Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
krk151

Serwer Cs i amx

Polecane posty

Witam no to tak mam już tego najtańszego serwa z livenetu zainstalowałem serwer wszystko ładnie na serwer można wejść ale gdy chcę zainstalować amxx to nie działa na serwer można wejść ale tak jak by wogóle nie było tego amxa tam. Robię tak

 

cd hlds_l/cstrike

 

wget mojadres.pl/addons.zip

 

unzip addons.zip

 

wszystko sie rozpakowało następnie wpisuje

 

reboot

 

a potem

 

cd hlds_l

 

screen ./hlds_run -game cstrike -pingboots 1 +port 27030 +ip 91.204.162.231 +maxplayers 22 +map de_dust2 +exec server.cfg

 

serwer sie odpala ale amx nie działa czy coś robię nie tak proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

możne podałeś jego złą lokalizacje/konfiguracje sprawdź... a reboot po co ? :D nie musisz rebootować VPSa lub dedyka po rozpakowaniu pliku... a nawet instalacji aplikacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możne podałeś jego złą lokalizacje/konfiguracje sprawdź... a reboot po co ? :D nie musisz rebootować VPSa lub dedyka po rozpakowaniu pliku... a nawet instalacji aplikacji :)

 

lokalizacja jest dobra bo amxa się instaluje do katalogu cstrike, a reboot jest po to żeby zrestartować ustawienia tak też trzeba robić np. w gamesnecie jak sie zainstaluje amxa to konieczny jest restart serwera, już nie mam pojęcia co jest grane ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

restart możesz zrobić kilująć pid kill -9 PIDProcesuWtle :D

Hmmm poszukaj na wiaderko może tam Ci pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko sie rozpakowało następnie wpisuje

 

reboot

 

lol.. po ch.. resetujesz całą maszynę?

 

@Active-Hosting, polecam stosowanie w normalnych warunkach bez parametru -9 ;].

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Kurcze mać naucz się pisać w odpowiednich działach

2. Jeżeli ściągasz w formacie ZIP, to pewnie jest to AMXX na Windowsa

3. A metamod, z nieba się nie weźmie

4. Edycja pliku liblist.gam się kłania

 

Reasumując, NIE PO TO LUDZIE PISALI (w tym ja) DZIESIĄTKI PORADNIKÓW, ABYŚ TY ZADAWAŁ GŁUPIE PYTANIA ZAMIAST POSZUKAĆ! tematy o instalacji jak i niedziałającym AMXX można liczyć w tysiącach.

 

lol.. po ch.. resetujesz całą maszynę?
Widzisz, to co pisałem kilka dni temu - tak to jest, jak ma się zerową wiedzę a się za coś bierze, nawet nie spoglądając w google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Kurcze mać naucz się pisać w odpowiednich działach

2. Jeżeli ściągasz w formacie ZIP, to pewnie jest to AMXX na Windowsa

3. A metamod, z nieba się nie weźmie

4. Edycja pliku liblist.gam się kłania

 

Reasumując, NIE PO TO LUDZIE PISALI (w tym ja) DZIESIĄTKI PORADNIKÓW, ABYŚ TY ZADAWAŁ GŁUPIE PYTANIA ZAMIAST POSZUKAĆ! tematy o instalacji jak i niedziałającym AMXX można liczyć w tysiącach.

 

Widzisz, to co pisałem kilka dni temu - tak to jest, jak ma się zerową wiedzę a się za coś bierze, nawet nie spoglądając w google.

 

Kur*** ma** ty fraj** jak nie masz pojęcia o czymś to się nie odzywaj i nie pisz swoich mądrości a jak CI się coś nie podoba to WYPI*** bo ostatnio zauważyłem, że się wcinasz tam gdzie Cie nie potrzeba. co do twojej wypowiedzi to drogi Panie paczka jest w formacie .zip bo ja ją edytowałem u siebie dogrywałem pluginy itp. spakowalem i wrzucilem na swój serwer następnie sciągnełem i rozpakowalem na dedyku, i nie jest to paczka dla windowsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kur*** ma** ty fraj** jak nie masz pojęcia o czymś to się nie odzywaj i nie pisz swoich mądrości a jak CI się coś nie podoba to WYPI*** bo ostatnio zauważyłem, że się wcinasz tam gdzie Cie nie potrzeba. co do twojej wypowiedzi to drogi Panie paczka jest w formacie .zip bo ja ją edytowałem u siebie dogrywałem pluginy itp. spakowalem i wrzucilem na swój serwer następnie sciągnełem i rozpakowalem na dedyku, i nie jest to paczka dla windowsa.

 

Proponuje dać temu użytkownikowi BANA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kur*** ma** ty fraj** jak nie masz pojęcia o czymś to się nie odzywaj i nie pisz swoich mądrości a jak CI się coś nie podoba to WYPI*** bo ostatnio zauważyłem, że się wcinasz tam gdzie Cie nie potrzeba. co do twojej wypowiedzi to drogi Panie paczka jest w formacie .zip bo ja ją edytowałem u siebie dogrywałem pluginy itp. spakowalem i wrzucilem na swój serwer następnie sciągnełem i rozpakowalem na dedyku, i nie jest to paczka dla windowsa.

 

 

Jeśli tak stawiasz sprawę - odpisujesz innym użytkownikom forum, to już zostałeś bez pomocy, chcesz AMX'a nie znając się wcale i w ogóle ? zapłać komuś kto wie jak to zrobić i nie będzie zadawał milion zbędnych pytań.

 

 

Powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje dać temu użytkownikowi BANA.

 

BANA za ? za to, że prawdę napisałem ? jeśli tak to proszę bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BANA za ? za to, że prawdę napisałem ? jeśli tak to proszę bardzo

Kazda opinie mozna wyrazic w rozny sposob. Wybrales chyba ten najgorszy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×