Skocz do zawartości
michal1-1991

[szukam] serwer pod download

Polecane posty

Witam

 

Szukam serwera na pliki. Pliki 100% legalne, żaden warez itp. Pliki to gry flash, instalki gier i programów (trial, demo, freeware, itp.), sterowniki, itp.

 

Serwer jaki potrzebuje to:

łącze 100mbit/s

transfer bez limitu

250GB miejsca na dysku (z możliwością powiększenia)

php

 

Serwer może być w Polsce jak i poza nią, ale byle PING był możliwy do zaakceptowania. Serwer będe wynajmował na długi czas, opłata co miesiąc. Serwer powinien mieć opcję rozbudowy, głównie dysku twardego.

 

Głównie zależy mi na ofertach firm, punktowana będzie cena, opcje serwera oraz lokalizacja. Najtańszy, najlepszy i najbliższy wygrywa.

 

Niezbędnym warunkiem jest możliwość wystawiania faktur VAT.

 

Oferty proszę zgłaszać na adres email: admin[]evortal.pl lub gg: 8733858 (niewidoczny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zainteresuj się tym - wyjdzie Cie najtaniej + jakieś dobre konto hostingowe w polsce i masz niskim kosztem zrobioną stronę z dużym downloadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.group5.pl/ :)

 

Pojemność i Transfer bez limitu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie jeszcze jeśli ma być tanio to w grę może wchodzić dedyk z ovh + dokupywanie dysków na usb po 500GB by powiększyć ilość miejsca na dysku.

 

generalnie w obecnej ofercie ovh deklaruje że można dokupić 4dyski usb do każdej maszyny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z ofertą serwerów dedykowanych linii LOWEND

 

Dodatkowe informacje:

Łącze 100 mbit/s (pakiety transferu)

Pakiet 50GB - 99 zł/m-c

Pakiet 200GB - 299 zł/m-c

Pakiet 500GB - 449 zł/m-c

Pakiet 1000GB - 799 zł/m-c

 

Oczywiście prócz pakietów z transferem, przewidzieliśmy również ofertę dedykowanych łącz:

Łącze (bez limitu transferu)

1 Mbit/s - 149,00 zł/mc

2 Mbit/s - 199,00 zł/mc

3 Mbit/s - 299,00 zł/mc

4 Mbit/s - 399,00 zł/mc

5 Mbit/s - 499,00 zł/mc

10 Mbit/s - 999,00 zł/mc

20 Mbit/s - 1899,00 zł/mc

50 Mbit/s - 4499,00 zł/mc

100 Mbit/s - 7999,00 zł/mc

 

Oczywiście w razie potrzeby jesteśmy w stanie przygotować dla Pana indywidualną ofertę w zależności od przeznaczonych środków finansowych.

 

Więcej informacji: Digital Media Technology Group

dmtec.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
www.group5.pl/ biggrin.gif

Pojemność i Transfer bez limitu

 

taaa zużyć im czegoś "poza limit" i później się kłócić z nimi :)

 

Jak pod legalny download to można kimsufi w OVH? 100zł /mc, nielimitowany transfer, 100mbps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w przypadku oferty kimsufi masz sla standard czyli w praktyce 100mbit do momentu gdy zaczniesz za dużo wykorzystywać transferu co przekłada się na późniejsze tylko 10mbit ...

więc oferta kimsufi jak to okreslil oles to oferta dla dzieciakow ktorzy nie mają wymagań.

pod download się nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie sądziłem że będzie aż tyle odpowiedzi w takim czasie :)

 

Tak więc co do ceny...

Nie będe podawał ile dokładnie chce na to przeznaczyć, bo każdy poda podobną stawkę. Oferty > 250zł/ms odpadają.

 

Co do hostingu amazon i rackspace... jak wpiszecie 500GB i 5000 transferu to wychodzą stawki... poprostu nie małe. xxl-web.com oraz group5.pl mają ciekawą, nie limitowaną ofertę jednak chciałbym się upewnić, czy uważacie to za dobre rozwiązanie pod spory i popularny download?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Group5.pl ma "nielimitowany" regulamin :) (np. przyrost miejsca 1GB/mc, jakoś tak)

 

XXL-Web z tego co się dowiedziałem działa z taką ofertą już dłuższy czas i ludzie to kupują :)

 

Lecz trzeba pamiętać że to hosting współdzielony, ma limity np. ograniczenie CPU, Mbps itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak do 250 to mozesz zainteresowac sie ovh, ale nie z kimsufi tylko z ich normalnej oferty, na przyklad super plan. Tutaj juz nie przycinaja lacza do 10 mbit/s jak na kimsufi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam zdanie poprzednika.

w tej cenie jedynie http://www.ovh.pl/prywatne/produkty/superplan_mini.xml + dodatkowe dyski twarde.

 

 

tak offtopując - w ovh nie ma możliwość przy migracji na inną maszynę aby przepiąć dyski twarde oraz dyski usb na nową maszynę. ( taką odpowiedź dostałem z polskiego supportu ovh.pl ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak offtopując - w ovh nie ma możliwość przy migracji na inną maszynę aby przepiąć dyski twarde oraz dyski usb na nową maszynę. ( taką odpowiedź dostałem z polskiego supportu ovh.pl ).

ostatnio się mnie pytało OVH dlaczego zrezygnowałem z serwera,

 

odpisałem zgodnie z prawdą, że wolę kupić nowy i przenieść na niego dane,

 

niż ryzykować utratę drugiego dysku z macierzy programowej

 

podczas ich operacji wymiany tego pierwszego...

 

to taki komentarz lekko groteskowy do w.w. cytatu,

 

OVH to duża firma, sprzedają ultra tanio, nie ma w niej miejsca na sentymenty,

 

chodzenie klientom zbytnio na rękę itp.

 

na ich miejscu będąc również bym tego nie robił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×