Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Krage

Pytanie od zielonego :)

Polecane posty

Witam

 

Chcial bym postawic forum.Z tym ,ze nie chcial bym aby to forum bylo typu "coś.fora.pl"

Tylko takie dobre.Totalnie sie nie znam na hostingu ale chcial bym znalezc darmowy serwer pod to wlasnie forum.

 

Prosze o pomoc i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze nie chcial bym aby to forum bylo typu "coś.fora.pl"

to Ty musisz sobie kupić domenę i hosting.

domenę proponuje żebyś kupił w home.pl a hosting w netarteria.pl

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaj 6.10 zł miesięcznie na hosting w webh.pl, to raptem niecałe dwa piwa, a unikniesz wielu problemów (oraz denerwujących reklam) które przysparzają darmowe hostingi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ty musisz sobie kupić domenę i hosting.

domenę proponuje żebyś kupił w home.pl a hosting w netarteria.pl

Pozdrawiam

 

To żart czy na serio proponujesz mu te masówki? Człowieku nie idź do żadnych home czy az. Weź najtańsze konto np. w hekko, a domenę w ovh. Całkowity koszt na rok wyniesie Cię około 40zł. Na początek wystarczy i na pewno będziesz zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, temat mi się podoba. Lepiej zapytać niż stawiać kolejne "foróm" na fora.pl gdzie sam adres już odstrasza i wieje noobowstwem :).

 

Skrypt polecam Ci SMF, sam używam go na kilku forach i jeszcze się na nim nie zawiodłem :)

Hosting, może być webh tak jak ktoś napisał wyżej, stoi tam moje forum [link w stopce] i wszystko chodzi bardzo przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety to norma, nie dość że jest b. dużo userów per maszyna to jeszcze instalują oni beznadziejne skrypty które strasznie obciążają maszynę :)

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcial bym postawic forum.Z tym ,ze nie chcial bym aby to forum bylo typu "coś.fora.pl"

Tylko takie dobre.Totalnie sie nie znam na hostingu ale chcial bym znalezc darmowy serwer pod to wlasnie forum.

Ja za darmo to projekty typu pdg.pl / unl.pl i alias u nich lub coś na wzór xorg.pl / prv.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może www.ugu.pl?? Swojego czasu (z 1,5 pół roku temu) miałem u nich duże forum na phpbb by przemo i nawet dobrze śmigało. Nie wiem jak jest teraz, ale warto przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może www.ugu.pl?? Swojego czasu (z 1,5 pół roku temu) miałem u nich duże forum na phpbb by przemo i nawet dobrze śmigało. Nie wiem jak jest teraz, ale warto przetestować.

?

 

Darmowe 50 MB dla bazy MySQL - dzięki niej stworzysz prawdziwą, dynamiczną witrynę WWW,

To jak mogłeś mieć dużego przemasa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech kupi i tyle, jest tyle hostingów za X/YYzł rocznie że nie ma z tym najmniejszego problemu.

 

Nie lepiej zapłacić i mieć spokój na rok niż niszczyć nerwy że co chwilę nasza strona muli/nie działa/pojawiają się nowe reklamy itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak przedmówcy Ci mówili: Nie bierz darmowych hostingów, nie bierz też z allegro bo większość też padaka. Płać co miesiąc 6,10 zł i ciesz się hostingiem który wystarczy Ci na długie lata.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ciesz się hostingiem który wystarczy Ci na długie lata.

 

Heh, nie róbmy mu zbytnio dużej nadziei, może mu starczy na długie lata ale przy zerowym rozwoju serwisu co jest raczej nie możliwe.

 

Wiadomo że za jakiś czas trzeba będzie się przenieść na coś innego/większy pakiet. Użycie transferu na pewno wzrośnie, obciążenie także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×