Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
nvu

Dedyk czy vPS

Polecane posty

Ponieważ FireHost jest już praktycznie sprzedany mam takie pytanie. Otóż posiadam 24 strony pod zaplecze (spamy, opisy gg, opowiadania itp..), 25 stron presel page (czyli unikaty, only html). 2 strony klientow od pozycjonowania, same htmle. Wyszukiwarke mp3 która w niedługim czasie będzie miała około 4-5 k uu dziennie. Co pod takie coś wybrać ? VPS-A czy może kimsufi 2XL ?

 

Jeżeli VPS to gdzie. ? (może być za granicą..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i wiadomo dlaczego firehost jest tak wysoko w wyszukiwarkach

ciekawe jak dlugo dalej tak bedzi epo jego sprzedazy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ FireHost jest już praktycznie sprzedany mam takie pytanie. Otóż posiadam 24 strony pod zaplecze (spamy, opisy gg, opowiadania itp..), 25 stron presel page (czyli unikaty, only html). 2 strony klientow od pozycjonowania, same htmle. Wyszukiwarke mp3 która w niedługim czasie będzie miała około 4-5 k uu dziennie. Co pod takie coś wybrać ? VPS-A czy może kimsufi 2XL ?

 

Jeżeli VPS to gdzie. ? (może być za granicą..)

Bierz resellera w H9 :P Po co przepłacać jak to nie żadne ważne strony :) Ale to pod warunkiem, że zrezygnujesz z wyszukiwarki mp3. Z tego co słyszałem zajeżdżają serwery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marek miałem u was vpsa i mam nadal 2 na windowsie i linuxie ale nie opłaciłem ich bo na czacie non stop jest Away albo Back Soon. Tylko raz mi się udało z wami na czacie porozmawiać. Reseller w H9 mówisz boss ? szukajka będzie dopiero tworzona, chyba że kupie taką którą mam na oku ale wtedy to już ona na siebie zarobi więc spokojnie dedyka będe mógł kupić. Albo resellera w H9 wybiorę albo w OVH dedyka. Dzięki za propozycje ;) W Hitme.net.pl zostawie tylko vpsa z windowsem pod pewną aplikacje. Za mało transferu również jak dla mnie i nie ma wyższych pakietów z linuxem.

 

Moron to nie jest moje całe zaplecze naturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to na maile odpisujemy średnio w ~5 minut dzięki systemowi SupportSuite :-)

 

Chat jest away/be back shortly jak coś robimy. Trudno obsługiwać klientów, instalować systemy, rozwiązywać problemy i jednocześnie odpowiadać przez Livechat, kiedy rozmowy poprzez Livechat jest często dużo bardziej absorbujące... ;) m.in. dlatego, że trzeba czekać na odpowiedź klienta. Mail jest o tyle szybszy że całość sprawy mamy od razu czarno na białym i możemy bez zbędnego oczekiwania błyskawicznie udzielić odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, nie mam pretensji tylko poprostu korzystam zawsze z livechata bo jest to dla mnie najbardziej wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra zamawiam resellera w H9 najlepiej wybrać UK lokalizacje nie ?. Boss jak chcesz to moge cie w refie podac ;p Ma ktoś jakiś kod rabatowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra zamawiam resellera w H9 najlepiej wybrać UK lokalizacje nie ?. Boss jak chcesz to moge cie w refie podac ;p Ma ktoś jakiś kod rabatowy ?

No jak najbardziej jestem za ;)

 

W resellerze nie wybierasz lokalizacji. Dopiero później konta lokujesz w dowolnej. Kod "Escape" daje 25% zniżki na pierwszą płatność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie moje zaplecze SPAM poszło się ***** kofane google dało bana i zostało tylko 10 stron ze spamu, 25 stron presel page (same htmle wiec n/c) oraz 2 strony klientow i szukajka która będzie dopiero robiona ale chce mieć jakiś zapas mocy. Warto wchodzić w N9 na dłużej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to na maile odpisujemy średnio w ~5 minut dzięki systemowi SupportSuite :-)

 

Chat jest away/be back shortly jak coś robimy. Trudno obsługiwać klientów, instalować systemy, rozwiązywać problemy i jednocześnie odpowiadać przez Livechat, kiedy rozmowy poprzez Livechat jest często dużo bardziej absorbujące... :) m.in. dlatego, że trzeba czekać na odpowiedź klienta. Mail jest o tyle szybszy że całość sprawy mamy od razu czarno na białym i możemy bez zbędnego oczekiwania błyskawicznie udzielić odpowiedzi.

 

To trzeba kogoś zatrudnić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To by zwiększyło koszt świadczenia usług, a po co ma być drożej kiedy i tak jest dostępny bardzo szybki kontakt z supportem via email :-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie po co wystawiać opcję livechat, gdy jest ona praktycznie bez użyteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto wchodzić w N9 na dłużej ?

Warto. A DC jeżeli shared to oczywiście UK. Przy resellerze mógłbyś utworzyć konta na kilku DC. Poza tym nie chcę być niegrzeczny, ale czy prowadzenie zaplecza nie jest bardziej czasochłonne niż zatwierdzanie 10 przelewów/dzień? No i na pewni jest mniej opłacalne. No chyba, że z sentymentu je zostawiasz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co ty ja postawilem zaplecze raz w wakacje i od tego czasu dodaje tylko linki na linkme.pl, a jak potrzebuje pilnie zaplecza to firmie zlecam i mi all robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×