Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
spooll

niezawodny hosting

Polecane posty

szukam niezawodnego hostingu:

korzystałem już z allegrowych krzaków, jakiś czas byłem na ovh, na dłużej zadomowiłem na insane ale niestety idzie zima i insane nie ma, obecnie jestem na hekko ale jakoś tak trafiło, że akurat ja mam problemy - a nie mam miru, na przepychanie się z supportem.

potrzebuję:

ok 5 GB przestrzeni i ok 40 GB transferu (może być osobny file-serwer dla 4 GB i 35 GB transferu), klasyczne ustawienia, nigdy nie przekraczałem limitów procka. Zależy mi jednak na tym, żeby hosting był niezawodny. Docelowo ma na nim stać joomla + phpbb3 + może jakiś Wordpress. Do ftp mam podpięte 2 serwery (et :D) i nie chcę widzieć rozłączeń przy pobieraniu. Cena do ok. 200 za rok (plus / minus)no i oczywiście fvat (żadne mam miejsce na moim dedyku mnie nie obchodzi).

Czytając wht dochodzę do wniosku, że bardzo ciężko znaleźć hosta który jest taki jakim się przedstawia. Niby kei to klasa, a jednak w ich temacie są jakieś zapytania, o hekko też pełno jest superlatyw a ja się sparzyłem. Męczy mnie już przenoszenie pomiędzy hostami więc szukam czegoś "na stałe".

Liczę na jakąś dobrą radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam niezawodnego hostingu:

(...)Liczę na jakąś dobrą radę ;)

 

Nie ma hostingu ze 100% niezawodnością, z mojego doświadczenia wynika, że po prostu w pewnej chwili coś się musi stać, jest tyle elementów na którego nie ma się wpływu bezpośredniego że może się coś zepsuć a usunięcie awarii to nie zawsze 5 minut.

 

Ja miałem dziwny problem z ftp-em przy wysyłaniu plików binarnych (nie wszystkich) następowało zerwanie połączenia, na niektóre serwery się wysyłało, na niektóre nie (na hekko też nie), Pan Damian ze swojej strony tez próbował pomóc, w końcu okazało się, że coś jest nie tak u mnie albo z modem kablowym albo z siecią mojego dostawcy bo po wymuszeniu żeby DHCP od dsotawcy przyznało inne IP już było OK.

 

A wracaj do wyboru hostingu to może trafiłeś na ten gorszy okres w hekko kiedy coś się dzieje, ja kiedyś miałęm hosting w lap.pl pół roku ideał a potem 2 dni padu do dyski padły w laseweb potem przez ponad roku bez najmniejszego zająknięcia (odszedłem bo zacząłem mieć większe potrzeby).

 

Ja w tej chwili ze swojej strony będe polecał hekko z uwagi na możliwy stały kontakt, na szybkie odpowiedzi, na konkretną i rzeczowa pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak już wszystko ok, wracamy do tego co było kiedyś czyli uptime prawie cały czas w granicy 99,9% ;)

 

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tej chwili ze swojej strony będe polecał hekko z uwagi na możliwy stały kontakt, na szybkie odpowiedzi, na konkretną i rzeczowa pomoc.
oj nie, jedyna odpowiedź od supportu, że wg. nich wszystko jest ok, czyli problem leży po mojej i ok. 100 stałych użytkowników forum :D. Gdyby support działał poprawnie nie pisałbym tutaj ;) , a co
Nie ma hostingu ze 100% niezawodnością, z mojego doświadczenia wynika, że po prostu w pewnej chwili coś się musi stać, jest tyle elementów na którego nie ma się wpływu bezpośredniego że może się coś zepsuć a usunięcie awarii to nie zawsze 5 minut.
oj nigdy nie wymagałem i nie wymagam 100%up, stałe i częste pady sprawiają, że szukam hosta stabilnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą. Obecnie nasze serwery są w Polsce serwerownia to eFuturo Łódź, co oznacza niskie pingi i szybki dostęp do serwera.

 

Pakiet EXTREME

5GB Pojemności

50GB Transferu M/C

100 Baz MySQL

PHP 5.2.6

MySQL 5.0.67

 

199,99 zł brutto Rok

 

Aby Zamówić http://klient.webr.pl/cart.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×