Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Techmak

Serwerownie

Polecane posty

A że tak zapytam... jaki jest tego sens? Dzięki obrazkom nikt niczego się nie nauczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja byłem w serwerowni to mieli takiego fajnego tricka że na każdym serwerze był numerek i na końcu kabla jak już wchodził do routera była naklejka z numerkiem serwera. I wtedy jak klient nie zapłacił za serwer 46 to wiadomo było który kabelek wyciągnąć. Takie proste a takie przydatne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Jak ja byłem w serwerowni to mieli takiego fajnego tricka że na każdym serwerze był numerek i na końcu kabla jak już wchodził do routera była naklejka z numerkiem serwera. I wtedy jak klient nie zapłacił za serwer 46 to wiadomo było który kabelek wyciągnąć. Takie proste a takie przydatne :-)

 

NVU to chyba jakaś stara serwerownia z PRL bo z pulpitem sterującym nawet przez dostęp zdalny a nie z monitora idzie to zrobić jednym ruchem palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AH daje przykład :] Jak warszawską serwerownie która daje dostęp oraz zarządza serwerami dużych firm nazywasz z PRLU to nie wiem skąd jest dmtec z epoki kamienia :> ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
AH daje przykład :] Jak warszawską serwerownie która daje dostęp oraz zarządza serwerami dużych firm nazywasz z PRLU to nie wiem skąd jest dmtec z epoki kamienia :> ?.

 

chodziło mi o to że kto ci będzie wypinał i wpinał co miesiąc kable w serwerowni o klientach liczby "N" pomyśl zanim coś napiszesz może być tak jak mówisz w przydomowym kurniku z serwerami a nie w DC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×