Skocz do zawartości
Gość DamianM A-H

Active-Hosting.pl - Przenosiny

Polecane posty

Gość patrick
Procesor: AMD Phenom™ 9600 Quad-Core Processor

Pamięć RAM: 8 GB PC 800

Dysk: 2 x 320 Gb

prawie jak serwer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

jeżeli TP działa i z innych sieci też no to wina dialogu lub dostawcy Internetu do serwerowni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. Czy takie coś kwalifikuje się do wpisywania w Hosting is down? Problem nie leży po stronie dostawcy tylko usługodawcy (to samo było z hostpower i masternet)

Nie, zreszta z tego co widac to juz nie pierwszy problem z Dialogiem.

 

Do host is down mozna wpisac wtedy jakby nie dzialalo z wielu sieci albo z sieci TPSA. Jak jest wina tylko w jednej malej sieci (Dialog to z ~2% wszystkich internautow w Polsce) to zdecydowanie nie jest to wina hostingu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zwykły użytkownik skąd ma wiedzieć, czy nie działa tylko z jego sieci, czy też z innych? Mówimy oczywiście o osobie nie zaznajomionej z tematyką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zwykły użytkownik skąd ma wiedzieć, czy nie działa tylko z jego sieci, czy też z innych? Mówimy oczywiście o osobie nie zaznajomionej z tematyką :)

Z tego samego miejsca, ze wie, ze to nie u niego padlo tylko troszke dalej. Niech sie zapyta kolegi na gg czy u niego tez nie dziala.

Oczywiscie, wiadomo, ze zawsze ktos sie moze pomylic i zalozy nowy watek mimo, ze to bedzie wina jego operatora - nic sie zlego nie stanie, to tylko forum, siedza tu tylko ludzie, bledy popelnia kazdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

Był Livenet.... Będzie dmTEC.

Przenosiny właśnie trwają dlaczego ? chyba każdy wie... Livenet ma jedno wpięcie do sieci.. (nie będę wymienial jeszcze innych problemów) dmTEC 4 no i jak to w pro firmie jest dostęp do panelu APC PDU (zdalny reset)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo macie tak mało kont do przenoszenia, albo macie nerwy na ciągłe przenosiny. Ogólnie to współczuje.... :)

 

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prpopnuję zainwestować raz a dobrze ...

rzekł oto Paweł złożywszy wniosek o dotację z UE na kwotę 2 mln Euro

 

na budowę DC w Centrum W-wy pod swojego mikro krzaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzekł oto Paweł złożywszy wniosek o dotację z UE na kwotę 2 mln Euro

 

na budowę DC w Centrum W-wy pod swojego mikro krzaka :)

 

 

2 mln euro to za dużo :)

postawię 10 maszyn na biurku i w 12k się zmieszczę :)

będę mieć swoją "mini hostownie" :)

 

p.s. projekt innowacyjnych technologii na który właśnie są przyjmowane wnioski nie obejmuje hostingu i rejestracji domen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postawię 10 maszyn na biurku i w 12k się zmieszczę :)

będę mieć swoją "mini hostownie" :)

 

 

daję Ci 2 dni - tyle max wytrzymasz

 

swego czasu zrobiłem sobie w domu testowy klaster z 5 maszyn - mniej więcej takich:

 

http://www.allegro.pl/item470476118_dl380_...raid_gw_fv.html

 

 

 

wytrzymałem jakieś 6-8 godzin, to se neda po prostu :)

 

p.s. projekt innowacyjnych technologii na który właśnie są przyjmowane wnioski nie obejmuje hostingu i rejestracji domen :)

 

wiem, bo się na to swego czasu "czaiłem" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swego czasu zrobiłem sobie w domu testowy klaster z 5 maszyn - mniej więcej takich:

 

http://www.allegro.pl/item470476118_dl380_...raid_gw_fv.html

 

 

Oczywiście wychodzę z założenia, że miejsce samochodu jest w garażu a serwerów w DC - tylko żartowałem z tymi maszynami na biurku bo masz rację, myślę że 2 dni nawet bym nie wytrzymal :) Szczególnie przy 380-kach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

od 24 do 4:30 rano była zabawa :)

Tak jak tu ktoś napisał raz a dobrze no właśnie tak zrobiliśmy teraz i jeżeli ktoś chce (serwer) pod hosting to nie livenet bo go nerwica zeżre !

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Nie prawda.

 

Rowniez nie prawda.

 

Prawda prawda.

Zadzwoń do dmTEC albo poczytaj na stronie serwerowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Livenet ma 2.

Exatel - przez który puszcza cały ruch TPSA.

Sitel- PL-IX - Przez który puszcza cały ruch między operatorski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda prawda.

Nie prawda.

Zadzwoń do dmTEC albo poczytaj na stronie serwerowni.

Nie musze dzwonic, nie musze czytac papki marketingowej.

Jak znajde chwile wolnego to chyba napisze tutaj przyklejony temat, jak sobie sprawdzic operatorow i raz na zawsze skoncza sie spekulacje co jaka firma ma za lacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam wdawać się w zbędną dyskusje, aczkolwiek czyjaś wypowiedź mija się tutaj z celem. Widzę iż "kolega" ertcap w dalszym ciągu podtrzymuję swą błędną tezę nt. połączeń sieciowych w naszej serwerowni. Mały apel do w/w użytkownika "proponuje dokształcić swe umiejętności w wykrywaniu sieci, a jeśli to sprawia problem to proszę skontaktować się z użytkownikami forum WHT, którzy wykryli wszystkie połączenia z ofert" - to tyle z mojej strony w tym temacie.

 

PS. Zapraszam do zapoznania się, a zarazem przetestowania oferowanych przez nas usług, w dalszej kolejności zapraszam do debatowania czego "brak", o ile czegoś w ogóle brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×