Skocz do zawartości
WPNJ

pytania i problemy z hostnine.com

Polecane posty

Co najlepiej napisać w podaniu o dodatkowe adresy IP?

Ja pisałem różnie, że dla zwiększonego bezpieczeństwa, pewności że IP nie jest na czarnej liście, zwiększenie wiarygodności w oczach potencjalnych klientów, ze względu na lepsze pozycjonowanie itd. itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I want to position my new warez forum on phpBB by przemo and enable a torrent tracker" : )))

 

Myślisz że znają Przemo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś u nich Private Name Servers na resellerze? Bo ja się próbuję z tym mierzyć i mi nie wychodzi. Teraz nie mogę przypisać do domeny ani ich DNS-ów ani swoich, mam komunikat u registara dla domeny PL: Host nie jest skonfigurowany dla domeny. Ktoś to przechodził dla polskich domen? Bo jednej domenie .net udało się przypisać moje własne nameservery i działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Tony bo dla PL domeny NS'y muszą być skonfigurowany aby domena mogła je załapać, dla gobalnych nie ma takiej koniecznej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Tony bo dla PL domeny NS'y muszą być skonfigurowany aby domena mogła je załapać, dla gobalnych nie ma takiej koniecznej możliwości.
Potwierdziło się, bo globalne wszystkie działają. Ciekawostka - dla domeny polskiej ns1 przyjmuje, nie przyjmuje ns2 (nawet jak nie są skonfigurowane to ns1 przyjmuje). Tak samo mojego jak i oryginalnego ichniego. Miałem tak samo w Dreamhost, tylko tam łykało trójkę zamiast dwójki, natomiast tu trójki nie ma.

 

Czy ktoś potwierdza problemy z dodawaniem domen PL do H9, normalnie, do dns-ów na speedydns.net?

 

Pytanie pewnie na inne forum: czy można zmusić polskiego registara, aby nie sprawdzał konfiguracji dns-ów tylko dodawał je "na ślepo"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie pewnie na inne forum: czy można zmusić polskiego registara, aby nie sprawdzał konfiguracji dns-ów tylko dodawał je "na ślepo"?
Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwość jednak popłaciła tym razem i udało mi się już dodać kilka polskich domen na moich własnych DNS-ach. Tylko jedno mnie słabi - czkam na skonfigurowanie mojej domeny około dobę!? Nie na propagację DNS-ów, tylko na możliwość ich przypisania do domeny. Czyli drugą dobę na propagację. H9 w panelu pisze coś o zmianach w strefach DNS, więc podejrzewam, że aktualizują to raz na jakiś czas. Dobre i to. Wszystko się udało bez zawracania głowy supportowi ani razu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Właśnie zakupiłem hosting w tej firmie lok. NY. Zapłaciłem PayPalem wszystko ladnie poszło tylko nie mam danych do cPanelu. Wie ktoś może jak je uzyskać lub mzoe sami przysyłają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sami przyślą do 24h :) Napisz na livesupport to powinni to załatwić od ręki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z DNSami niestety jest u nich sieczka, to jedna z niewielu rzeczy do jakich można się przyczepić.

 

ns1 zaczyna chwytać domene w przedziale 1h-24h, za to ns2 24h-72h.

 

Przy okazji witam wszystkich, oto ja, krzak ciernistych krzewów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z DNSami niestety jest u nich sieczka, to jedna z niewielu rzeczy do jakich można się przyczepić.

 

ns1 zaczyna chwytać domene w przedziale 1h-24h, za to ns2 24h-72h.

 

Przy okazji witam wszystkich, oto ja, krzak ciernistych krzewów.

 

No witam witam :) Tego, który się nie chciał przyznać do resellera w h9 :) Pewnie mnie Pan nie pamięta ale to szczegół :)

Co do DNSów, miałem tam do niedawna resellera, bo potrzebowalem troche rozniastych IP i zwróciłem się do supportu, to po 3h miałem skonfigurowane dnsy swoje, łapały w miare szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×