Skocz do zawartości
Gość N3T5kY

[dywagacje] HostNine

Polecane posty

Gość N3T5kY

Otóż dzisiaj zauważyłem że chwalona przez BOSSa firma ma hosting unlimited, co jak wiadomo jest piętnowane na tym forum :)

 

Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż dzisiaj zauważyłem że chwalona przez BOSSa firma ma hosting unlimited, co jak wiadomo jest piętnowane na tym forum :)

Piętnowane jak się zweryfikuje :) W H9 to jest nowość to jeszcze nikt się nie pokusił o wykorzystanie wszystkich zasobów :) Chociaż znajomi w poprzedniej ofercie jak mieli w pakiecie 500GB i je wykorzystywali to H9 się nie czepiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również mogę polecić. Konto reseller w hostnine mam już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Mam tam kilkanaście swoich SEO projektów, for i potralików tematycznych. Ostatnio nabyłem też shared na większe forum, portal i download, zużywam sporo transferu i również nie ma z tym problemów. Na razie shared testuję dopiero 3 tygodnie, ale podejrzewam, że będzie równie dobrze jak z kontem reseller.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg mnie dziala gorzej. czesto brak polaczenia z baza, czekanie do 10 sekund zanim mi sie zacznie wczytywac strona, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sądzicie?

 

To nie ma prawa działać. Daje H9 pół roku nim się zacznie płacz rodem z DreamHosta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I za jakiś czas znowu będzie wielkie zdziwienie, że hosting zwalnia? ... eh

Dziwie się najbardziej osobom które siedzą już trochę w tej branży, a zwłaszcza mieli styczność z podobnymi hostingami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
W USA wszystko jest możliwe :) A H9 to dość dobra firma.

Tylko że ta dobra firma zaraz nią nie będzie... zacznie się wrzucanie backupów (no bo przecież unlimited), blokady za "obciążanie serwera" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×