Skocz do zawartości

sbe

Użytkownicy
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O sbe

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Sosnowiec
 1. http://xsbe.hostnolimit.eu/phpsysinfo/ Parametry serwera
 2. Dlaczego IRC jest zły?

  Wszystko zależy od sieci, jeśli ktoś siedzi na jakieś egzotycznej sieci.. To jest spokój. IRCnet - tam jest najwięcej problemów.. Z doświadczenia wiem..
 3. Dlaczego IRC jest zły?

  IRC jest i będzie zły, dlaczego? Ponieważ jest za dużo osób, które na niewygodne pytania odpowiadają atakami DDoS.. Ty widzisz to z perspektywy - spadła sesja, ping timeout... życie. A hosting -> problemy z dostępnością usług, brak komunikacji z serwerem, transfer ucieka.. Dlatego, najlepszym serwerem na sesje IRC jest localhost - wtedy odczujesz na własnej skórze jakie to fajne..
 4. Ale jak rozwiązać backupy w SQL Express? Tam nie można tasków dawać...
 5. Za 500 zł sie kupi Dell`a. 2x Xeon 2.4 - z HT. 1gb ram ddr ecc 250 gb ata hdd.. Dołożyc ramu - ~2gb DDR 266 mhz ECC to koszt ~150 zl.. I za 650 zł masz cichutką fajną maszynę..
 6. 2x Quad Core.. i działa..
 7. Serwer bazodanowy.. Pod CDN Optima musi być wszystko Microsoft friendly Windows 2008 SRV + Microsoft SQL - 2005 badz 2008, może być wersja Express.. Póki baza 4gb nie przekroczy.. Parametry.. Najlepiej coś firmowego.. Dell/IBM. Procesor: Quad Core Intel Xeon E5310 1.6GHz.. RAM: 4gb minimum zależy od wersji systemu.. SQL lubi zżerać pamieć, oj lubi Dyski.. Najlepiej SAS`y.. Szybkie.. 15k obrotów, RAID oczywiście wskazany.. Do tego dobry UPS, i jest gotowe.. Wirtualizacja jest mile widziana, Pod Exchange/CRM - wirtualka, i codzienny backup całej maszyny.
 8. A jak jest z połączeniami IRC? Dozwolone?
×