Skocz do zawartości
Presell24

Kupię serwer dedykowany z adminem.

Polecane posty

Witam serdecznie,

szukam serwera dedykowanego z dużym transferem. Chcę tam zamieścić sporą ilość serwisów zapleczowych. Nie znam obsługi serwera dedykowanego więc potrzebowałbym podstawową konfigurację itd. Jeżeli będzie "dobrze" to zapewne będę miał stałą współpracę z daną firmą. Czy ktoś może napisać jakąś dobrą ofertę na moje potrzeby. Płatne co miesiąc.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podałeś żadnych szczegółów, więc nie oczekuj że dostaniesz ofertę spełniającą swoje wymagania.

 

Sprecyzuj:

Zakres cenowy.

Transfer.

Parametry maszyny.

Lokalizacje serwra (Polska, Europa, USA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej będzie jak kupisz serwer dedykowany i wynajmniesz pożadnego Admina i serwer gdzie ma być z lokalizowany jego parametry mniej wiecej cena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena max 200 zł / brutto miesiąc. Coś w stylu: http://www.najdmen.pl/index.php?adminpanel=planded&id=9

Myślę, że transfer 1000 gb powinien starczyć. Lokalizacja nie ważna, aby działał dobrze.

 

A takie pytanie, czego musiałbym nauczyć się, aby administrować tym serwerem? Czy nie można skonfigurować go, aby "wyglądał" jak wirtualny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cena max 200 zł / brutto miesiąc. Coś w stylu: http://www.najdmen.pl/index.php?adminpanel=planded&id=9

Myślę, że transfer 1000 gb powinien starczyć. Lokalizacja nie ważna, aby działał dobrze.

 

A takie pytanie, czego musiałbym nauczyć się, aby administrować tym serwerem? Czy nie można skonfigurować go, aby "wyglądał" jak wirtualny?

 

 

Skonigurowanie go to kwestia 1h , najlepiej wykup jakis panel polecam DA najszybszy i najstabilniejszy. Co do serwera to Hetzner w Polsce za ta cene nie dostaniesz duzego transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skonigurowanie go to kwestia 1h , najlepiej wykup jakis panel polecam DA najszybszy i najstabilniejszy. Co do serwera to Hetzner w Polsce za ta cene nie dostaniesz duzego transferu.

 

Ehh, a potem jest tylko dodatkowa robota po administratorach mówiących "godzinka roboty i voila...".

Ehh szkoda gadać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja Ci polecę kontakt z administratorem unixstorm.org- jest to solidny człowiek, aktualnie administruje mi jednym serwerem dedykowanym i jestem z niego bardzo zadowolony. Na pewno razem z nim się jakoś dogadasz co do zakupu i używania serwera.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×