Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
fitykap

Najtansze domeny....

Polecane posty

Witam!

Poszukuje serwisu, który oferuje najtansze domenki (oczywiscie Waszym zdnaiem). Tak zeby bylo mniej niz 69pln/rok za domene *.com

Za pomoc serdecznie dziękuję:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz konto Inteligo wraz z kartą bankomatową lub mbank wraz z ich wirtualną Visą (lub dostęp do takiej) najtaniej można kupić domeny za granicą. Najtańszy i bardzo dobry provider (który od miesiąca nie rejestruje domen, lecz mam nadzieję na zmianę) to https://domains.ev1servers.net

Drugi nieco droższy, ale nieco szybszy (domena działała po 5 minutach od zapłacenia) jest https://www.godaddy.com

Jeśli chodzi o polskie firmy to w cenie prawie identycznej jak GoDaddy domeny .com rejestruje http://az.pl - 25 zł netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A takie gdzie domeny z rozszerzeniem *.pl były by najtansze? Znacie jakieś?

Moze jakis bonus jak sie wezmie na 2 lata? Prosze o pomoc. Jest mi to pilnie potrzebne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.rejestratordomen.pl - tu prawdopodobnie najtaniej!!! przedłuzenie

 

www.adresik.pl ma zarowno tansza rejestracje jak i tansze przedluzenie

a do tego ma darmowy trasnfer (darmowe wydanie kodu authinfo) za ktore w RejestracjaDomen trzeba placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bartos, czyli nie ma problemu jakby inny rejestrator bral od Ciebie domeny i po 3 tygodniach transferowal do siebie?

 

Niech mnie ktos uswiadomi w takim razie, jaki jest maksymalny upust NASK dla partnerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bartos, pod adresem adresik.pl otrzymuje informacje "Serwis przeciazony, sprobuj jeszcze raz" i tak w kolko.

 

Ece, _rejestrator_ nie moze dokonywac transferu sam z siebie, musi to byc na zlecenie klienta. Wiec rejestrator ktory rejestruje domene u kogo innego a pozniej "za plecami" klienta transferuje domene do siebie dziala sprzecznie z umowa jaka zawarl z NASK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Ece - dla mnie nie ma problemu jesli osoba/firma ktora kupi domene pozniej przeniesie ja gdzies indziej

 

ale jesli chodzi o innych rejestratorow to jest tak jak napisal GB

 

@gb - sprawdzam i sprawdzam i wszystko dziala bez problemu, serwer z tego co widze nie mial zadnych przerw, byc moze blad ktory wyskoczyl byl spowodowany obciazeniem serwera DM (na ktorego bazach dzialamy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze klient musi chciec transferu - to bylo uproszczenie hipotetycznego spisku, majacego na celu przekrecic sprzedajacych domeny ponizej tego co placa do NASK przez tych, ktorzy takich upustow jeszcze sie nie dorobili. Autorstwo niestety musze oddac Robertowi S. z rejestracjadomen.pl, ktory przynajmniej swego czasu m.in. tym tlumaczyl pobieraniego przez niego oplat za wydanie authinfo.

 

No i nadal nikt nie powiedzial ile to procent ten NASK daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nikt na tym forum Ci na to pytanie ECE nie odpowie, poniewaz albo nie wie, a jak wie to nie bedzie lamal umowy o poufnosci zawartej z NASK :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys na stronie rejestracjadomen.pl wlasnie, bylo ze maksymalny upust do 65% w stosunku do cen NASK, a w roku 2005 zmienili to na 70%.

 

Zreszta, co za roznica ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×