Skocz do zawartości
verde

Kiedy u nas takie coś zrobią chociaż w 10 %

Polecane posty

http://republika.onet.pl/31718,26,1,fabryka.html

 

 

 

 

 

Połączenie internetowe 50 Mbit/s

 

Virgin Media oficjalnie uruchomi usługę szerokopasmowego dostępu do internetu o szybkości 50 Mbit/s.

 

Nowa usługa będzie początkowo dostępna dla około 12 mln gospodarstw domowych w Wielkiej Brytanii. Liczba ta powiększy się wraz z planowanym rozwojem infrastruktury światłowodowej.

 

Możliwość zfinalizowania takiego projektu stała się realna w maju, gdy firmom Nortel i Juniper, udało się stworzyć kręgosłup sieci, opartej na infrastrukturze Virgin Media. Na rozpostartej między Londynem a Manchesterem 350 km linii osiągnięto transfer 40Gbit/s.

 

 

 

 

Jak powiedział dyrektor wykonawczy Virgin Media, inicjatywa jest kamieniem milowym zarówno dla jego firmy jak i dla całego kraju.

 

"Jesteśmy pierwszym dostarczyciel usługi internetu, który wprowadza łącze nowej generacji, a dostęp o prędkości 50 Mbit/s jest zapowiedzią nowej ery superszybkich usług. Mamy nadzieję, że jest to dopiero początek tego, co będziemy mogli zaoferować naszym klientom w nadchodzących latach."

 

Firmie udało się wyprzedzić innych operatorów, którzy są w trakcie testowania podobnie szybkich łączy. Jak podano, usługa 50 Mbit/s będzie dostępna w abonamencie za 51 funtów miesięcznie, lub za 35 funtów wraz z telefonem za 11 funtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

10% z 50mbps to przecież 5 ;)

 

A to już jest. W trochę droższej cenie... no ale jest ;] i to się liczy ;)

 

btw ja z mojego 3/6 Aster nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpie krzaki nie będą powstawać na domowych komputerach ponieważ mamy każą dziecią wyłączać komputery wczesnie.

 

Choć wszystko możliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie narzekają z powodu słabych przepustowości łącz domowych.

Ludzie narzekają z powodu możliwości wyrostu krzaków domowych gdy będzie u nas 50Mbit/s

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

My nie narzekamy, my wyrażamy swoje obawy dot. powstawania nowych krzaków domowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Należy pamiętać, że prędkość pobierania i tak będzie zależała w dużej mierze od prędkości łącza serwera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a no właśnie, ciekaw jestem jak chociaż 3-4 takie osoby zaczną ściągać jakieś duże pliczki z waszych serwerów ;) ;)

 

]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony ogromne inwestycje w super-szybkie łacza, a z drugiej co raz agresywniejsza walka z piractwem. Bez sensu. Przecież takie łacza w 99% będą wykorzystywane do ściągania piratów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Z jednej strony ogromne inwestycje w super-szybkie łacza, a z drugiej co raz agresywniejsza walka z piractwem. Bez sensu. Przecież takie łacza w 99% będą wykorzystywane do ściągania piratów...

 

albo do stawiania krzaków w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

No to jest oczywiste że co mądrzejszy to sobie sam zrobi serwer i będzie trzymał na własnym dedyku. Wiadomo że nie PoRtAlIkI bY PsHeMo z 5000 userami bo zalaguje, zadosuje i wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 20% tego. Za wcale nie tak dużą cenę.

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie: po co? Po kiego czorta takie łącze w "gospodarstwie domowym"... Ja w moim gospodarstwie domowym miałem na początku 256kbit/s a teraz 1Mbit/s i nigdy mi nie brakowało.

Przepraszam za porównanie, ale mi to trochę przypomina przedłużanie penisa ;) Chyba zaczyna funkcjonować w naszym społeczeństwie coś takiego jak "kompleks łącza internetowego". Każdy chce mieć więcej i więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

ja np: jestem zapalonym kino maniakiem, zamulanie za onsola to sprawa drugorzędna ;)

Jak ja mialbym lacze 50/6 mb to hmm spokojnie stawiam drugiego PC i 24/7/365 filmy ;)

Dla wyjasnienia ja tylko ogladam filmy nie kolekcjonuje ich :) takze po obejzeniu DEL :)

 

 

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wyjasnienia ja tylko ogladam filmy nie kolekcjonuje ich ;) takze po obejzeniu DEL ;)

pzdr

 

No ale co to zmienia? Zapis 24h nie istnieje. Łamiesz prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

krokodyl, widzę że wiercisz w całym... Ja mam 10/1 i na moje potrzeby starcza bo prócz wgrywania CMSów na serwery nie wgrywam nic innego... Ale gdybym miał takie szybkie łącze to wiadomo że stawiam serwer i puszczam strony i inne badziewia. Dodatkowa zaleta że można robić w środowisku lokalnym (testowanie i ujarzmianie czegoś...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
No ale co to zmienia? Zapis 24h nie istnieje. Łamiesz prawo.

 

to idź mnie zgłoś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×