Skocz do zawartości
NOWY29

Poszukuje firmy z dedykami - dla newbie

Polecane posty

Witam zmuszony jestem zakupic serwer dedykowany. Mam zamiar na nim postawic serwer do cs:sourca (22s lotowy) + serwer teaf fortessa 2(22 slotowy) + serwer www (male wymogi z baza danych na 2 male fora) i pytanie jaka firma bedzie dobra ? Zalezy mi bardzo na cenie :D POdoba mi sie oferta ovh.pl, jezeli mozecie napisac opinie o ovh bede wdzieczny. Ale teraz najwazniejsze pytanie co do oprogramowania bo nie ukrywam jestem zerem czy Windows 2003 Server Standard bedize dobry ? i czy wplynie na wieksze zuzycie serwera ? Czy moze mam wybrac linuksa ? Tylko nie potrafie sie obslugiwac ssh :D WIec czy jest jakas dobra ksiazka dzieki ktorej bede mogl zarzadzac dedykiem i postawic serwery gier i www ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ovh do cs się raczej nie nadaje, za duży ping.

jeżeli jednak nie masz doświadczenia w zarządzaniu serwerem to musisz kupić albo serwer z administracją albo wynająć admina

który Ci wszystko porobi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovh do cs się raczej nie nadaje, za duży ping.

jeżeli jednak nie masz doświadczenia w zarządzaniu serwerem to musisz kupić albo serwer z administracją albo wynająć admina

który Ci wszystko porobi,

 

 

takie slabe pingi ? mysle ze do ustawienia znajde kogos tutaj na forum za pewna oplata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @matt za polecenie, ale nie jesteśmy zainteresowani sprzedażą maszyn przeznaczonych pod serwery gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Webh o ile mnie pamięć nie myli to w livenecie stoi więc też można gry ;)

Ja bym wziął webh.pl jak bym był pewien że trasweru nie braknie, a transwer w dzisiejszych czasach ma swoją cenę :D Ale jak to ma być pod serwer CSa i jeszcze jakieś inne to z 500 giba ( ;) ) będzie potrzebne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szymo, całe szczęście mylisz się ;)

 

Serwery Webh.pl stoją w serwerowni eFuturo w Łodzi ;)

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takiem razie poprawka ;P Pisz do webh po dedyka ;) Jesli chcesz isc do livenet`u to uwazaj zebys sie nie uzaleznil od lekow na uspokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×