Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bartekk

Python, django, (git) ?

Polecane posty

Witam,

 

Poszukuje hostingu głównie do prac developerskich z python i django, php nie jest potrzebne. Miło gdyby posiadał gita. Najlepiej shared, fajna oferte ma megiteam, ale na studencka kieszen to troche za duzo. w tej chwili siedze jeszcze na rps z kolega na pol(do konca grudnia), ale raczej nie chce mi sie juz wszystkeigo samemu konfigurowac , dogladac a pozatym cena tez spora ( 50zl/msc za duzo i tak nie wykorzystuje w pelni tego) . Chce sie zajac programowaniem nie mam czasu na dokaldanie juz serwera, grzebaniu w konfigach. Ewentualnie jesli nie bedzie innej ciekawej opcji zastanowei sie nad tanim VPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Poszukuje hostingu głównie do prac developerskich z python i django, php nie jest potrzebne. Miło gdyby posiadał gita. Najlepiej shared, fajna oferte ma megiteam, ale na studencka kieszen to troche za duzo. w tej chwili siedze jeszcze na rps z kolega na pol(do konca grudnia), ale raczej nie chce mi sie juz wszystkeigo samemu konfigurowac , dogladac a pozatym cena tez spora ( 50zl/msc za duzo i tak nie wykorzystuje w pelni tego) . Chce sie zajac programowaniem nie mam czasu na dokaldanie juz serwera, grzebaniu w konfigach. Ewentualnie jesli nie bedzie innej ciekawej opcji zastanowei sie nad tanim VPS

 

Django jest w każdym z pakietów na http://vipserv.org/. Istnieje także częsciowa możliwość uruchamiania aplikacji pythonowych z serwerem www (interpreter dla plików np. .py). Pozatym Ruby on Rails, SVN, Trac, Bugzilla i przedewszystkim PHP+MySQL i wszystko za 4,99zł/miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Poszukuje hostingu głównie do prac developerskich z python i django, php nie jest potrzebne. Miło gdyby posiadał gita. Najlepiej shared, fajna oferte ma megiteam, ale na studencka kieszen to troche za duzo.

 

Na studencka kieszen to w mojej sygnaturze link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megiteam.pl

 

Megiteam jest pod tym względem rewelacyjne, ale...

 

fajna oferte ma megiteam, ale na studencka kieszen to troche za duzo.

 

 

Niestety, za wygodę nie przejmowania się konfigami daemonów trzeba zapłacić :) albo wziąć sobie miniaturowego VPSa. do niego litespeed webservera i wyklikać sobie w panelu konfigurację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×