak na marginesie: Mógłbym przepisać na kogoś innego te domeny? Powiedzmy wystawić je na allegro itp. I jak należałoby to sfinalizować? Bo oczywiście nie wystarczy chyba tylko zmiana danych w panelu.
Google -> cesja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do przedłużania - nie ma obowiązku przedłużania domen

by przenieść domene trzeba opłacić kod authinfo za około 100zł brutto

 

co do pytania na marginesie - cesja domeny - poszukaj w google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mógłbyś. ja tak ostatnio zrobiłem

 

ale dla pewności na Twoim miejscu bym do nich napisał. Może akurat korzystałeś z innej promocji niż ja i np masz obowiązek przedłużania. Ale generalnie nie ma u nich takiego obowiązku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pół roku wcześniej.

 

pozostaje Ci kontakt z bokiem. kontakt mają bardzo szybki i konkretny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×