Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pzebracki

ekspress cisnieniowy

Polecane posty

Gość RuFiK

Witam ;)

Watpie żeby ktoś mnie przegadał ze Administrator potrafi sobie poradzic bez dobrej kawki :)

Szukam czegos dobrego i nie za drogiego :P

 

Wiem ze traq sie uzbroił w fajne cudenko :) bardzo bym prosil o opinie :)

oraz pozostałe osoby ktora są posiadaczami badź rowniez przymierzaja sie do zakupiu ekpresu cisnieniowego :)

 

Pozdrawiam

 

ps. Co mysliscie o tym zeby poprostu wybrac sie do Media i zdac sie na handlowca :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. Co mysliscie o tym zeby poprostu wybrac sie do Media i zdac sie na handlowca :):P

 

Oni na pewno będą chcieli Ci coś wcisnąć co mają aktualnie w sklepie, używają do tego często ciekawych argumentów :)

Ostatnio na przykład w Media handlowiec zachwalał mi jakiś tandetny okap mówiąc miedzy innymi, że ta firma ma bardzo ładną stronę internetową, nie wiem co to się ma do użytkowania ale ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
kawa jest niezdrowa. rzuciłem ;) przerzuć się na yerba mate :)

 

Hmm ja samem kawy np bez mleka nie wypije :P

a exppresso :) moge pic i nie spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Jura jak masz kase ;)

 

jura czytalem ze to dobra marka i dobra kawka wychodzi, Czy masz na mysli jakies konkretne modele ?

 

@Patryk

ty również :)

Jakies konkretne modele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Jury ciekawym modelem jest ENA 5 - nowy i stosunkowo tani jak na ich ekspresy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolce Gusto (swoją drogą ich strona nie działa bez www. - dobra konfiguracja vhostów ;) )polecam - za 500 zł są expressy z pakietem wkładów (to ten system z tymi pojemniczkami). Może i kawy (pojemniczki) nie są później za tanie ale za to kawka którą można z nich otrzymać jest niemal idealna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

XP 5020 nie drogi, a dość fajny, znajomy poleca. Ja myślę, że wstawię go niedługo do kuchni.

 

Dolce Gusto

długo tego używasz? bo opinie o tym mieszane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajomy pił kilka kaw dziennie i mu pękł żołądek :/ Ja nie pije kawy i nie polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki expres w domu to zło w czystej postaci..

Jak jeszcze go nie masz to często nie chce Ci się ruszyć tyłka żeby tą kawę zrobić, a tak.. podstawiasz kubeczek.. jeden przycisk.. i kilkadziesiąt sekund później kawka gotowa.

I nie daj Boże jak sobie jeszcze wsypiesz np. taką Lavazze.. gwarantuje, że na 5 dziennie się nie skończy ; - ).

Ogólnie szkoda zdrowia, ja od jakiegoś czasu nie piję już w ogóle kawy i jest ok.. taki 'wzmacniacz' wcale nie jest konieczny aby poprawnie i wydajnie funkcjonować.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

powiem szczerze że kawa kawą ;)

staram sie używac kawy jak najmniej kofeinowej :)

 

Sprawa z ekspresem chodzi tylko i wylacznie o degustacje dobrym smakiem i tyle :) mozna powiedziec ze wlasnie cos takiego mnie trzyma i kreci :)

 

Zwyklej kawy no nie wypije :) proporcjalnie to wyglada tak 75 % mleko = dodatki aromatyczne , 25 % kawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długo tego używasz? bo opinie o tym mieszane...

 

Dolce Gusto poleciła mi rodzina z Francji (u nich to już od dość dawna, u nas oczywiście nowinka). Oni nigdy nie mieli jakiś problemów, i zawsze byli zadowoleni z jakości kawy. Ja używam niespełna 2 tyg ale nie mam żadnych zastrzeżeń poza ceną wkładów ;)

 

Co do kawy to również nie polecam - piłem po 6 dziennie, i mam teraz problemy z żołądkiem i sercem - po prostu nie warto. Osobiście kupiłem express po to, by w przypadku ugoszczenia klienta w biurze, ugościć go dobrą kawką a nie np. sypaną LiderPrice (zostałem taką ugoszczony w jakimś banku, nie pamiętam już w którym, ale odstraszyli mnie tym faktem). Rzecz jasna sam również korzystam z tego expressu, jednak ze względów zdrowotnych w dość ograniczonej ilości, a najczęściej z gorącej czekolady która również jest dostępna w postaci wkładów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×