Skocz do zawartości
makosgsi

Kilka kont pocztowych, 100% dostepnosci

Polecane posty

Witajcie

Poszukuje firmy ktora udostepni mi kilka kont pocztowych, jakas niewielka ilosc miejsca na strone ew. baze mysql.

Srednio odbieramy 1000-2000maili dziennie, transferu nie potrafie okreslic, miejsce na dysku to ok. 2gb.

Mozliwosc podpiecia wlasnej domeny i przekierowania jej na inna strone.

 

Jako ze potrzebuje to dla firmy, uptime musi byc 100% zawsze. Nie interesuja mnie tez swieze firmy.

 

Awarie wiadomo kazdemu moga sie przydarzyc, ale oczekuje informacji o niej, a nie odlozenia sluchawki, albo nie odbierania telefonu jak mialem doczynienia z kilkoma firmami. - czyli szukam firmy ktora szanuje klientow i ma jakies wsparcie.

Mysle nad Kei.pl, home.pl daje tylko jedno konto ftp. Jesli ktos ma jakies propozycje chetnie wyslucham.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

Jeżeli nie dotykają cię ograniczenia kont w home.pl to szczerze polecam. Przeniosłem się tam z wiecznie niedziałającego progreso a potrzeby miałem podobne (100% działania maila bez opóźnień). Może też iq.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie dotykają cię ograniczenia kont w home.pl to szczerze polecam. Przeniosłem się tam z wiecznie niedziałającego progreso a potrzeby miałem podobne (100% działania maila bez opóźnień). Może też iq.pl?

 

Delikatnie mnie dotykaja :D Ale chyba to bedzie najlepszy wybor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

plus w google można wykupić pakiet premium czy coś takiego i masz gwarancje dużego uptime 99.8 czy jakos tak;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

** The 99.9% uptime SLA for Google Apps is offered to organizations using Google Apps Premier Edition, as described in the Google Apps Premier Edition Terms of Service.

 

czyli jednak 99.9 % gwarantowane;-)

 

tyle nikt Ci nie zagwarantuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mehow

poza rozwianiem google niczego innego nie widze biorac pod uwage ilosc data center uptime 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×