Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Livo

Szukam VPS do 200zł / miesiąc

Polecane posty

Witam,

 

Szukam dobrego i w miarę niedrogiego VPS'a stojącego w Polsce o parametrach:

- 2GB RAM gwarantowanego

- 300GB transferu miesięcznie

- przyzwoity procesor (bez ograniczeń)

- powierzchnia dyskowa: niewielka, 5-10GB w zupełności wystarczy

 

Na ten cel mogę przeznaczyć maksymalnie 200zł miesięcznie.

 

Głównie zależy mi na bezpieczeństwie. Do tej pory korzystałem jedynie z serwerów wirtualnych i dedyków. Dedyka musiałem samodzielnie zabezpieczać i miałem z tego parę problemów z hackerami. Liczę na inicjatywę firmy hostingowej pod kontem bezpieczeństwa.

 

VPS ma służyć do dość sporego forum IPB: http://muonline.org.pl , miło gdyby VPS miał skonfigurowany apache, php, mysql, ftp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę zaproponować:

 

AMD X2 4450E (2x2,3GHz) / 2GB ramu / 80GB HDD / 300GB transferu / DA i podstawowa administracja/konfiguracja w cenie

 

Lokalizacja: Polska, Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę zaproponować:

 

AMD X2 4450E (2x2,3GHz) / 2GB ramu / 80GB HDD / 300GB transferu / DA i podstawowa administracja/konfiguracja w cenie

 

Lokalizacja: Polska, Łódź

Witam. A jak cena? :) Można wiedzieć co oznacza dokładniej DA i podstawowa administracja oraz co wchodzi w konfigurację? Co z zabezpieczeniami? Samodzielnie trzeba instalować czy VPS jest przez państwa zabezpieczony? Przepraszam, ale jestem początkujący w tych sprawach. Muszę jednak ruszyć się z serwera wirtualnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest serwer dedykowany z wgranym panelem administracyjnym directadmin (http://directadmin.com), oraz wstępnie skonfigurowany i zabezpieczony. Administracja obejmuje aktualizacje oprogramowania, oraz reakcje w przypadku awarii.

 

 

Kwota o której zapomniałem wspomnieć:

abonament 200 zł/mc

99 zł setup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głównie zależy mi na bezpieczeństwie. [...] miałem z tego parę problemów z hackerami.

Problemy z hakerami były z winy luki w konfiguracji serwera czy luki w skryptach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest serwer dedykowany z wgranym panelem administracyjnym directadmin (http://directadmin.com), oraz wstępnie skonfigurowany i zabezpieczony. Administracja obejmuje aktualizacje oprogramowania, oraz reakcje w przypadku awarii.

 

 

Kwota o której zapomniałem wspomnieć:

abonament 200 zł/mc

99 zł setup

Miło, serwer dedykowany. Myślę, że skorzystam z państwa oferty, wątpię żeby pojawiła się lepsza oferta. Chciałbym wykupić serwer za ok. 2dni. Czekam na pieniądze za reklamę na moim forum. Mam się odezwać tutaj czy może na e-mail/GG?

 

W razie potrzeby mój:

E-Mail: gajjin@gmail.com

GG: 2992913

Tel Kom: 515473782

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problemy z hakerami były z winy luki w konfiguracji serwera czy luki w skryptach?
Problem wynikał z tego, iż serwer dedykowany został wykupiony pod serwer do gry (MuOnline). Systemem operacyjnym był Windows 2003 Server, gdyż na Linux'ie nie ma możliwości postawienia serwera do tejże gry. Niestety bylismy zdani na własną rękę i nie byliśmy w stanie zainstalować zdalnie firewalla działającego na tym systemie. Próbowaliśmy kilku, albo nie były przeznaczone pod ten system albo nie dało się ustawić, żeby nie blokowała połączeń przed skonfigurowaniem. Livenet.pl nie chciało nam tego zrobić ręcznie. Dlaczego posługiwaliśmy się zastępczymi programami blokującymi poszczególne porty. Nie ukrywam, że wynikało to z naszego braku doświadczenia i wiedzy, dlatego zależy mi na serwerach zabezpieczonych przez firmy hostingowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

Livo Zakupiłeś już VPSa ?

Jeżeli nie to zapraszam do zapoznania sie z naszą ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×