Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

Nowe WebHostingTalk.pl

Polecane posty

Gość Bartosz Gadzimski

Wszelkie uwagi mile widziane.

 

Zostało włożone w to dużo pracy (czego pewnie nie widać :D

 

Polecam korzystać z blogów i wiki. Wiki wymaga wiele pracy jeszcze ale mam nadzieję, że spełni Wasze oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ślicznie, będę się lansował na swoim blogu ; p

A poważnie, wygląda naprawę dobrze - gratuluje, że się wreszcie zmobilizowałeś ; - ).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Wszelkie uwagi mile widziane.

 

Zostało włożone w to dużo pracy (czego pewnie nie widać :)

 

Polecam korzystać z blogów i wiki. Wiki wymaga wiele pracy jeszcze ale mam nadzieję, że spełni Wasze oczekiwania.

Ja doceniam.

Podoba mi się nowy wygląd choć pisanie postów i Pw też powinno mieć kolorystykę forum bo pozostało nadal niebieskie...

z 10 daje 9 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
Ja doceniam.

Podoba mi się nowy wygląd choć pisanie postów i Pw też powinno mieć kolorystykę forum bo pozostało nadal niebieskie...

z 10 daje 9 :D

Poprawimy, choć nie wiem z jakim efektem - wszelkie prace graficzne na ipb nie są prostą sprawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doceniam włożony wkład w nowy wizerunek WHT. Jednak byłbym za możliwością zmiany wyglądu "na stary", ponieważ tragicznie to u mnie wygląda na Linuxie. A niestety większość czasu spędzam na pingwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Można dodawać do rankingu ISP nie będąc z nim związany prócz bycia klientem ? Np HostEurope ?

 

Skórka jak najbardziej mi się podoba. Jest dużo lepsza od tamtej która ze tak powiem przypominała skórkę dla forum kobiet w ciąży lub żłobka :)

 

Ostatnie pytanie: O co dokładniej chodzi z tym blogiem ? Mogę sobie taki blok założyć i wklepywać rzeczy zgodne z regulaminem takie jak moje życie erotyczne czy bardziej sprawy związane z hostingiem czy też swoje przemyślenia na jakieś tematy ?

 

Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doceniam włożony wkład w nowy wizerunek WHT. Jednak byłbym za możliwością zmiany wyglądu "na stary", ponieważ tragicznie to u mnie wygląda na Linuxie. A niestety większość czasu spędzam na pingwinie.

Pod MacOS X (z ciekawości, po Twoim poście testowałem nie tylko w Firefox, ale też w przeglądarkach: Safari, Camino i Opera) wygląda wszystko całkiem OK. Zaraz odpalę lapka mojej narzeczonej i sprawdzę jak to się prezentuje pod Linuksem (Kubuntu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, możliwe że to felerne sterowniki Nvidii ...

Zamieściłem nawet screen-shota :

jdv1222692665u1222692665.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę bardzo ładnie się prezentuje nowe WHT.pl :) Na razie żadnych błędów i udziwnień nie znalazłem, ale jakby coś to dam znać.

Jeszcze raz gratuluje zmiany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
Super! :)

Dzięki.

 

Może tam obok wprowadziłbyś coś ala sklep :)

Fajnie by było mieć koszulkę WHT czy czapkę.

Pomyślimy, dobry pomysł.

 

 

Doceniam włożony wkład w nowy wizerunek WHT. Jednak byłbym za możliwością zmiany wyglądu "na stary", ponieważ tragicznie to u mnie wygląda na Linuxie. A niestety większość czasu spędzam na pingwinie.

Zrobione

 

 

Można dodawać do rankingu ISP nie będąc z nim związany prócz bycia klientem ? Np HostEurope ?

 

Skórka jak najbardziej mi się podoba. Jest dużo lepsza od tamtej która ze tak powiem przypominała skórkę dla forum kobiet w ciąży lub żłobka :)

 

Ostatnie pytanie: O co dokładniej chodzi z tym blogiem ? Mogę sobie taki blok założyć i wklepywać rzeczy zgodne z regulaminem takie jak moje życie erotyczne czy bardziej sprawy związane z hostingiem czy też swoje przemyślenia na jakieś tematy ?

 

Pozdrawiam :)

 

Co do rankingu to możesz monitorować np. swój serwer i w ustawieniach dodać rodzaj hostingu (np. Dedykowany) i wpisać HostEurope.

 

Na http://monitoring.webhostingtalk.pl/pl/ranking.php jest podział na różne usługi. Ten tutaj na wht, jest wycinkiem "hostingu dzielonego".

 

Z blogiem? Zwykły blog, każdy może mieć własny. Może życie erotyczne to nie jest najlepsza rzecz na bloga, ale nikt Ci nie zabroni pisać, że jesteś zakochany :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, całkiem ładnie. :D

 

Tylko dlaczego po kliknięciu na zakładkę BLOGI nie podświetla się ona na żółto tak ja pozostałe (podświetlenie uzyskuje wówczas FORUM...)? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje bardziej wyróżnić nieprzeczytane posty na stronie głównej po lewej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
No, całkiem ładnie. :D

 

Tylko dlaczego po kliknięciu na zakładkę BLOGI nie podświetla się ona na żółto tak ja pozostałe (podświetlenie uzyskuje wówczas FORUM...)? :)

W którym miejscu jesteś? Ja nie mam nigdzie takiego problemu ani pod FF3 ani IE.

 

Proponuje bardziej wyróżnić nieprzeczytane posty na stronie głównej po lewej stronie.

Hmm, ok. Rzeczywiście różnica pomiędzy ikonami jest prawie niezauważalna.

 

 

1. Menu. Forum - tło wydaje się być "przycięte" z lewej strony.

2. Szukajka znalazła się w trochę nieszczęśliwym miejscu (chyba najlepiej będzie przenieść ją wyżej)

3. Fora z nieprzeczytanymi tematami można by oznaczyć wyraźniej (może tak jak kosz, tyle że z pomarańczowym tłem)

 

Więcej błędów na razie nie widzę :)

 

Ad.1 Tak, z tym tłem też zauważyłem. Jeśli będę w stanie coś z tym zrobić to oczywiście zrobię.

Ad.2 z szukajka jest ciekawa sprawa, wyżej były przyciski "dodaj do ulubionych" i "ustaw jako startową" i tak trochę została w dziwnym miejscu. Dopiszę do listy rzeczy do zrobienia.

Ad.3 To co Adrian też zauważył, powinno się udać

 

Po prostu nie mam psd z layoutem (zaginął w akcji dawno temu), dlatego wszystko zajmuje dużo więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Mam nadzieję że wspólnymi siłami napiszemy panowie Profesjonalne Wiki :) Ja ze swojej strony chętnie pomogę w pisaniu (Przy okazji podszkolę umiejętności pisania sensownych artykułów :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W którym miejscu jesteś? Ja nie mam nigdzie takiego problemu ani pod FF3 ani IE.

FF 3.0.3 i wygląda to tak, gdy klikam na BLOGI:

ay527p.jpg

 

W menu podświetla się zakładka FORUM zamiast BLOGI. Zawsze ona, niezależnie, z której strony bym przeszedł. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie fajne (chociaż mam wrażenie że dawno temu widziałem taki styl). Troszeczkę mi się nie podobają ikonki przy postach mówiące o nowych wiadomościach w wątku. Szybki rzut oka nic nie mówi czy były nowe odpowiedzi. Może trochę ciemniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
FF 3.0.3 i wygląda to tak, gdy klikam na BLOGI:

ay527p.jpg

 

W menu podświetla się zakładka FORUM zamiast BLOGI. Zawsze ona, niezależnie, z której strony bym przeszedł. :/

 

Dobra, już wiem. Dziwna sprawa, na liście blogów korzysta ze stylu forum, a już jak klikniemy w bloga (wpis) to korzysta ze stylu dla blogów. Trzeba będzie wstawić warunek logiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem jeszcze jeden błąd. Chodzi mi o krój tabeli, w której wyświetlane są nowe posty. Zachowuje się ona tak jak gdyby była za niska przez, co w rozdziałce 1024*768 część tekstu z pierwszego wiersza wylewa się poza pokolorowany pasek.

 

orno1e.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
Zauważyłem jeszcze jeden błąd. Chodzi mi o krój tabeli, w której wyświetlane są nowe posty. Zachowuje się ona tak jak gdyby była za niska przez, co w rozdziałce 1024*768 część tekstu z pierwszego wiersza wylewa się poza pokolorowany pasek.

 

 

Już powinno być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest w porządku jednak popracował bym jeszcze nad kontrastem i okienkami szybkich odpowiedzi oraz PW.

 

Jeżeli chodzi o nowe funkcje portalu to bardzo mi się podobają :D

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, już wiem. Dziwna sprawa, na liście blogów korzysta ze stylu forum, a już jak klikniemy w bloga (wpis) to korzysta ze stylu dla blogów. Trzeba będzie wstawić warunek logiczny.

Teraz widzę, że po kliknięciu na jakikolwiek topik to BLOGI się podświetlają, a po ich wybraniu wciąż FORUM. :D

 

//

Już powinno być dobrze.

Zgadza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×