Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
k3nsei

Bardzo duży Hosting lub VPS z dużym dyskiem

Polecane posty

Szukam oferty hostingu z dużym dyskiem i transferem miesięcznym, lub VPSa z dużym dyskiem. W grę wchodzą tylko serwery i firmy zlokalizowane poza granicami naszego kraju.

Dyski min. 50gb

Transfer min. 1000gb/mies.

 

BTW. Hosting musi znieść dużą oglądalność nawet do 50 tysięcy unikalnych odwiedzin dziennie.

Fajnie było by jak by znalazł się jakiś sponsor, wzamian za reklamę na każdej podstronie.

 

Adres mojej strony to: www.manga-lib.pl

Obecnie stoi na godaddy.com ale tam może być tylko 100 reqestów w tym samym czasie, a to bardzo mało jak na moją stronę więc bardzo często jest Error 503.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam oferty hostingu z dużym dyskiem i transferem miesięcznym, lub VPSa z dużym dyskiem. W grę wchodzą tylko serwery i firmy zlokalizowane poza granicami naszego kraju.

Dyski min. 50gb

Transfer min. 1000gb/mies.

Z pakietów shared zobacz H9 z mojej stopki ale tam masz max 20GB/500GB (za to realne).

 

Jaki masz budżet? Jeśli VPS to dolicz koszty admina.

 

BTW. Hosting musi znieść dużą oglądalność nawet do 50 tysięcy unikalnych odwiedzin dziennie.

50k to "trochę" dużo, jeśli nie masz solidnego budżetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że szukasz budżetowego rozwiązania (hosting w godaddy,com). Zobacz ofertę specjalną w cheapvps.co.uk http://www.cheapvps.co.uk/specials. Napisali, że można kupić 2 takie VPSy i złączyć w jeden o podwojonych zasobach.

 

[EDIT]

Jaki masz budżet? Jeśli VPS to dolicz koszty admina.

Admin nie jest drogi ;P

 

50k to "trochę" dużo, jeśli nie masz solidnego budżetu.

50k to jednak chyba za dużo na shared hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem w stanie zabulić 70 zł/m. A admina nie potrzebuję bo sobie sam poradzę znam się na tym. Oczywiście nie wywodzę się z bogatej rodzinki więc strona utrzymuje się z dotacji i adsense.

 

http://www.cheapvps.co.uk/specials - Jest dobre ale ktoś sprawdzał czy to dobra firma?

 

Wiem że 50k uu dziennie to dużo, ale ta liczba każdego dnia rośnie. Strona istnieje od niedawna (3 miesiące).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie bo to coś w rodzaju galerii (komiksu online) z możliwością pobierania paczek z obrazkami, które są generowane przez php ale tylko jednorazowo za pierwszym pobraniem.

Kupując VPS z dużym dyskiem mam 2 w jednym, za mniejszą cenę.

A tak muszę się rozdrabniać na dwa servery jeden na pliki a drugi na skrypt. Co zapewne jest droższe niż kupienie jednego, ale lepsze.

 

Co powiecie na RPS w OVH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.cheapvps.co.uk/specials - Jest dobre ale ktoś sprawdzał czy to dobra firma?

Osobiście nie odnotowałem u nich żadnych problemów, jednego VPSa mam tam od 40 dni. 2 klientów korzystających z cheapvps też się nie skarżyło, tylko, że są tam od jakiś 2 tygodni. Poza tym na moim VPSie u nich nie trzymam obciążających serwera skryptów, więc moja opinia jakby nie za dużo jest dla Ciebie teraz warta. Firma funkcjonuje już jakiś czas na rynku i tu, na WHT chyba był tylko jeden incydent z przypadkowym usunięciem komuś VPSa (juvenito, to Twój VPS został usunięty?). Na angielskim WHT jak szukałem jakiś czas temu o nich opinii nie trafiłem na negatywne komentarze. Użyj wyszukiwarki na WHT i poczytaj.

 

Z resztą w tej cenie chyba i tak nic innego nie znajdziesz. Osobiście czułbym się bezpieczniej ze swoimi skryptami na takim VPSie niż na kimsufi w OVH. Tym bardziej RPSie, ale to tylko moje odczucia. Masz niski budżet i mało opcji. Najlepiej byłoby, gdyby wypowiedziały się osoby, które doświadczyły problemów na cheapvps czy OVH albo osoby wykorzystujące w dużym stopniu zasoby maszyn.

 

Najlepiej będzie jak te pliki co masz umieścisz na osobnym serwerze np. http://xxl-web.com/fileserver/index.html a stronę np. w NetEasy czy Webh. Tak chyba będzie taniej o ile skrypt nie obciąża zbytnio serwera.

Na 50 GB na xxl-web zapłaci jakieś ~200 zł/miesięcznie a do tego musiałby dopisać sobie do skryptów automatyczne przenoszenie uploadowanych danych na zewnętrzny serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej byłoby, gdyby wypowiedziały się osoby, które doświadczyły problemów na cheapvps czy OVH albo osoby wykorzystujące w dużym stopniu zasoby maszyn.

Czy jest osoba która posiadała serwer z oferty PRO w OVH i jej wyłączyli serwer?

 

 

Wracając do tematu, najlepszym według mnie rozwiązaniem będzie dla Ciebie serwer z oferty ovh.pl (nie kimsufi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ale jeżeli jest w stanie wyłożyć 70zł na miesiąc to ciężko będzie coś znaleźć;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×