Skocz do zawartości
kaleka

[opinie] pcspace.pl

Polecane posty

Proszę pamiętać, iż w drugą stronę też to działa wink.gif

pozdr.

Zgadza się, jeśli jednak zaczyna się szukać winnych, zawsze należy zacząć od siebie

 

udało się komuś nawiązać jakiś kontkat z właścicielem??

kurde nawet kopii nie otrzymałem ;(

To jest skandal - mi właściciel pcspace.pl nie odpisuje na maile, od około dwóch dni. Również nie otrzymałem kopii zapasowej, a bardzo by się przydała (były zapewnienia, że kopia zapasowa jest zrobiona i nie mamy się czego obawiać). No cóż, minął już chyba tydzień, od kiedy serwery przestały działać. W moim świecie jeden dzień niefunkcjonalności serwerów, jest mocnym ciosem poniżej pasa. Cały tydzień - tego nie da się opisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie szukam winnych, jak niektórzy tu sugerują ;)

 

chodzi mi o to, iż Pan Piotr Soczówka (druga jego działalność - www.DMAD.co.uk) twierdził, iż problem zostanie niedługo rozwiązany i kopie są.

 

Gdybym wiedział od razu, postawiłbym stronę na podstawie starej kopii na innym serwerze, a nie tracił przynajmniej 5 dni na oczekiwania będąc zwodzonym przez Pana Piotra.

 

Naprawde jestem gotów machnąć ręką na pieniądze za serwer, wystarczyło napisać prawdę. Chyba nie oczekuje na zbyt wiele??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie szukam winnych, jak niektórzy tu sugerują wink.gif

Jasne, ja mówiłem tylko o sobie i w 100% stoję po stronie pokrzywdzonych użytkowników hostingu pcspace. ;)

Naprawde jestem gotów machnąć ręką na pieniądze za serwer, wystarczyło napisać prawdę. Chyba nie oczekuje na zbyt wiele??

W pełni się z tym zgadzam - wolę usłyszeć od Pana Piotra prawdę, choćby ta prawda, była dla mnie najczarniejszym scenariuszem, niż puste kłamstwo...

 

Mnie osobiście już znudziły te kłamliwe informację. Serwer od kilku dni powinien działać, a skoro nie działa to znaczy, że coś jest nie w porządku.

pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do oszczędzania, to konto nie bylo najtańsze.

Z tego co pamiętam, to konta kosztowały 120zł rocznie, możliwe że się mylę... Wychodzi 10zł miesięcznie - jest to naprawde niska kwota za konto hostingowe, więc nie wiem o co Ci chodzi  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cóż są też dużo tańsze ;)

 

ja np. naprawdę byłem wyrozumiały, zważywszy ile zapłaciłem - ale mimo wszystko to jest olbrzymia przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy krzaku z "unlimited'em" nie ma się co dziwić ;) Na forum jest wiele sprawdzonych firm i także oferują dobre konta w niskich cenach :)

 

PS. Cena zazwyczaj świadczy o jakości albo miejscu, w którym są servery, np. tańsze są hostingi w usa albo uk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po długich dniach oczekiwania, w końcu udało się im przywrócić kopie zapasowe. Nie wiem jak Wy, ale ja już przeniosłem wszystkie dane na inny serwer. Firma PCspace.pl została zamknięta, a nasze konta przedłużone do stycznia 2011 roku - jak miło, ciekawe czy ktoś jeszcze będzie na tyle odważny, aby z tego skorzystać. ;)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamiętam, to konta kosztowały 120zł rocznie, możliwe że się mylę... Wychodzi 10zł miesięcznie - jest to naprawde niska kwota za konto hostingowe, więc nie wiem o co Ci chodzi :D

Za te pieniądze są naprawdę dobre hostingi. Sam takich używam bo nie potrzebuję dedyków ani VPS-ów i działają tak jak należy. Wystarczy odpowiednią firmę wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Widzę, że temat bardzo się rozwinął, także muszę wyprostować parę rzeczy:)

 

Serwis pcspace.pl jest marką firmy DMAD Direct Marketing and Design.

Nigdy nie prowadziliśmy żadnej działalności bez legalnie zarejestrowanej firmy (działamy od 2005 roku).

Z miłą chęcią podałbym Państwu nip i regon, jednak w Anglii coś takiego nie istnieje.

Prowadzimy działalność, która jest odpowiednikiem firmy jednoosobowej w Polce, co nie przeszkadza w zatrudnianiu pracowników.

 

Jednak, po przeczytaniu wielu opinii o firmach hostingowych na forum WHT, rozumiem skąd bierze się ta nieufność do hostingów "krzaków".

 

Gdy uruchomiliśmy serwis pcspace.pl, rzeczywiście skorzystaliśmy z opcji resellera, co było niewątpliwie naszym błędem. Firma świadcząca owe usługi resellerskie została nam polecona przez "zaprzyjaźnioną firmę", dlatego w głównej mierze wybraliśmy tak, a nie inaczej.

 

Jak zapewne historia wielu użytkownikom hostingu znana, reseller działał dobrze, jednak do czasu. Wtedy zaczęły się problemy nasze, jak i naszych klientów.

Rzeczywiście, wielkiego wpływu na przebieg wydarzeń nie mieliśmy, łatwowiernie przekazując informacje naszym klientom od dostawcy resellera.

 

Chciałbym jednak zaznaczyć, że każda osoba, która w tym czasie zdecydowała się zrezygnować z naszych usług, dostała 100% zwrot kosztów uiszczonych za serwer.

Zostały również przywrócone wszystkie kopie zapasowe, niektóre niestety z opóźnieniem, co wynikało z nieprawdziwych informacji przekazywanych nam przez dostawcę resellera.

 

Obecnie wszystkie konta naszych klientów znajdują się na serwerze dedykowanym, gdzie będą hostowane rok gratis.

 

Zawsze podchodzimy do biznesu uczciwie, nie ze względu na klienta, a drugiego człowieka:)

 

Hosting, który jest prowadzony przez naszą firmę, nie jest naszym głównym profilem działalności, a zaledwie jego częścią. Nie nastawiamy się na masowe sprzedawanie kont hostingowych czy "opanowanie" bądź zalanie rynku tanimi ofertami.

Uruchomiliśmy usługi hostingowe przede wszystkim ze względu na naszych stałych klientów.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że odgrzebuje stary temat. Ale mam wykupiony hosting pod www (oczywiscie w pcspace) i chciałbym się wypowiedzieć na temat "owej" firmy. Zatem do boju :-)

 

1. Kontakt z Bokiem,

 

Na kontakt nie można narzekać stoi na dość wysokim poziomie, co przez to można rozumieć: szybka odpowiedź i chyba tylko tyle (plus)

 

2. Poziom oferowanej pomocy,

 

Pewnego razu wyslalem maila z zapytaniem odnośnie "padania" strony, na co dostałem odpowiedź że to przez źle napisane strony użytkowników które powodują crashe... i że nic z tym nie mogą zrobić ( minus )

 

 

3. Niezawodność

 

...yy ? To stwierdzenie raczej u nich nie wystepuje... jeżeli prowadzone by były statyski procentowe to hosting wypadłby gorzej niż "przeciętnie". Wciągu dnia kilka razy strony nie ma.

 

 

Może i trochę krótko, ale podsumowanie:

 

Jeżeli nie masz co z kasą zrobić to polecam pcspace.pl ! Ja jak tylko będę miał możliwość (to jest będzie dostepna strona po kolejnej "setnej" awarii) przenoszę się na inny hosting, i chciałbym jak najszybciej o tym bublu zapomnieć.

 

Zatem jeszcze raz: Nie kupujcie tutaj hostingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ta firma nie jest wcale tak wspaniała. Chyba, że ja nie umiem przepisywać adresów ze strony www. Otóż moja klasa postanowiła sobie wykupić hosting za około 10 zł za rok. Wszystko było pięknie, nie powiem. Bo działało naprawdę szybko, nic sie nie zacinało, servery były cały czas ONLINE. Problemy zaczęły się kilka dni temu. Najpierw chyba server na którym jest forum padł albo cokolwiek innego, nie można było wejść na forum. Teraz zaś pisze, że jest za dużo połączeń z bazą danych i forum nadal jest nieczynne. Dochodzi do tego brak kontaktu. Pisze, że odpowiadają wciągu 12h, a minęło już co najmniej 4 dni <_< Nawet jak wchodzę w PHPMyAdmin to wyskakuje komunikat zbyt wiele połączeń. Nie ma nic na żadnej stronie napisane na temat tych problemów. Jestem zawiedziony, bo wcześniej na prawdę wszystko było dobrze, kontakt był i to szybki, ale teraz .... W końcu jak płacę to wymagam jak gdyby ...

 

Ooo widzę, że pcspace jest tutaj zarejestrowane, to może tutaj mi odpowie ... ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż moja klasa postanowiła sobie wykupić hosting za około 10 zł za rok.

 

z .... W końcu jak płacę to wymagam jak gdyby ...

 

jak gdyby płacisz

 

Dzieci więcej na słodycze dziennie wydają i tyle nie wymagają co Ty za rok usługi ;-)

 

Pozdrawiam,

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak Tomasz napisał - za 10 zł rocznie cudów się nie spodziewaj. Wychodzi mniej niż 1 zł miesięcznie na utrzymanie Twojego konta...

Sam miałem wykupione u nich konto. Na szczęście nie wpłaciłem pieniędzy, tylko korzystałem z okresu testowego.

IP mojego serwera cały czas było na listach RBL, więc większość maili była cofana.

Co do supportu - odpowiadał w miarę szybko i w miarę rzeczowo.

Ładowanie stron i czas ich generowania wówczas był przeciętny. Jedyne, do czego mógł się nadawać ten hosting, to trzymanie zdjęć wyświetlanych na aukcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe, firma niby Angielska ale przelewy pobierane na Polskie konto, z osobą zameldowaną w Krakowie:

 

Monika K.

// dane prywatne, usunięte przez Administratora

 

Rzekoma p. Monika jest również podana w Boku jako kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wiem, że może za dużo wymagam, ale przynajmniej by napisali coś, że jest awaria czy coś w ten deseń, bo mnie np. bardzo wku yyy denerwuje takie coś. Chcę wiedzieć, że np. forum nie działa z jakiegoś powodu, jeśli wina of kors leży po ich stronie.

 

BTW wróciło narazie wszystko do normy, forum działa, jednak odpowiedzi na maile żadnej jeszcze nie dostałem :/ ale grunt, że forum działa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja dostałem ciekawy mail od pcspace, cytuje:

 

Witamy,

 

Informujemy, że serwis PCspace.pl został przejęty przez firmę

Serveradmin.pl s.c.

 

Firma Serveradmin oferuje profesjonalną obsługę klienta oraz infolinię,

której my nie mogliśmy Państwu zapewnić. Wszystkie opłacone konta

hostingowe będą w dalszym ciągu hostowane na serwerach serweradmin.pl

 

W celu opłacenia nowego abonamentu, proszę użyć poniższych danych

kontaktowych oraz numeru konta bankowego:

 

Nazwa firmy: serveradmin.pl S.C.

35-101 Rzeszów

ul.Staroniwska 73

tel/fax +48 017 8530774

 

Numer konta: 62 1140 2004 0000 3702 5013 5811

mBank

 

Jeśli zechcą zasięgnąć Państwo dodatkowych informacji, zapraszamy pod

adresem email admin@linuxpl.com

 

 

Pozdrawiamy Serdecznie!

Grupa - PCspace.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×