Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Guitar Guy

Hasło PDF

Polecane posty

Witajcie!

Macie jakieś sposoby na ominięcie hasła w plikach PDF? Miałem gdzieś hasło do tego pliku ale go zgubiłem :) Hasło ma ponad 20 liter, dużych i małych, bez cyfr i innych znaków. Da się to podobno robić programem ghostscript ale ja nie umiem :) Pomóżcie :)

 

Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

jak sa programy do haseł w plikach .swg to na pdf tez sie znajdzie :) poczukaj w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha :) :) Uruchomiłem go w office'e i szukałem czegoś hasło podobnego(wiem, debilne). I udało mi się :) Tylko musiałem coś za dużo usunąć bo dokument nie jest do końca prawidłowo odczytywany, ale da się coś zrozumieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha :) :) Uruchomiłem go w office'e i szukałem czegoś hasło podobnego(wiem, debilne). I udało mi się :) Tylko musiałem coś za dużo usunąć bo dokument nie jest do końca prawidłowo odczytywany, ale da się coś zrozumieć :)

Może wrzuć ten plik :) Tak o niego walczyłeś, to może to coś ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha :) :) Uruchomiłem go w office'e i szukałem czegoś hasło podobnego(wiem, debilne). I udało mi się :) Tylko musiałem coś za dużo usunąć bo dokument nie jest do końca prawidłowo odczytywany, ale da się coś zrozumieć :)

 

I od tego _odczytu_hasła_ w office się coś usunęło?

Niezłe sci-fi...

 

Przerabiałem to już rok temu - bez znajomości hasła NIE DA się jakkolwiek dobrać do pliku, bo jest on zaszyfrowany tym hasłem.

 

Ale hasło supervisora/modyfikacji uprawnień to żaden problem zdjąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×