Skocz do zawartości
freqfreq

Forum phpbb2

Polecane posty

BOSS nie rozumiem waszego zachowania, skoro ponad 70% oprogramowania w domach to programy z warezow ... (gry, mp3 itp.). Nikt mi nie wcisnie ze ma wszystkie programy z licecja, kazda gre ze sklepu na kazdy film i mp3 ma licecje itp. Nie kazdy sie do tego przyznaje ... ale napewno wiekrzosc ich uzywa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokaż mi, gdzie powiedziałem że to warez.

No proszę Cię http://www.webhostingtalk.pl/index.php?sho...14182&st=0#

 

Widzę że nie ma co liczyć na pomoc ze strony niektórych osób, niezależnie od tego czy to forum o "warezie" czy o udomowionych piraniach afrykańskich.

Prawo jest po to aby je łamać?

 

BOSS nie rozumiem waszego zachowani, skoro ponad 70% oprogramowania w domach to programy z warezow ... (gry, mp3 itp.). Nikt mi nie wcisnie ze ma wszystkie programy z licecja, kazda gre ze sklepu na kazdy film i mp3 ma licecje itp. Nie kazdy sie do tego przyznaje ... ale napewno wiekrzosc ich uzywa ...

Co innego KORZYSTAĆ a co innego DYSTRYBUOWAĆ. O ile polskie prawo jest stosunkowo łagodne jeśli powiedzmy zapodziała się dana gra czy program na dysku dla naszego WŁASNEGO użytku, o tyle jeśli udostępniasz takie pliki czy stwarzasz platformę do ich dystrybucji to konsekwencje prawne są oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale że coś robi większość, nie oznacza że jest to dobre.

 

Poza tym, nie jest to żadne usprawiedliwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usprawiedliwienie nie jest ... Ale po co na kogos skakac odrazu ... Gdyby licencje byly tansze nie bylo by az takiego problemu, ale to nie o tym temat ... Z tego co zauwazylem jedne user tego forum ma warez ... i jakos nikt na niego nie skacze, czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic tu o warezie nie pisze.

 

Prawo jest po to aby je łamać?

O czym my teraz rozmawiamy? Może przejdź do działy 'hydepark' lub podobnego.

 

le że coś robi większość, nie oznacza że jest to dobre.

Poza tym, nie jest to żadne usprawiedliwienie.

Nikt się nie usprawiedliwia! O czym ty mówisz, przeczytaj swój post raz jeszcze.

Ale fajnie się nabija posty, co nie ~Sebak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

mtps co Ty chrzanisz? rusz głową...

to, że polskie społeczeństwo jest prymitywne, wiadomo od zawsze - włącz TV, pooglądaj 10 minut i już o tym wiesz..

może właśnie powinno się częściej o to "skakać".. tak samo jak o otwieranie hostinków i setki innych rzeczy.. cholerna polska znieczulica!

 

freqfreq oczywiście, że pierwszy - w takich tematach na pewno! jeszcze nic nie produkujesz, nie sprzedajesz, nie tworzysz - nie martw się, ja te sprawy zrozumiałem z pierwszymi zarobionymi groszami... i od kilku lat tylko legalny soft! ...teraz jesteś tylko młodym przygłupem, który ma durny pomysł na zaistnienie i poprawienie pozycji wśród koleżków, ale kiedyś wyrośniesz na dorosłego obywatela, pomyśl o tym, co ty wyprawiasz!

 

o ile mp3jkę, film, czy coś raz na ukaz sobie można "podpitolić" - i to też uchodzi na sucho (nawet prawo, gdy się wczytać, przymyka na to oko - to tak jak kiedyś było z lekkimi narkotykami dopóki Kwachu nie podpisał sławnej ustawy), o czym wspominał BOSS, to już na chama rozprowadzanie informacji na ten temat (czyli np. linków na forum "nie powiem nie" warezowym) to już jest dziadostwo!

o czym my tu dyskutujemy, ludzie, obudźcie się do cholery jasnej!

masakra w tym kraju się dzieje, totalna masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi, tego nie zwalczysz ... Ani TY ani nikt inny ... poniewaz nie da sie kontrolowac sieci ... A to ze ten lub tamten prowadzi cos takiego to jego sprawa, on poprosil tylko o pomoc w hostingu ... Ten temat mozemy ciagnac ... Ale to nie ten dzial ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jesteś tylko młodym przygłupem, który ma durny pomysł na zaistnienie i poprawienie pozycji wśród koleżków, ale kiedyś wyrośniesz na dorosłego obywatela, pomyśl o tym, co ty wyprawiasz!

 

~Sponsi, nie interesuje mnie ile masz lat, czy jesteś 'staruch' czy 'gówniarz', nie interesuje mnie też twoje doświadczenie 'życiowe',

bo twój poziom rozmowy ze mną jest niski, jeśli nie powiedzieć zerowy.

I to że nie ma tego w regulaminie, to nie znaczy że możesz mnie obrażać, czy też wyrażać swoją wyimaginowaną opinię o mnie.

Tak więc rozmowę z tobą zakończyłem, i nie pisz więcej postów w tym temacie, idź sobie gdzie indziej, idź do swoich koleżków, idź do tych co myślą o tym co wyprawiają, do tych co są starymi inteligentami z mądrymi pomysłami.

 

BTW Ty też należysz do "prymitywnego Polskiego społeczeństwa", a jeśli masz kasę na legalne oprogramowanie - świetnie! ciesz się!

 

Dorosły Polski obywatel się znalazł.

 

Co ty za firmę prowadzisz? Z takim podejściem do ludzi?!

 

Istotnie, założyłem to forum, i teraz krzyczę przez okno "Hej, popatrzcie jakie mam zaj$%@&te forum! Teraz mnie lubicie?"

A może to ty tak robisz pisząc takie posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Normalna opinia, mówię co widzę - nie mam ani grama szacunku dla takich jak ty i tak zostanie.

Mam bardzo dobre podejście do ludzi - takie, na jakie zasługują. Na ulicy do pijaczka nie mam szacunku, tak samo do wareziarza nie mam szacunku.

A od mojego życia się odpimpaj - nie zapowiada się, abyś swoimi czynami się zbliżył do mojego poziomu.

Wróć za pół roku z serwisem o nie wiem - lekturach szkolnych albo dupie maryni, byle legalne i z pasją.

A do tego czasu - buda i kubeł - chyba wiesz do czego służą.

 

PS Tak, na codzień przebywam z ludźmi na poziomie.. i nie widzę w tym nic złego - bo niby dlaczego? Tak, ja wiem, że prymitywne polskie społeczeństwo nienawidzi ludzi na poziomie... przeogromna większość tego społeczeństwa woli kraść, kombinować i nie używać mózgu wtedy, kiedy trzeba. A kolejne pokolenia niestety w bardzo małym stopniu zmieniają ten kraj na lepsze. Nie masz ani grama racji i chcesz mi coś nawrzucać? Za krótki łańcuch masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalna opinia, mówię co widzę - nie mam ani grama szacunku dla takich jak ty i tak zostanie.

Mam bardzo dobre podejście do ludzi - takie, na jakie zasługują. Na ulicy do pijaczka nie mam szacunku, tak samo do wareziarza nie mam szacunku.

A od mojego życia się odpimpaj - nie zapowiada się, abyś swoimi czynami się zbliżył do mojego poziomu.

Wróć za pół roku z serwisem o nie wiem - lekturach szkolnych albo dupie maryni, byle legalne i z pasją.

A do tego czasu - buda i kubeł - chyba wiesz do czego służą.

 

PS Tak, na codzień przebywam z ludźmi na poziomie.. i nie widzę w tym nic złego - bo niby dlaczego? Tak, ja wiem, że prymitywne polskie społeczeństwo nienawidzi ludzi na poziomie... przeogromna większość tego społeczeństwa woli kraść, kombinować i nie używać mózgu wtedy, kiedy trzeba. A kolejne pokolenia niestety w bardzo małym stopniu zmieniają ten kraj na lepsze. Nie masz ani grama racji i chcesz mi coś nawrzucać? Za krótki łańcuch masz.

 

Do sejmu byś się dostał, to pierwszy byś kasę chapał jak tylko by się dało,

więc taki z ciebie "obywatel" jak z każdego innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezet

Tak zbaczając lekko z tematu, moim zdaniem SimpleMachines jest lepsze od phpBB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

dobra w Polsce nic nie znajdziesz :)

a jak juz cos ci sie uda , to zanim zmienisz logo na swoim forum bb2 :D to juz admin cie grzecznie poprosi abyś wyszedl do sieni :)

 

www.leaseweb.com ...

 

a wracajac do Xboxa ? kupujesz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Tam warez można mieć wyłącznie na dedykach.

 

nom wiem ;) i niech sie kolega przyzwyczaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×