Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Art_

Serwery Dedykowane i VPS & Oferty

Polecane posty

sorry ale tego się już nie da czytać..

przecież każdy temat w tym subforum ( Serwery Dedykowane i VPS ) to reklamy własnych firm.

 

ja rozumiem że im więcej postów tym lepiej, ale chyba należało by się zastanowić nad wartością merytoryczną tego co się przewija przez to subforum..

 

proponuję :

 

zakaz oferowania swoich serwerów na forum, poza Prośbami ( jak ktoś prosi o ofertę ) oraz subforum Oferty i Giełda ( choć nie do końca rozumiem czym różnią się te 2 ostatnie )

innymi słowy zakaz reklamy własnych firm.

 

"Tematy związane z serwerami dedykowanymi: kiedy się opłaca a kiedy nie? Pytania i odpowiedzi na temat potrzebnej wydajności, pojemności, szybkości łacz czy przepustowości."

przypominam opis gdyby ktoś zapomniał ..

 

naturalnie usuwałbym / zamykał / przenosił także tematy z prośbami o oferty z subforum Serwery Dedykowane i VPS

przecież do cholery od tego są Prośby.

 

i coś tak zupełnie btw, zastanawialiście się kiedyś nad wartością merytoryczną tych tematów z prośbami o polecenie serwera / oferty ?

jak już napisałem, jasne fajnie jak jest dużo postów ale przecież to forum w 99% składa się z wałkowanych po raz nty tych samych informacji.. po co to komu ? może warto by było w jakimś miejscu stworzyć porządny spis datacenter, ofert i tam odsyłać userów ?

po cholerę po raz 1286 pisać ovh.pl czy hetzner.de ? Jest tylko jedno ale :D obawiam się że bez tych "próśb" i "ofert" to forum nie istnieje :D

 

pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pełni popieram..

Codziennie po kilkanaście tematów: szukam dedyka, jaki wybrać hosting??:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom ... widzę że odzew ogromny :D

 

a gdzie ci wszyscy 'spamiarze' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Jestem jak najbardziej za :)

Mam nadzieję że w ten sposób będzie więcej postów na temat, oferty niektórych firm to już normalnie znam na pamięć np hitme :D

no offence rzecz jasna :D

 

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@RuFiK - tą OpenVZ także ;>?

 

(OT) btw - Cisco po angielsku czy po polsku robisz ? (od kilkunastu dni można po polsku się uczyć i pisać egzaminy wewnętrzne w szkole)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ci wszyscy 'spamiarze' :D

 

Hallo, tutaj jestem xD.

 

W sumie mi takie rozwiązanie pasuje, pewnie ilość postów mi się trochę zmniejszy ale chociaż nie będzie burdelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie powoli robi się tam drugi dział oferty, pozatym setki postów "szukam dedyka" "szukam vpsa" kompletnie nic nie wnoszą na forum. A tylko odzywają się spamiarze waląc ofertami ile popadnie. Moim zdaniem trzeba wprowadzić jakies zmiany w regulaminie. I każdy post z ofertą powinien być kasowany i warn dla usera. Wkońcu ten dział to jest do rozmów o sprawach technicznych a nie ofertach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
@RuFiK - tą OpenVZ także ;>?

 

(OT) btw - Cisco po angielsku czy po polsku robisz ? (od kilkunastu dni można po polsku się uczyć i pisać egzaminy wewnętrzne w szkole)

 

 

testy, egzamin główny - tylko i wyłącznie po angielsku.

Co do możliwości zdawania w języku Polskim nigdy nie było i nigdy nie będzie takiej możliwości z tego co się orientuję.

 

Materialy na netacad można uzyskać po Polsku i to chyba wszytko. Aczkolwiek nie polecam po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
sorry ale tego się już nie da czytać..

przecież każdy temat w tym subforum ( Serwery Dedykowane i VPS ) to reklamy własnych firm.

 

ja rozumiem że im więcej postów tym lepiej, ale chyba należało by się zastanowić nad wartością merytoryczną tego co się przewija przez to subforum..

 

proponuję :

 

zakaz oferowania swoich serwerów na forum, poza Prośbami ( jak ktoś prosi o ofertę ) oraz subforum Oferty i Giełda ( choć nie do końca rozumiem czym różnią się te 2 ostatnie )

innymi słowy zakaz reklamy własnych firm.

 

Oferty - oferty od firm

Giełda - oferty osób prywatnych

 

"Tematy związane z serwerami dedykowanymi: kiedy się opłaca a kiedy nie? Pytania i odpowiedzi na temat potrzebnej wydajności, pojemności, szybkości łacz czy przepustowości."

przypominam opis gdyby ktoś zapomniał ..

 

naturalnie usuwałbym / zamykał / przenosił także tematy z prośbami o oferty z subforum Serwery Dedykowane i VPS

przecież do cholery od tego są Prośby.

 

Absolutna racja, podobny problem jest z Opiniami gdzie nie bardzo wiadomo gdzie umieszczać opinie o serwerach dedykowanych i shared hostingu tej samej firmy.

 

Dzisiaj postaram się zrobić porządek, a rozmowa między moderatorami powinna zakończyć tą praktykę.

 

i coś tak zupełnie btw, zastanawialiście się kiedyś nad wartością merytoryczną tych tematów z prośbami o polecenie serwera / oferty ?

jak już napisałem, jasne fajnie jak jest dużo postów ale przecież to forum w 99% składa się z wałkowanych po raz nty tych samych informacji.. po co to komu ? może warto by było w jakimś miejscu stworzyć porządny spis datacenter, ofert i tam odsyłać userów ?

po cholerę po raz 1286 pisać ovh.pl czy hetzner.de ? Jest tylko jedno ale :mellow: obawiam się że bez tych "próśb" i "ofert" to forum nie istnieje :)

 

pozdrawiam.

 

Rozwiązanie tego problemu jest już tworzone w postaci wyszukiwarki (potrzeba parę dni na uzupełnienie danych firm).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×