Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
aegnor

Webh - małe pytanko jakosci

Polecane posty

Witam, jestem tutaj nowy. Przeszukałem troszke forum ale nic nie znalazlem...

Moglby mi ktos pomoc?

Chciałbym sie dowiedziec czy ktos z Was ma w http://webh.pl [VPS'a]

Jezeli tak to moglby ktos podac IP? Chcialbym sprawdzic ping jaki mam do niego i ocencie jakos te VPS'y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

91.205.75.11

 

Oferują 7 dniowy okres testowy, więc może samemu przetestować usługę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie dokładnie jest usługa TEST? chyba na test to jest WWW a nie vps?

 

To i to..zresztą w takich kwestiach z Sebakiem się nie kłóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiem do czego zmierzasz... Mam Maila ...

Napisze ktos tu cos konkretnego, bo jak narazie widze 0 pomocy a sam offtop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

wystarczy najnormalniej złożyć zamówienie na naszej stronie internetowej na dowolny serwer VPS.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niecały miesiąc temu dokonałem zakupu VPS w WebH.pl - początki zapowiadały się wyśmienicie - kompetentny kontrahent - pomógł w kompletnym przeniesieniu serwera rsync'iem (konfigurację po przeniesieniu robił bellerofont). Dokupienie miejsca - nie było najmniejszych problemów. Schodki zaczęły się 'parę dni' po zakupie - kilkukrotny down usługi (nie działała także strona webh). Wczoraj obudziłem się rano i... zobaczyłem w oknie SSH komunikat 'system halted'. Poirytowany (dzień wcześniej dokupowałem pakiet transferu do VPS'a). Dzwonię... około 4 czy 5 razy bez odbioru. Wysłałem SMS'a - po 10 minutach odpowiedź - 'system nie przyjął informacji o dodaniu transferu, teraz wszystko musi być ok' - rozumiem... zapomnieli. A szkoda.

 

Co zabawne, mam u nich taki niefart do tego sprzętu, że biosowy zegar uparł się, że czas to jest 'czas środkowoeuropejski + rand(-1,1)h, tak więc codziennie rano wstaję i patrzę że... godzina na serwerze absolutnie nie pasuje do godziny na komputerze... Konsultowałem się z obsługą, przyznali że jest to wina biosu i nie da się z tym nic zrobić... Co zabawne, przez te zachwiania poczta onetu wpierniczyła mnie na czarną listę IP (za maile 'z przyszłości').

 

Po przenosinach czas logowania na SSH, FTP a nawet POP3 wydłużył się niemal trzykrotnie (przy restrykcyjnych zasadach logowania na SSH (30 sekund timeout na logowaniu) nieraz serwer wywala mnie zanim pokaże mi się pole nazwy użytkownika). Mam nadzieję, że to tymczasowe...

 

Póki co nie zamierzam się przenosić, bo usługę opłaciłem z góry na parę miesięcy. Mam nadzieję, że administrator firmy się postara, bo jest na prawdę przemiłym człowiekiem. Obsługa na prawdę na bardzo wysokim poziomie i dostępna niemal 24/7. Tylko coś sprzęt nie taki ;)

 

... no i te DDoS'y, które odczuwają wszyscy userzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
Co zabawne, mam u nich taki niefart do tego sprzętu, że biosowy zegar uparł się, że czas to jest 'czas środkowoeuropejski + rand(-1,1)h, tak więc codziennie rano wstaję i patrzę że... godzina na serwerze absolutnie nie pasuje do godziny na komputerze... Konsultowałem się z obsługą, przyznali że jest to wina biosu i nie da się z tym nic zrobić...

bez przesady ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z paroma kombinacjami w systemie, oraz po zmianie strefy czasowej w HyperVM na Kijów... wszystko wygląda na OK. Jeżeli problemy nie pojawią się rano to poinformuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×