Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
!suchy!

Hosting pod Forum

Polecane posty

Witam, jaki hosting mi polecacie na nowe forum oparte na silniku MyBB 1.4 Czym mam się sugerować przy wyborze? Czy na początek wystarczy mi 2gb pojemności i o co chodzi z tym transferem miesięcznym? Czy jest na to jakiś przelicznik? ;-) Najlepiej jak by był to hosting, który oferuje domenę pl gratis. Oraz potrzebuje info na jakich warunkach ta domena jest za darmo i ile po roku kosztuje np. jej usunięcie, czy przedłużenie? Miesięcznie na hosting moge przeznaczyć góra 25 zł. Za szybką pomoc, z góry dziękuje. PoZdRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to forum ma dopiero powstać to 1GB miejsca wystarczy ze sporym zapasem ;)

 

 

i o co chodzi z tym transferem miesięcznym?

 

Jest to ilość danych z/do internetu przesłana przez odwiedzających twoje strony internetowe.

 

Najlepiej jak by był to hosting, który oferuje domenę pl gratis.

 

Tak się składa, że my w chwili obecnej mamy promocje w której do konta (od planu medium) dodajemy domenkę .pl na rok za darmo. Jej późniejsze odnowienie jest zgodne z naszym cennikiem.

 

Miesięcznie na hosting moge przeznaczyć góra 25 zł.

 

Darmowe domeny przyznawane są raczej do kont opłaconych z góry na rok czasu.

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jaki hosting mi polecacie na nowe forum oparte na silniku MyBB 1.4 Czym mam się sugerować przy wyborze? Czy na początek wystarczy mi 2gb pojemności i o co chodzi z tym transferem miesięcznym? Czy jest na to jakiś przelicznik? ;-) Najlepiej jak by był to hosting, który oferuje domenę pl gratis. Oraz potrzebuje info na jakich warunkach ta domena jest za darmo i ile po roku kosztuje np. jej usunięcie, czy przedłużenie? Miesięcznie na hosting moge przeznaczyć góra 25 zł. Za szybką pomoc, z góry dziękuje. PoZdRo

 

Polecam http://vipserv.org/ Autoinstalacja MyBB w panelu kontrolnym w 3 kliknięciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×