Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Prohost

Własne silniki forów dyskusyjnych

Polecane posty

Prohost: tak, zgadzam się. To był taki skrót myślowy i pewna specyfika mojej znajomości ze Spannerem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Nawet jak są możliwości i jest czas, nie wiadomo czy zapału wystarczy do zakończenia prac - ile to już poważnych projektów czy mniejszych "projekcików" realizowanych przez polskich programistów porzucono? Z pewnością wiele... o wiele za wiele. No ale cóż, taką mamy mentalność: wizja jest piękna, gorzej gdy przychodzi się za to zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa... przykładem (było?) OpenPB - ktoś wie, co dalej się z tym dzieje? WWW nie działa, Zyxist też.

A mieli fajne biblioteki opracowane, system szablonów i nakładkę na PDO z cache'owaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AFAIR OpenPB został porzucony, jednak system szablonów którego używali jest rozwijany dalej, jako samodzielny projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner
Prohost: tak, zgadzam się. To był taki skrót myślowy i pewna specyfika mojej znajomości ze Spannerem. :)

 

oj to chyba zły skrót myślowy :)

 

co masz do mnie i jaka znowu specyfikacja znajomości. Nie wiesz na co mnie stać, a jeśli wiesz to może nie zdajesz sobie do końca sprawy. Jesteś chętny na napisanie takiego forum ?? to zapraszam do kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś chętny na napisanie takiego forum ?? to zapraszam do kontaktu

 

Ja jestem chętny i piszę takie forum, ale za dużo już zrobiłem aby skakać do innego projektu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh...

 

[b]Fatal error[/b]: Uncaught exception 'Zend_Db_Adapter_Exception' with message 'SQLSTATE[HY000] [2002] Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2)' in /home/ft/library/Zend/Db/Adapter/Pdo/Abstract.php:143 Stack trace: #0 /home/ft/library/Zend/Db/Adapter/Abstract.php(417): Zend_Db_Adapter_Pdo_Abstract->_connect() #1 /home/ft/library/Zend/Db/Adapter/Pdo/Abstract.php(230): Zend_Db_Adapter_Abstract->query(Object(Zend_Db_Select), Array) #2 /home/ft/library/Zend/Db/Adapter/Abstract.php(720): Zend_Db_Adapter_Pdo_Abstract->query(Object(Zend_Db_Select), Array) #3 /home/ft/public_html/index.php(123): Zend_Db_Adapter_Abstract->fetchPairs(Object(Zend_Db_Select)) #4 {main} thrown in [b]/home/ft/library/Zend/Db/Adapter/Pdo/Abstract.php[/b] on line [b]143[/b]

 

chcialem zobaczyc i nici z tego ;) - no ale przynajmniej widze ze w jakiejsc czesci 'Zend Framework' jest wykorzystywany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zawsze możemy połączyć siły ;)

 

Jeśli chcesz pociągnąć tą myśl dalej, to zapraszam cię na GG: 7517994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×