Skocz do zawartości
internecik

[HE] Przejście z XL 3.0 na XXL 3.0

Polecane posty

Witam,

Mam pytanie do osób korzystających z oferty VPS firmy hosteurope.de ( http://www.hosteurope.de/produkte/Virtual-Server-Linux ).

Czy przejście z XL 3.0 na XXL 3.0 wiąże się z ponowną konfiguracją serwera? Czy może całośc odbywa się automatycznie i mam po prostu przydzielone większe zasoby na tej samej maszynie?

 

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bylo to omawiane juz w temacie o HE.

Nie bedziesz musial nic konfigurowac od nowa, po prostu zostana ci przydzielone wieksze zasoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie mam jeszcze jedno pytanie - czy za przejście na wyższy pan pobierana jest jakaś opłata?

Niby "na zdrowy rozum" nie powinno być tak, jednak gdzieś kiedyś obiło mi sie to o uszy. Mógłbym sprawdzić na ich www, jednak nie bardzo rozumiem po niemiecku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie mam jeszcze jedno pytanie - czy za przejście na wyższy pan pobierana jest jakaś opłata?

Niby "na zdrowy rozum" nie powinno być tak, jednak gdzieś kiedyś obiło mi sie to o uszy. Mógłbym sprawdzić na ich www, jednak nie bardzo rozumiem po niemiecku :)

 

 

10Euro za zmianę pakietu.

 

10 Euro za niższy... :)

Za wyższy 0 :)

 

Przechodziłem od XL do MAXA i nigdy nic nie zapłaciłem :)

 

 

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przechodziłem i płaciłem...

 

LOL... ale ty chyba miałeś winde na tych vpsach nie? :)

Ani ja, ani woofer czy tam Boss nie płacił za przejście można poczytać w temacie (tam gdzie chyba jest ze 30-40 stron:P), że nikt z nas nie płacił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem VPS'a z windowsem. Pomijam już, że nie chcieli mi powiększyć pakietu na obecnym serwerze, tylko musiałem się przenosić na inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za przejście na wyższy pakiet nic nie płacisz, za przejście na niższy 10 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłem że mój serwer to VPS Linux XL 2.0 (jeszcze stara oferta, zakupiony rok temu). W związku z tym tytuł tego tematu jest trochę mylący.

Czy ktoś przechodził z oferty 2.0 na 3.0 ? Czy takie przejście również nic nie kosztuje i nie jest potrzebna ponowna konfiguracja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem VPS'a z windowsem. Pomijam już, że nie chcieli mi powiększyć pakietu na obecnym serwerze, tylko musiałem się przenosić na inny.
Widocznie nie znają terminu overseling. Nie było po prostu miejsca na obecnej maszynie.
Czy ktoś przechodził z oferty 2.0 na 3.0 ? Czy takie przejście również nic nie kosztuje i nie jest potrzebna ponowna konfiguracja?
Było w tasiemcu o HE - coś się płaci chyba te 10 Euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOL... ale ty chyba miałeś winde na tych vpsach nie? ;)

Ani ja, ani woofer

Potwierdzam. Migrowałem 2 razy na coraz wyższe plany. Zero opłat.

 

 

Czy ktoś przechodził z oferty 2.0 na 3.0 ? Czy takie przejście również nic nie kosztuje i nie jest potrzebna ponowna konfiguracja?

Migrowałem również z platformy 2.0 do 3.0. O ile migracja do wyższego pakietu na platformie 3.0 nic nie kosztuje, to niestety migracja nie jest taka prosta. HE włącza nowy serwer oraz wyznacza 7 dni na migrację (ręczną) do nowej platformy. Po 7 dniach stary serwer zostaje automatycznie wyłączony.

 

P.S. było o tym w tasiemcu... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×