Skocz do zawartości
pionas

eFuturo.pl vs Active-Hosting.pl

Polecane posty

Witam,

 

w innym topie pisałem o poszukiwaniu serwera dedykowanego dla pewnej strony z której w 99% ruch jest z Polski dlatego zależy mi na serwerze w Polsce (m. in. mniejsze pingi).

 

Dostałem kilka ofert i najbardziej zainteresowały mnie te dwie czyli eFuturo.pl (Sebak) i Active-Hosting.pl (Active-Hosting).

Czy moglibyście pomóc mi w dokonaniu wyboru? :D

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Efuturo bezpośredni sprzedawca a Active-hosting.pl tylko pośrednik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Efuturo bezpośredni sprzedawca a Active-hosting.pl tylko pośrednik :D

 

ale za to jaki pośrednik wszelka pomoc itp itd z naszej strony.

 

Zdecydowanie eFuturo.

 

Uzasadnij bo skoro nie testowałeś dedyków z dmTEC to wyjaśnij skąd takie zdanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimalnie niższe pingi będą w Active.

 

Pingi do mojego obecnego serwera:

Packets: Sent = 1000, Received = 998, Lost = 2 (0% loss),

Approxime round trip times in milli-seconds:

Minimum = 48ms, Maximum = 516ms, Average = 60ms

 

ping efuturo.pl -n 1000

Packets: Sent = 1000, Received = 999, Lost = 1 (0% loss),

Approxime round trip times in milli-seconds:

Minimum = 30ms, Maximum = 470ms, Average = 41ms

 

ping active-hosting.pl -n 1000

Packets: Sent = 1000, Received = 1000, Lost = 0 (0% loss),

Approxime round trip times in milli-seconds:

Minimum = 34ms, Maximum = 335ms, Average = 56ms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzasadnij bo skoro nie testowałeś dedyków z dmTEC to wyjaśnij skąd takie zdanie ?

 

po co testować usługę skoro słabym ogniwem w tym przypadku jest właściciel firmy :D

( osobiście nic do ciebie nie mam oczywiście.. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
po co testować usługę skoro słabym ogniwem w tym przypadku jest właściciel firmy :D

( osobiście nic do ciebie nie mam oczywiście.. )

 

Ja tak nie sądzę a oceniam po usłudze i jest bardzo bardzo DOBRZE dlatego oferuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem opinie o tych dwóch firmach i każda miała jakieś wzloty i upadki, ale pomimo tego (pomijając oferty z Niemiec) mają bardzo dobrą ofertę dlatego w podjęciu ostatecznej decyzji chcę usłyszeć Wasze opinie (plusy i minusy) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałem kilka ofert i najbardziej zainteresowały mnie te dwie czyli eFuturo.pl (Sebak) i Active-Hosting.pl (Active-Hosting).

Czy moglibyście pomóc mi w dokonaniu wyboru? :D

Zdecydowanie efuturo :D

 

Dlaczego? Wg mnie (to moja prywatna opinia) efuturo jest bardziej profesjonalne i perspektywiczne. Kilku moich znajomych ma już dedyki u Sebaka i bardzo sobie chwalą poziom usług :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to jaki pośrednik wszelka pomoc itp itd z naszej strony.

 

To znaczy jaka? Mógłbyś rozwinąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzasadnij bo skoro nie testowałeś dedyków z dmTEC to wyjaśnij skąd takie zdanie ?

Z zyciowego doswiadczenia :D Za dwa dni stuknie mi rowniotko cztery lata na tym forum, w branzy bedzie gdzies 9 lat. Na odleglosc juz pewne rzeczy sie poznaje :D Na miejscu autora tematu wybralbym eFuturo (z roznych wzgledow, miedzy innymi z poziomu wypowiedzi wlasciciela na tym forum) i swoje zdanie podtrzymuje.

Pingi do mojego obecnego serwera:

Z wiekszosci operatorow bedziesz mial nizsze czasy do eFuturo niz do Active-Hosting. Przy czym ta roznica powinna byc raczej minimalna (rzedu 2-3 ms w Polsce) wiec to nie powinno miec dla Ciebie zadnego znaczenia przy wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Zdecydowanie efuturo :D

 

Dlaczego? Wg mnie (to moja prywatna opinia) efuturo jest bardziej profesjonalne i perspektywiczne. Kilku moich znajomych ma już dedyki u Sebaka i bardzo sobie chwalą poziom usług :D

 

Boss a tych opini na wht nie widziałeś ?

 

Korzystam z usług activhost.pl, a konkretnie serwera dedykowanego w opcji za 510 zł i jestem bardzo zadowolony, miły kontakt z Panem Damianem, usługi szybko załatwiane wedle moich wymagań, polecam wszystkim;)

i np

Witam,
Posiadam dedyka w active - hosting. Cenowo jedna z lepszych ofert w Europie a najlepsza w Polsce. Jednak to na co pragne zwrocic wasza uwage to support. Mam hosting juz od okolo 5 lat i z niejednego pieca chleb jadlem jednak takiego serwisu nie znalazlem w zadnej innej firmie hostingowej. Kontakt przez gg, dostepnosc praktycznie non-stop (pamietam jak prosilem o pomoc w niedziele o 1 w nocy bodajze) szybka bezproblemowa pomoc, nawet na moje czesto lamerskie pytania. Mam tylko nadzieje ze nie dalem sie za bardzo we znaki;) i nie maja mnie jeszcze dosc jako klienta :) 
Fachowy, bezproblemowy i natychmiastowy support z ktorym nie spotkalem sie jeszcze dotad w zadnej firmie.

 

 

Zaznaczam iż wszyscy klienci tu nie są zarejestrowani a jak sam wiesz dedyków tylko nie mamy w ofercie VPSy też tam stoją.

 

Swoje już powiedziałem i zamilczę klient wybierze co będzie chciał.

 

To znaczy jaka? Mógłbyś rozwinąć?

 

Pomoc przy wysypaniu się skryptów serwerowych od działania stron, bazy danych itp itd. odnośnie wymiany sprzętu przy awarii też kontakt jest z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również zdecydowanie polecam eFuturo.

 

Usługa Sebaka jest na bardzo dobrym poziomie jeśli chodzi o tą klasę cenową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boss a tych opini na wht nie widziałeś ?

Opinie anonimowych (w sensie nie znam ich) dla mnie osób mnie nie interesują.

 

Poza tym na firmy patrzę globalnie, to jak prosperują i jaki model biznesu sobą reprezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Ja polecam efutruo naprawde mozna sie dogadac :D

 

jak z każdą firmą której zależny na kliencie. możemy opłatę instalacyjną rozłożyć na raty w kolejnych miesiącach opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Active-Hosting pokazujesz świetnie jak szukać Klienta, przekonywać na siłę i za wszelką cenę, a nawet jej obniżenie czy rozłożenie na raty, a z tego co mi wiadomo od lat na tym prawdziwy biznes nie polega i rzadko kiedy ma odzwierciedlenie w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Activ mowie tu o dogadaniu, wczoraj mialem mala kraske i mozna powiedziec ze bylo przy tym roboty i Sebak siedzial "ze mna" od godziny 13 do 23 az sie udalo maszyne postawic ... A wcale nie musial ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Activ mowie tu o dogadaniu, wczoraj mialem mala kraske i mozna powiedziec ze bylo przy tym roboty i Sebak siedzial "ze mna" od godziny 13 do 23 az sie udalo maszyne postawic ... A wcale nie musial ...

 

A myślisz że u nas tak nikt nie robi i nie stara sie klientowi nic naprawić ? To chyba logiczne że tak jest bynajmniej u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ale sek w tym ze u was jak by poszedl np. dysk to troszke by to trwalo :D Ogolnie nie kozystalem z twoich uslug wiec nie moge powiedzien nic zlego ani dobrego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Rozumiem, ale sek w tym ze u was jak by poszedl np. dysk to troszke by to trwalo :D Ogolnie nie kozystalem z twoich uslug wiec nie moge powiedzien nic zlego ani dobrego ...

Tyle ile normalnie :D ok miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że pionas już wybrał

 

Active-Hosting zachowujesz się jak akwizytor z początku lat 90-tych :D

czy to dobra metoda, nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×