Skocz do zawartości
Ego

Serwer dedykowany

Polecane posty

Witam, potrzebuję serwer dedykowany w graniach 1000 zł, musi być w Polsce. Interesuje mnie oferta tylko z profesjonalnych serwerowni, będzie tam stało oprogramowanie do firmy, gwarancja uptime 99,95 % minimum, hardware max 4 h, narazie mam na oku ogicom i nephax.

 

Intel core2duo starczy spokojnie

2 GB ram

250 GB dysk

transfer ok 200 GB miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz oferte IQ.pl na dedyki, prohost.pl sie tam miedzy innymi hostuje i z tego co wiem ladnie smigaja te serwery.. No i masz markowe Delle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym był za ogicom :D Mam u nich właśnie maszynę chodzi jak burza łącza super . Ogólnie fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, potrzebuję serwer dedykowany w graniach 1000 zł, musi być w Polsce. Interesuje mnie oferta tylko z profesjonalnych serwerowni, będzie tam stało oprogramowanie do firmy, gwarancja uptime 99,95 % minimum, hardware max 4 h, narazie mam na oku ogicom i nephax.

 

Intel core2duo starczy spokojnie

2 GB ram

250 GB dysk

transfer ok 200 GB miesięcznie.

Klik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiało nephax, wszystkie ich delle z oferty raczej na pewno mają wykupioną właśnie 4 godzinną reakcję na sprzęt. Zresztą możesz zapytać :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że w NEPHAX'ie ostatnio były problemy z uptime, dlatego np. pukawka ucieka do ATM :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że w NEPHAX'ie ostatnio były problemy z uptime

Uptime naszej sieci w skali roku wynosi ok 99.95%.

A ostatni problem byl spowodowany bardzo brzydkim zbiegem wydarzen tylko u naszych operatorow (m.in. u wychwalanego tutaj przez niektorych ATMa), obecnie dosc mocno rozbudowywujemy nasza infrastrukture, zeby sie uniezaleznic od pojedynczych firm.

Oczywiscie jednak taka awaria wlicza sie do naszego downtime'u.

dlatego np. pukawka ucieka do ATM :huh:

Nie sadze, zeby Pukawka "uciekala" z powodu tego uptime'u. Jak @traq bedzie chcial to cos napisze. A slowo "np" sugeruje, ze ktos jeszcze mialby sie wynosic. A my obecnie mamy problem z montowaniem nowych serwerow (za szybko miejsce nam sie konczy) stad jakos nie widze "ucieczek". Wiec jak juz piszemy jakies fakty nt. danej firmy to prosilbym o opieranie ich o rzeczywistosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traq

Nie uciekamy do ATM.

Przenosimy się tam, żeby obniżyć opóźnienia do naszych serwerów, czego ucieczką raczej nie można nazwać.

 

Polecam zdecydowanie NEPHAX !

 

Swoją drogą są jacyś chętni do zakupu szafy APC z 2 upsami APC ?

W ATM dają to razem z kolokacją, więc mam wolny sprzęt do sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×