Skocz do zawartości
varez

Koszt domeny .pl

Polecane posty

Witam, poszukuje informacji o realnym koszcie takiej domenki .pl, ponieważ te wszystki promocje mnie przerażają, do domen dopychaja mi serwery, i potem chca przedluzac na kolejnych magicznych warunkach, wciskają mi nowy serwer, i wszedzie tylko pisze ze za 1zł/rocznie domena, przedluzenie 50gr, i idzie sie w tym pogubic...

Prosze wypisac fajne oferty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, poszukuje informacji o realnym koszcie takiej domenki .pl, ponieważ te wszystki promocje mnie przerażają, do domen dopychaja mi serwery, i potem chca przedluzac na kolejnych magicznych warunkach, wciskają mi nowy serwer, i wszedzie tylko pisze ze za 1zł/rocznie domena, przedluzenie 50gr, i idzie sie w tym pogubic...

Prosze wypisac fajne oferty ;)

 

Najlepiej tutaj http://www.ovh.pl/prywatne/produkty/cennik_domen.xml

 

i tutaj http://www.masternet.pl/?go=domeny

 

Masz tam dokładny cennik każdego rozszerzenia obok odnowienia i transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszta jakie ponoszą rejestratorzy w stosunku do NASK wynoszą: http://dns.pl/moplaty.html

Więc jeżeli firma X rejestruje .pl za 1zł to 9zł dopłaca aby przy odnowieniu sobie odebrać te 9zł plus kilkadziesiąt złotych i dlatego odnowienia wynoszą ~122zł.

 

Jeżeli za rejestrację zapłacisz ~15zł to odnowisz taniej bo firma nie dokładna do interesu i nie ma żadnych magicznych warunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas rejestracje masz za 12 zl, odnowienie za 65 zl. w przyszlym roku ceny nasku sie zmieniaja, beda wyzsze u nas o 1-2 zl niz podanej przez Adriana stronie. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to wkońcu jest ceny rej. domen .pl na rok wahają się od 1zł do 30zł?

Które z firm wymagają przedłużenia umowy a które nie? Wkurza mnie to, że piszą ceny ale nie ma jasno przy niej napisanego realnego czasu umowy(obowiązki odnowienia zanim zmienie operatora/ lub w celu odrobienia tej promocji bo firma nic niezarobiła mając cene jak hurtowa z NASKu?) Wiele było kiedyś pisane o tych dziwnych regulaminach (np. Nazwa) więc wybaczcie ale sam się już pogubiłem.

 

Np. Kupuje domene w OHV, Acitive24 lub 2be i cena za rej. = ok.10.00 pln. Mija rok i co mogę zrobic dalej?

a. stwierdzam, że niepotrzebuje tej domeny i nic nie robie a umowa wygasa. koniec przygody z domeną.

b. jestem zmuszony do odnowienie tej domeny u nich?

c. muszę odnowić domenę ale niekoniecznie u nich?

 

A jeśli jednak są na rynku domenowym umowy typu lojalnoscowego to powiedzcie to wyraźnie(do firm a nie urywajcie to w pkt. regulaminów). Wiem że nic za darmo ale lube jasne zasady.

*(nazwy firm podałem wyłacznie przykładowo ponieważ one z opinii internautów wzbudzają najwieksze zaufanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to wkońcu jest ceny rej. domen .pl na rok wahają się od 1zł do 30zł?

Które z firm wymagają przedłużenia umowy a które nie? Wkurza mnie to, że piszą ceny ale nie ma jasno przy niej napisanego realnego czasu umowy(obowiązki odnowienia zanim zmienie operatora/ lub w celu odrobienia tej promocji bo firma nic niezarobiła mając cene jak hurtowa z NASKu?) Wiele było kiedyś pisane o tych dziwnych regulaminach (np. Nazwa) więc wybaczcie ale sam się już pogubiłem.

 

Np. Kupuje domene w OHV, Acitive24 lub 2be i cena za rej. = ok.10.00 pln. Mija rok i co mogę zrobic dalej?

a. stwierdzam, że niepotrzebuje tej domeny i nic nie robie a umowa wygasa. koniec przygody z domeną.

b. jestem zmuszony do odnowienie tej domeny u nich?

c. muszę odnowić domenę ale niekoniecznie u nich?

 

A jeśli jednak są na rynku domenowym umowy typu lojalnoscowego to powiedzcie to wyraźnie(do firm a nie urywajcie to w pkt. regulaminów). Wiem że nic za darmo ale lube jasne zasady.

*(nazwy firm podałem wyłacznie przykładowo ponieważ one z opinii internautów wzbudzają najwieksze zaufanie).

mówię kup w ovh lub masternet i tam nie masz obowiązku przedłużenia a za .pl dajesz 14zł czy ile tam w cenniku mają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam rejestruję w 2be.pl i activie24 w obu tych firmach możesz skończyć przygodę z domenę po roku czasu, domena wygasa i nie ma problemu. Nikt nie zmusza do odnawiania domeny u nich, możesz wziąć authinfo i iść gdziekolwiek, nie musisz odnawiać domeny ani u nich ani nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy w masternet jest mozliwosc placenia online? bo zamowienie domeny, przelew i modlenie sie zeby nikt w miedzyczasie mi jej nie wykupil nie zacheca. pytam bo ta firma jest czesto polecana, ale sposob platnosci mnie przeraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy w masternet jest mozliwosc placenia online? bo zamowienie domeny, przelew i modlenie sie zeby nikt w miedzyczasie mi jej nie wykupil nie zacheca. pytam bo ta firma jest czesto polecana, ale sposob platnosci mnie przeraza.

 

Jak się nie mylę to w ciągu 2-3 dni będzie możliwość płatności online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@locash W dniu dzisiejszym płatności online zostały uruchomione wstępnie i po kilku transakcjach nie było żadnych problemów.

 

W przypadku dalszych pytań zapraszam do kontaktu bezpośredniego z BOK firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@locash W dniu dzisiejszym płatności online zostały uruchomione wstępnie i po kilku transakcjach nie było żadnych problemów.

 

W przypadku dalszych pytań zapraszam do kontaktu bezpośredniego z BOK firmy.

 

 

to super, bo macie pozytywne opinie, ale ten brak platnosci byl strasznym minusem. to co, trzeba by zamowic pare domenek, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam rejestruję w 2be.pl i activie24 w obu tych firmach możesz skończyć przygodę z domenę po roku czasu, domena wygasa i nie ma problemu. Nikt nie zmusza do odnawiania domeny u nich, możesz wziąć authinfo i iść gdziekolwiek, nie musisz odnawiać domeny ani u nich ani nigdzie.

 

Dodam tylko, że wszelkiego rodzaju formalności typu authinfo, cesje załatwiamy od ręki na e-mail. Żadnej papierologii ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam tylko, że wszelkiego rodzaju formalności typu authinfo, cesje załatwiamy od ręki na e-mail. Żadnej papierologii ;-)

 

wszystko fajnie, ale czy to jest bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałem wczoraj w nocy przyjemność skorzystać z płatności on-line w masternet.pl i nie powiem, ale po 10 minutach domena była moja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko fajnie, ale czy to jest bezpieczne?

 

Do procedury przystępujemy dopiero po autoryzacji Klienta. Zasady te funkcjonują już od kilku dobrych lat, sprawdza sie to bardzo dobrze (szczególnie zadowoleni są domainerzy) i do tej pory nie było problemów. Wystarczy zapytać co jest lepsze tych, którym kiedyś kurier przywiózł paczkę 2 kilo z kodami auth ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×