Skocz do zawartości
siuks

hosting ze specyficzna obsluga e-mail

Polecane posty

witam,

poszukuje hostingu dla 4-5 stron www i kilkunastu/kilkudziesieciu domen. moj klopot pojawia sie, jesli chodzi o obsluge kont e-mail. potrzebuje miec zalozonych pare kont o tej samej nazwie dla roznych domen, czyli np. biuro@domena1.pl i biuro@domena2.pl. mam konto w home.pl, niestety tam wszystko trafialo na ten sam adres, czyli poczta majaca trafic do firmy1 trafila do firmy1, ale rowniez firmy2,3 itd. jaki hosting umozliwia taka funkcje? zdaje sie ze kiedys dmkproject mial taka mozliwosc, tylko niestety z tego co pamietam chamska obluga byla... zalozylem konto na ionic.pl, nie wiecie czy jest tam taka mozliwosc? dodam jeszcze ze w niedalekiej przyszlosci chce umiescic sklep do 1000 produktow.

dziekuje serdecznie za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Hekko.pl.

Nasza konfiguracja umożliwia takie działanie poczty prawidłowo.

Naszymi atutami są również własne serwery zlokalizowane w Gdańsku, łącza ATM, NASK oraz wpięcie do PL-IX zapewniają obecnie bezawaryjną pracę sieci podczas awarii jednego z łącz. Dodatkowym plusem będzie szybka pomoc techniczna.

Zapraszam również do 14 dniowego testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,

poszukuje hostingu dla 4-5 stron www i kilkunastu/kilkudziesieciu domen. moj klopot pojawia sie, jesli chodzi o obsluge kont e-mail. potrzebuje miec zalozonych pare kont o tej samej nazwie dla roznych domen, czyli np. biuro@domena1.pl i biuro@domena2.pl. mam konto w home.pl, niestety tam wszystko trafialo na ten sam adres, czyli poczta majaca trafic do firmy1 trafila do firmy1, ale rowniez firmy2,3 itd. jaki hosting umozliwia taka funkcje? zdaje sie ze kiedys dmkproject mial taka mozliwosc, tylko niestety z tego co pamietam chamska obluga byla... zalozylem konto na ionic.pl, nie wiecie czy jest tam taka mozliwosc? dodam jeszcze ze w niedalekiej przyszlosci chce umiescic sklep do 1000 produktow.

dziekuje serdecznie za pomoc

 

Prawdę powiedziawszy dziwi mnie że na jakimkolwiek hostingu nie było by takiej możliwości. Na http://vipserv.org/ taka możliwość jest. A ponadto jeśli chodzi o pocztę to istnieje możliwość utworzenia dowolnej liczby skrzynek (w dowolnej ilości domen). Ustawień kopiowania emaili wychodzących i przychodzących (przekazywanie na inna skrzynke np.) (przydaje się firmom), możliwość przechwytywania emaili przychodzących przez PHP (przetwarzanie emaili np. z allegro (tak ma jeden z naszych klientów)), możliwość dokładnego ustawienia fitra antyspamowego dla każdej skrzynki z osobna (np. greylisting, baesian czy wiele innych testów można osobno włączyć lub wyłączyć). Ogólnie fitr antyspamowy jest bardzo skuteczny, istnieje możliwość dodawania adresów do białej i czarnej listy, osoby których wiadomości zostały uznane za spam otrzymują email zwrotny zawierający informacje jak mogą dodać się do białej listy poprzez przepisanie kodu z obrazka. Istnieje możliwośc ustawienia natychmiastowych powiadomień o przychodzacych emailach na komunikator gadu gadu. Pozatym także są możliwości zmiany rekordów MX (można np. obsługe poczty przekazać na gmaila). Możliwość ustawienia automatycznej sekretarki, fitrowania emaili, sciagania emaili z zewnetrznych skrzynek (np. o2 wp gmail), a także inne możliwości których zapomniałem wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy MasterNET.pl działającą na rynku już ponad cztery lata.

Dzięki stosowaniu autorskich rozwiązań nie ma problemu z tworzeniem indywidualnych kont pocztowych w różnych domenach, kont FTP, kierowania domen, subdomen na dowolne katalogi oraz masa innych funkcjonalności.

 

Atutem firmy MasterNET.pl są jedne z najniższych cen utrzymania domen internetowych na polskim rynku, szybki konkretny support.

Zapraszamy do uruchomienia serwera do okres bezpłatny 14 dni.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań nasze Biuro Obsługi Klienta pozostaje do Pańskiej dyspozycji.

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwi mnie że na jakimkolwiek hostingu nie było by takiej możliwości.

 

na home.pl nie ma takiej mozliwosci, progresso rowniez nie, dzwonilem do kilku firm wymienianych na forum, niestety nie trafilem na zadna taka firme :-)

 

a moze VPS? duze mozliwosci, tylko nie do konca rozumiem jak to dziala :-) czy srednio-doswiadczony uzytkownik sobie poradzi ? jak wyglada administracja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek_inc

Nie poradzisz sobie z VPS, chyba ze weźmiesz managed (taka opcja, że zarządzają za Ciebie).

 

Potwierdzam, że wszystkie hostingi oparte na cPanel/DA mają możliwości, których szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poradzisz sobie z VPS, chyba ze weźmiesz managed (taka opcja, że zarządzają za Ciebie).

 

vps jest bazowany na obsludze linux? gdzies widzialem takie cos, mozna bylo dokupic cpanel i da z tego co pamietam.

 

czyli ogolnie z cpanel i da poszukiwac oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vps jest bazowany na obsludze linux? gdzies widzialem takie cos, mozna bylo dokupic cpanel i da z tego co pamietam.

 

czyli ogolnie z cpanel i da poszukiwac oferty

 

 

Tak linux, może być też windows.

Ale trzeba to zabezpieczyć i zoptymalizować i skonfigurować odpowiednio - z tego co widzę nie bardzo jesteś w temacie więc na Twoim miejscu nie brał bym się za vpsa - raczej jak ktoś wyzej pisał za vpsa managed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak linux, może być też windows.

z tego co widzę nie bardzo jesteś w temacie więc na Twoim miejscu nie brał bym się za vpsa

 

no wlasnie kurcze nie jestem... w takim razie wybor podjety, mam nadzieje ze sluszny :-)

dziekuje serdecznie za pomoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie powierzyl sklepu z 1000 produktow w rece firmy ktora zaistniala w sieci

 

Wynik poszukiwań

 

DOMENA:

ionic.pl

id abonenta:

nta296808 (FIRMOWA)

serwery nazw:

ns2.ionic.pl. [83.133.123.107]

ns1.ionic.pl. [83.133.123.106]

utworzona:

2008.08.20 21:44:26

 

i nie ma jej na top100 ...

no ale nie moj cyrk nie moje @@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie ma jej na top100 ...

 

O ile dobrze kojarzę, to obecność w top100 nie jest obowiązkowa, nie jest też automatyczna... więc nie każda firma (choćby obsługiwała i miliony domen) musi być w top100...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym powierzyc takiej firmie jak ionic.pl ... :D Znasz firme, ktora kupuje wlasny sprzet itp. i zmika po 1msc? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, nikt na tym forum nie zmusza do kozystania z danych uslug :D Jesli komus przeszkadza ze ionic jest za mlode moze isc do hekko.pl jesli tez jest za mlode moze isc do hmm, chyba MasterNET jest dosc "stare" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie róbcie offtopu ...

p.s. TOP100 już dawno przestało być miarodajne ;)

Ponieważ np.:

Można mieć 2 klientów którzy mają podpięte po 200 domen (są tacy co mają nawet więcej) i już będzie się hosting kwalifikować na TOP100. A można mieć 300-tu którzy używają tylko subdomen - i tu wniosek jest jeden :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×