Skocz do zawartości
doli

Hosting w UK

Polecane posty

Witam,

Szukam sprawdzonego i polecanego hostingu w UK. Wystarczy mi dobry i stabilny serwer wspoldzielony, obslugiwany najlepiej przez cpanel.

Bede wdzieczny za podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, zeby jeszcze uscislic, zarowno firma jak i serwery powinny byc w UK.

W hostnine przy zakładaniu konta masz wybór DC (bynajmniej tak jeszcze było niedawno). Do wyboru jest jeszcze bodajże USA, Singapur, UK i jakieś inne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Szukam sprawdzonego i polecanego hostingu w UK. Wystarczy mi dobry i stabilny serwer wspoldzielony, obslugiwany najlepiej przez cpanel.

Bede wdzieczny za podpowiedzi.

H9 ma serwery w UK, biura w USA i UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Szukam sprawdzonego i polecanego hostingu w UK. Wystarczy mi dobry i stabilny serwer wspoldzielony, obslugiwany najlepiej przez cpanel.

Bede wdzieczny za podpowiedzi.

 

Przyłączam się do pytania, tylko dodam jeszcze, że chodzi mi o hosting Windows...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym hostingiem w UK jest UK2.net. Drugi rok z rzedu 100% uptime u mnie, w Polsce porownywalna jakosc ogolna ma tylko Home [chociaz Home ma wiele ograniczen jako hosting], dodatkowo jak zarejestrujesz najpierw domene to masz dostep do kupna konta Business za 79 funtow / rok [sprawdz to wczesniej w BOK, moze ja tak mam bo to kolejny rok].

Inne na ktore warto spojrzec to Hostnine [musisz tylko wybrac ze chcesz serwerownie w UK, niemniej jakosc i szybkosc zauwazalnie gorsza niz UK2 za to wieksze realne parametry konta], A2B2 oraz 1and1. Wszystkie trzy tez sprawdzalem ostatnio zanim przedluzulem Uk2, ale UK2.net zdecydowanie najwyzsza jakosc i nie ma sensu przenosic. Cenowo najlepszy H9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom uptime 100% to nie jest dobra wiadomość :D

 

Dlaczego? W wielu firmach przerwy w działaniu oznaczają modernizację sieci / sprzętu oraz co najważniejsze aktualizację oprogramowania.

 

Dwa lata 100%? Dwa lata bez zmian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

O uk2.net wyrobiłem sobie opinię na anglojęzycznym wht... śmiac mi się chciało jak nie radzili sobie z obsługą klientów zamawiających konta resellerskie, gdy z nimi wchodzili.. dla mnie to taki brytyjski dreamhost.... konfigi z kosmosu (choć zwykłe konta to powiedzmy OK... te ich resellery mnie odepchnęły totalnie), dość tanio w sumie - już raczej bym sprawdził a2b2.com/cheapvps.co.uk, futurehosting.com... zamiast hostnine mogę polecić www.innohosting.com (cepPanel) - serwy w UK... a jeśli ma się kasę i zależy na wysokiej jakości to można spojrzeć na www.unitedhosting.co.uk (ale mają własny panel) - ale to wychodzi jak nasze KEI z Luną : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×