Skocz do zawartości
Buldog

Skąd internet?

Polecane posty

Witam. Nie wiem czy pisze w dobrym dziale, jak nie to prosze o poprawę.

Otóż szukam jakiegoś dostawcy internetu. Mieszkam na małej wsi na której nawet nie ma neo a co dopiero inne. Mój usługodawca doprowadza mnie do szału.

 

Znacie może jakieś dobre firmy oferujące internet wszędzie? Czekam na propozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xorg to jest blueconnect, orange, plus itp? Odpada. Rozmawiałem z nimi powiedzieli że nie będę miał zasięgu i będzie bardzo wolno chodził.

 

juvenito no ceny są wygórowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest to - tylko powinno to działać w UMTS lub chociażby EDGE, a tam u Ciebie w GPRS - czyli jak oni mówili, bardzo wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic więcej m nie zaproponowali typu UMTS lub EDGE. Byłem tylko w erze i plusie. Lecz sąsiad z miasteczka wykupił orange i też było dziadostwo. nie wiem jak jest z play

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież play == plus. ;)
Przeczytaj jeszcze raz wątek, który wcześniej tutaj podlinkowałeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież play == plus. :D

Zgadza się. Umowa roamingu krajowego zarówno dla połączeń GSM jak również internetu, lecz NIE dla usługi Play Online.

 

Koszt transmisji danych w Play to, aż 5 groszy za 10 kB danych, tak, że nawet gdyby, to do normalnego korzystania się nie nadaje ze względu na koszty.

 

Myślę, że Boss w 99% miał na myśli właśnie usługę Play Online ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież play == plus. ;)

 

Play ma również swoje BTS-y więc play != plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Net satelitarny.

Niestety drogie ;)

Za 150 zł można już miec 1 Mb kiedyś widziałem gdzieś.

Oczywiście trzeba zakupic sprzęt kartę DVB na pci lub na usb, talerz , konwerter do sat net i działasz nie raz też trzeba gprs zwrotny ale to zależy od kogo ten satelitarny internet będziesz miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak on to jest za duży koszt jak dla mnie.

Mam teraz internet 512 u swojego usługodawcy, działa jako tako lecz chodzi mi głównie o to że ping w grze mam bardzo duży. Zamykam wszystkie programy korzystające z internetu lecz nadal to samo. Głównie w Battlefield 2. Czy to może być przez to że mam podłączony router(tylko tam jest mój kabel).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, to może pochwalcie się, ile Play ma swoich nadajników co, a nie krytykujecie z miejsca... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to było takie łatwe :/

 

Czytałem gdzieś że można poprosić usługodawcę aby ustawił większy priorytet dla gier. Jest takie coś możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, pierw to się dowiedz co powoduje takie duże pingi - czy Twój ISP już takie ma, a może one rosną dopiero w drodze od ISP do Ciebie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×