Skocz do zawartości
DawPi

[wirtualny] Serwer pod forum

Polecane posty

Witam,

 

jestem administratorem portalu invisionize.pl i forum www.forum.invisionize.pl które hostuję w nazwa.pl, ale jakość tych serwerów, a raczej ustalone limity nie pozwalają mi na dalsze korzystanie z ich usług.

 

Dlatego też poszukuję serwera pod forum głównie ( portal praktycznie nie zajmuje zasobów ).

 

Powiem szczerze - nie znam się za bardzo na serwerach, wiem tylko, że obecne limity na nazwa.pl nie pozwalają mi prowadzić forum, które co kilka dni zalicza pad.

 

Poniżej przedstawiam co mnie interesuje.

 

Miejsce: nie wymagam rewelacji. 1-2GB spokojnie ( aż nadto wystarczy ).

Serwer SQL: najlepiej z dostępem zewnętrznym ( w nazwa.pl było to sql.nazwa_konta.nazwa.pl )

Maksymalny czas wykonywania zapytań liczony na bazę w ciągu 1 godziny: sam nie wiem ile byłoby OK, na nazwa.pl jest to 600s.

Maksymalny czas wykonywania zapytań liczony na serwer w ciągu doby: w nawiązaniu do poprzedniego pewnie i ten parametr musiałby być większy.

Panel serwera: 'cokolwiek' byle nie cPanel.

 

To tyle z tego, co wiem co 'powinna' zawierać oferta.

 

Proszę o oferty na PM z wyszczególnieniem ww. parametrów, ceny ( płatność miesięczna, kwartalna, roczna ).

 

Pozdrawiam,

DawPi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą. Obecnie nasze serwery są w Polsce serwerownia to eFuturo Łódź, co oznacza niskie pingi i szybki dostęp do serwera.

 

Pakiet MEDIUM

2GB Pojemności

25GB Transferu M/C

25 Baz MySQL

PHP 5.2.6

MySQL 5.0.67

 

99,99 zł brutto Rok

 

Aby Zamówić http://klient.webr.pl/cart.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze - nie znam się za bardzo na serwerach, wiem tylko, że obecne limity na nazwa.pl nie pozwalają mi prowadzić forum, które co kilka dni zalicza pad.

Zobacz H9, jego limity:

Server Limits
25% cpu and or memory for 3 minutes.
Combined 5% CPU & RAM over 24 hours.
250 email limit per domain per hour.
50 concurrent database connections at one time.
Apache threads to be open no longer then 999 seconds.
Php upload limit of 15 megs.
Max php session time of 300 seconds or less.

 

Panel serwera: 'cokolwiek' byle nie cPanel.

No to by wykluczało H9 :D Ale przemyśl.

 

A jak chcesz w Polsce i o odpowiedniej jakości to dhosting.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz bardzo małe to forum i jakiejś super porządnej firmy hostingowej nie potrzebujesz.

Określ swoją pojemność portfela, to będzie łatwiej coś wybrać.

 

ale takie firmy jak:

webh.pl

firehost.pl

cal.pl

 

powinny styknąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Widzę, że podniosły się głosy z propozycjami.

 

Zatem co sądzicie o dhosting.pl? Wydaje się, że propozycja BOSSa jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem co sądzicie o dhosting.pl? Wydaje się, że propozycja BOSSa jest w porządku.

 

Jak najbardziej (mam i polecam również ;> ). Zresztą te firmy co ja ci podałem są dłużej na rynku i mają bardziej wykreowaną markę.. no ale decyzję pozostawiam tobie :) aaa wszystkie firmy te mają tematy z opiniami poczytaj :)

 

 

P.S.

Doradziłbyś coś Bartkowi ;D

 

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?sho...20&start=20

 

 

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie oferty.

 

Jestem na etapie testowania usług oferowanych przez dhosting.pl. Wydają się porządnie i dobrze zorganizowaną firmą ( powiadomienia SMS, odpowiedź na ticket w ciągu 3min - po 21 ). Na razie fajnie :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym twoim SMF to jakieś nieporozumienie było ;) Bo moje znacznie większe forum Przemo osiągało 8% :)

A teraz phpBB3 osiąga 4%! Więc coś nie tak było z Twoim SMF... .

 

 

@DawPi - ja korzystam z kei.pl i jestem zadowolony :] zero zastrzeżeń i żadnego złego słowa o nich nie mogę powiedzieć.

http://www.blueforum.pl/viewtopic.php?f=49&t=12474 - może to Cię przekona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

dziękuję wszystkim za aktywność w tym temacie oraz za cenne rady ;)

 

Mój wybór padł na dHosting.pl

 

Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam,

Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym twoim SMF to jakieś nieporozumienie było :) Bo moje znacznie większe forum Przemo osiągało 8% :)

A teraz phpBB3 osiąga 4%! Więc coś nie tak było z Twoim SMF... .

 

To was przebiję - jak wpakowałem się na kei z moim przemo i 100 osob online (wówczas), to reakcja kei była natychmiastowa. Przekroczył Pan 50% naszego procesora, do widzenia Panu :)

 

Ale ogólnie support i szybkość działania serwera wręcz porażająca. żaden inny hosting tak szybko mi nie działał. To było 2 lata temu, nie wiem jak jest teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To was przebiję - jak wpakowałem się na kei z moim przemo i 100 osob online (wówczas), to reakcja kei była natychmiastowa. Przekroczył Pan 50% naszego procesora, do widzenia Panu :)

 

Ale ogólnie support i szybkość działania serwera wręcz porażająca. żaden inny hosting tak szybko mi nie działał. To było 2 lata temu, nie wiem jak jest teraz :)

To kei super... moje forum na unixstorm chodzi ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×