Skocz do zawartości

Polecane posty

Tel kom to nie wszystko stacjonarny to już coś i pewność kontaktu.

 

Buehehe stacjonarny to ja mogę mieć voip :lol:

Więc co do pewności kontaktu bym nie przesadzał ...

W każdym urzędzie miasta odpowiednim do danego przedsiębiorcy można sprawdzić czy ten jest wiarygodny, ale założyć działalność to w sumie 15 minut w Krakowie na przykład ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według enno tym partnerem jest jor.pl. Nadmienił, że właśnie od nich mają DA i VPSy są w tej samej firmie co ma powyższa firma. Jaka prawda jest nie wiem, bo nie pytałem się o to w Jor. Co do użytkowania DA właśnie odesłali mnie do materiałów pomocy tej firmy. :lol:

Może ktoś z tej firmy się odezwie i wypowie. Właśnie powołanie się na tą firmę powstrzymało mnie od żądania kategorycznie zwrotu pieniędzy ponieważ firma już jakiś czas istnieje, a zgłosiłem im właśnie ze raczej będę się skłaniał ku zwrotowi wpłaconych pieniędzy gdyż ich usługa jest za bardzo problematyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według enno tym partnerem jest jor.pl. Nadmienił, że właśnie od nich mają DA i VPSy są w tej samej firmie co ma powyższa firma. Jaka prawda jest nie wiem, bo nie pytałem się o to w Jor. Co do użytkowania DA właśnie odesłali mnie do materiałów pomocy tej firmy. :)

Może ktoś z tej firmy się odezwie i wypowie. Właśnie powołanie się na tą firmę powstrzymało mnie od żądania kategorycznie zwrotu pieniędzy ponieważ firma już jakiś czas istnieje, a zgłosiłem im właśnie ze raczej będę się skłaniał ku zwrotowi wpłaconych pieniędzy gdyż ich usługa jest za bardzo problematyczna.

 

Ja zgłosiłem prośbę o zwrot kosztów i usunięcie mojego konta z ich systemu :lol: Odpowiedzi już nie dostałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy nic wspólnego z Enno.pl i nigdy nie mieliśmy.

Skąd takie informacje, skoro nie ma kontaktu z Enno.pl, a jeszcze przed paroma godzinami nie wiedziałeś o kogo chodzi? - pytanie jest zadane bez żadnej złośliwości.

Osobiście mam pewne przemyślenia odnośnie całej sprawy, ale zachowam je dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Nie mamy nic wspólnego z Enno.pl i nigdy nie mieliśmy.

Skąd takie informacje, skoro nie ma kontaktu z Enno.pl, a jeszcze przed paroma godzinami nie wiedziałeś o kogo chodzi? - pytanie jest zadane bez żadnej złośliwości.

Osobiście mam pewne przemyślenia odnośnie całej sprawy, ale zachowam je dla siebie.

 

 

Dokładnie tak gdyż enno ma serwer w Niemczech łatwo sprawdzić... Jor.pl od dawna w Polsce więc nie wiem skąd takie spekulacje widocznie enno podawał mylne informacje dla pozyskania klientów bo jak wiemy jor nie istnieje krótko.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak gdyż enno ma serwer w Niemczech łatwo sprawdzić... Jor.pl od dawna w Polsce więc nie wiem skąd takie spekulacje widocznie enno podawał mylne informacje dla pozyskania klientów bo jak wiemy jor nie istnieje krótko.

Pozdrawiam

:lol:

 

edit: sorki, nie mogłem się powstrzymać.. no rzeczywiście bardzo duży związek ma umiejscowienie serwerów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla Pana z jor.pl małe wyjaśnienie. Na dzień przed padnięciem enno wieczorem założyli mi od początku konto z przeprosinami za problematyczne działanie poprzedniego z DA w ramach niby rekompensaty pisząc, że polski lang dodadzą na następny dzień bo czekają na niego właśnie od waszej firmy bo jesteście ich partnerami oraz dali mi link do opisu obsługi w waszej pomocy. Co do Pana firmy wiem, że istnieje dłuższy czas więc zamiast stanowczo zrezygnować zgodziłem się na sprawdzenie jak będzie działać nowo udostępniony vps. Polskiej wersji już się nie doczekałem na następny dzień ani już nie zalogowałem sie na vps. Dlatego tak napisałem. Czy tylko o tak sobie napisali żeby podbudować zaufanie kosztem firmy Jor to nie wiem.

EDIT:

A vpsy w nowej ofercie to przypadkiem panowie nie macie w tej samej firmie co enno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Ech....

nie mogę się powstrzymać :lol:

W nowej "firmie" kupić "na rok"....

 

To kto tam stracił miljony ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Ty Adam, ale według mnie nikt tam nie stracił "miljonów".

Miliony możliwe, ale "miljony" z pewnością nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A vpsy w nowej ofercie to przypadkiem panowie nie macie w tej samej firmie co enno?

Nasze VPSy, tak jak wszystkie inne usługi zlokalizowane są tylko i wyłącznie w naszym ojczystym kraju.

 

Jeszcze raz podkreślam, że nie współpracowaliśmy w żadnym stopniu z enno.pl, zresztą naszemu polskiemu tłumaczeniu DA (które mamy w planach zmienić) daleko jest od doskonałości i nie jest to coś, to warto powielać.

 

 

Pozdrawiam,

Jor.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że nasza marka została wciągnięta w aferę związaną z enno.pl, co bardzo nas rozbawiło, postanowiliśmy wyciągnąć pomocną dłoń do poszkodowanych osób.

Każdy kto prześle nam jakikolwiek dowód wpłaty za serwer VPS w enno.pl, dostanie u nas wybranego VPSa na okres jaki miał wykupiony.

Jedyne czego wymagamy, to zapłacenie za 1 miesiąc naszego abonamentu, który oczywiście zostanie doliczony do okresu abonamentowego wykupionego w enno.pl

Zgłoszenia przyjmuję na pw, oraz na biuro @ jor . pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OT: z prosba do moderatorow - mozna zrobic jakis porzadek z watkami o enno? Np ten przerzucic do opinii, luznych rozmow alboco? :)

A w temacie, 404 na enno.pl mnie rozbroilo. Facet natrzaskal 56 postow w pare dni, zarobil kilkadziesiat zlociszy i zwinal Majdan (sorki Radziu :lol: ) w tempie Boruca wyjmujacego pilke z siatki po meczu ze Slowacja.

Po prostu jaja :)

PS. Ciekaw jestem ile osob kupilo vpsy na rok z gory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Jedyne czego wymagamy, to zapłacenie za 1 miesiąc naszego abonamentu,

 

No tak jakiś haczyk musi być :D

Ale gratuluję pomysłu pewnie nie jeden skorzysta... będzie wiadomo ile kupiło w enno :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku z tym, że nasza marka została wciągnięta w aferę związaną z enno.pl, co bardzo nas rozbawiło, postanowiliśmy wyciągnąć pomocną dłoń do poszkodowanych osób.

Każdy kto prześle nam jakikolwiek dowód wpłaty za serwer VPS w enno.pl, dostanie u nas wybranego VPSa na okres jaki miał wykupiony.

Jedyne czego wymagamy, to zapłacenie za 1 miesiąc naszego abonamentu, który oczywiście zostanie doliczony do okresu abonamentowego wykupionego w enno.pl

Zgłoszenia przyjmuję na pw, oraz na biuro @ jor . pl

 

Czy to jest na poważnie? Czy tylko z Pana strony żart? Raczej trudno uwierzyć w dobrego wujka. Ale ok mam w pdf fakturę od nich potwierdzającą zapłacenie i wysyłam na pw. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co miał by żartować? Też się trochę zdziwiłem taką propozycją ale wygląda mi to poważnie.

 

Tylko pozostaje pytanie dlaczego? Skoro nie mają nic wspólnego z tą firmą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co miał by żartować? Też się trochę zdziwiłem taką propozycją ale wygląda mi to poważnie.

 

Tylko pozostaje pytanie dlaczego? Skoro nie mają nic wspólnego z tą firmą?

 

pewnie dlatego że nadarzyła się okazja do przygarnięcia osieroconych klientów :P

bardzo dobry pomysł, enno też się pewnie cieszy bo jak klienci "nie stracą" to może odpuszczą

i będzie po temacie, a gotówka pozostanie w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy. Wysłałem fakturę i poczekamy na propozycję od Jor.pl. Czyli co zaproponują.Bo oferta Jor różni się od oferty enno i nie wiadomo jak to przyporządkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz sprawdza się stare powiedzenie tego forum: "dobra i tania jest tylko kapusta kiszona" :P

Wszystkie gwiazdy na niebie mówiły, że oferta Enno jest sprzeczna z podstawami

matematyki i biznesu, a także, iż tylko przy oversellingu rzędu kilkuset % od oficjalnego

obłożenia serwerów da się na tym jakkolwiek sensownie zarobić.

No ale tak bardzo chcieliście w cuda wierzyć, że przestaliście ufać zmysłom.

Który to już raz się takie rzeczy dzieją na tym forum - 5? 10? 50?

Ciekaw jestem ile jeszcze pieniędzy musi zostać zmarnotrawionych,

abyście w końcu się nauczyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Mądry polak po szkodzie się tutaj sprawdza w 100% :P No cóż... Pozostaje wierzyć żę ludzie będą mądrzejsi i ostrzegali, ostrzegali i jeszcze raz ostrzegali, choć czy to cóś da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta od Jor.pl to nie żart.

Zgłosiły się jak na razie 2 osoby, czekamy na kolejne.

Oczywiście gorąco zachęcam do zgłoszenia całej sprawy na policję, gdyż takie oszustwa nie powinny mieć racji bytu.

 

Pozdrawiam,

Jor.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×