Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
jadziek

dedyk pod "hosting plikow"

Polecane posty

Otóż rozglądam się za serwerem dedykowanym dla tzw "hostingu plików" nie jest to do końca zwykly hosting jednak opiera się na podobnej zasadzie. W internecie wyczytałem ze przy dużej ilości odwiedzających 100mbp\s wyczerpuje się natychmiastowo. I tutaj moje pytanie zainteresowała mnie oferta ovh na początek jak jeszcze serwis się nie rozkręci pakiet: http://www.ovh.pl/prywatne/produkty/superplan_mini.xml

 

Nie rozumiem jak wygląda sprawa z :

 

z OVH do Internetu100 Mbps

SLA Premium

( dla całej infrastruktury )

 

Gdy łącze będzie przeciążone są pobierane jakies dodatkowe opłaty czy poprostu przepustowośc zostaje zmniejszona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez wszystko jest opisane na tej strony. Wedlug tej opcji masz 100mbit na wszystkie serwery w OVH, zgodnie z tabelka. Chcesz wiecej to placisz 600 zl za 100mbit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie mimo wszystko oplaca sie oferta ovh. Z tym że faktycznie w pewnym momencie trzeba dokupic łącza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem, że wcale tak nie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick
OVH?

Oles wyrzuci jak znajdzie sie jakis ciekawy plik, dlatego lepiej wybrać LeaseWeb

ojj mylisz się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prowadzilem hosting plików który stał na sererach w ovh. W razie nielegalnych plików dostawałem maila aby skasowac. Kasowałem ... odpisywałem i po sprawie. Nikt nie robil zadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie czym różni się łącze.

 

100 Mbps gwarantowane dla jednego klienta od 100 Mbps gwartantowane na serwer ?

 

to drugi czyli łącze 100mb\s jest tylko dla mojego serwera a pierwsze dla wszystkich serwerów które stoją w ovh ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie wychodziłoby na to że zamiast kupowac 2 serwery na jednego płatnika mozna kupić 2 serwery na dwóch osobnych płatników i mieć 2x 100mbps zamiast 2x 50mbps ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w takim razie wychodziłoby na to że zamiast kupowac 2 serwery na jednego płatnika mozna kupić 2 serwery na dwóch osobnych płatników i mieć 2x 100mbps zamiast 2x 50mbps ?

 

I później płakać, że ovh wzięło kasę i nas wywaliło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Odnoszę wrażenie że OVH wywala tych co kombinują za dużo, ale jest kilka firm co mają dedyki w OVH i jakoś im ich nie zabrali, pomijam kshaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wogóle z tego co wiem OVH obcina łącze jeśli urzycie przekroczy ileś tam % Wiec nie wiem, a co do plików i dedyka pod nie to tylko LeaseWeb, Holandia czyli bez zbędnych pytań co tam masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×