Skocz do zawartości

Polecane posty

Pliki strony, PSD'eki, no i w stopce jest napisane że to ja wykonałem ... ale zapłaty nie otrzymałem. Nie wiem jak to z prawem...

 

@edit

zakładka pomoc

<head>

<meta http-equiv="Reply-to" content="maus12@wp.pl">

<meta http-equiv="Content-Language" content="pl">

<meta name="Description" content="WEBR.PL hosting www, konta Reseller, VPS, Serwery w Polsce">

<meta name="Author" content="Mausik">

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam konta na allegro, ponieważ jestem nie pełnoletni. Napisałem do supportu [jego gg] zaraz jeszcze napisze sms'a ciekawe co odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejejej ale on sprzedaje lay-out którego jestem autorem a nie zapłacił ? co mam zrobić?

 

Zaraz Zaraz, drogi kolego maus twierdzisz, że strona jest twojego autorstwa ? hmm to bardzo ciekawe, gdyż ja ci dałem gotowy szablon z plikami .psd i etc a ty miałeś go tylko spolszczyć i pociąć w stopce jest napisane "Spolszczenie i kodowanie:" więc wybacz ale ty nie jesteś autorem tego lay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak dałeś mi ale spolszczenie,pociecie i kodowanie nawet na tych staroczesnych tablekach trwało i miałeś zapłacić, nie formą $$ ale inną

 

@edit

własnie wyjaśniamy sprawe

 

@edit2

dalej nie wyjaśnione ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli w treści aukcji powinno być napisane:

sprzedaje nie spolszczony i nie pocięty lay w pliku .psd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aukcja kusząco podobna do mojej. No ale widać Polak sam wy myśleć nic nie umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Webr.pl

Już myślałem, że trafiłem na porządną firme, która za małą sume pieniędzy sprzeda hosting, no ale cóż, na błędach człowiek się uczy i teraz będę wiedział, że trzeba zainwestować większe pieniądze.

Szkoda tego wszystkiego, bo serwer był naprawde dobry, ale te zwisy ostatnio są masakryczne... (Teraz też wisi...)

 

No cóż...

 

 

może ktoś kto kupi zrobi tak aby nie było "zwisów" :D

 

 

 

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Webr.pl

Już myślałem, że trafiłem na porządną firme, która za małą sume pieniędzy sprzeda hosting, no ale cóż, na błędach człowiek się uczy i teraz będę wiedział, że trzeba zainwestować większe pieniądze.

Szkoda tego wszystkiego, bo serwer był naprawde dobry, ale te zwisy ostatnio są masakryczne... (Teraz też wisi...)

 

No cóż...

 

Ja zauważyłem pewną prawidłowość - jeśli najtańsze konta kosztują w granicach 100zł rocznie to taki hosting ma szansę na "przetrwanie" - tańsze po prostu na siebie nie zarabiają, ten wypadek potwierdza tę regułę - poszli z ceną w dół zamiast cenę dać na normalnym poziomie i zadbać o jakość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zauważyłem pewną prawidłowość - jeśli najtańsze konta kosztują w granicach 100zł rocznie to taki hosting ma szansę na "przetrwanie" - tańsze po prostu na siebie nie zarabiają, ten wypadek potwierdza tę regułę - poszli z ceną w dół zamiast cenę dać na normalnym poziomie i zadbać o jakość...

 

bzdura... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aukcja kusząco podobna do mojej. No ale widać Polak sam wy myśleć nic nie umie.

 

Chyba miało być łudząco? To dziwne, bo ja miałem takie samo wrażenie jak sprzedawałeś swojego krzaka (że już coś podobnego widziałem) :)

 

kusząco :D To będzie mój dzisiejszy epitet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zauważyłem pewną prawidłowość - jeśli najtańsze konta kosztują w granicach 100zł rocznie to taki hosting ma szansę na "przetrwanie" - tańsze po prostu na siebie nie zarabiają, ten wypadek potwierdza tę regułę

 

tak jak napisał Jarek : bzdura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jarek i Edart - ile firm z droższą ofertą "zjechało z rynku" jak firmy sprzedające hosting za "grosze" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

is_wam widzisz, w porównaniu do innych osób ja coś przynajmniej stworzyłem. A dzięki sprzedaży zakupiłem sobie nawet fajny samochód (ale to nie forum do chwalenia). Wątpię abyś widział aukcję podobną do mojej bo sam pisałem teksty.

 

Epitetów to radziłbym się pouczyc w szkole. No chyba, że nie jesteście jeszcze przy tym temacie to przepraszam.

 

A mojej byłej firmy krzakiem proszę nie nazywac, bo dane firmy były i wszystko było legalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek i Edart - ile firm z droższą ofertą "zjechało z rynku" jak firmy sprzedające hosting za "grosze" ??

 

 

Jak nie pomyśleli nad wszystkim to tak się to właśnie kończy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek i Edart - ile firm z droższą ofertą "zjechało z rynku" jak firmy sprzedające hosting za "grosze" ??

 

przeczytaj sobie to ci zaznaczyłem pogrubiono.. i zastanów się.. poniżej 100zł najtańszy pakiet i co firma pada? mam ci podawać przykłady, że tak nie jest?

pierwsze lepsze z brzegu:

 

proste.pl

masternet.pl

 

i co ? nie dali radę się utrzymać na rynku? bo powątpiewam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek i Edart - ile firm z droższą ofertą "zjechało z rynku" jak firmy sprzedające hosting za "grosze" ??

 

ile % firm na rynku ma najtańsze konta powyżej 100zł. ?

 

jest różnica między "kontami za grosze" a: "wielkimi kontami za grosze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

34322420.jpg

 

;] a koleś jak nie odpłacił się tak nie odpłacił ... szkoda, naucza na przyszłość,

 

Fajnie, a firehost często zagląda i sprawdza klientów Webr?

heh, przynajmniej administracja Webr nie wykopie, zawsze zgonić może na firehost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;] a koleś jak nie odpłacił się tak nie odpłacił ... szkoda, naucza na przyszłość,

 

Fajnie, a firehost często zagląda i sprawdza klientów Webr?

heh, przynajmniej administracja Webr nie wykopie, zawsze zgonić może na firehost

 

Pisz po Polsku !

Brawo Webr! skopiuj coś jeszcze poczekamy na jakis ciekawy proces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Pisz po Polsku !

Brawo Webr! skopiuj coś jeszcze poczekamy na jakis ciekawy proces :)

 

z tego co mi mówił NVU to webr kupiła ta sama firma co jego firmę i dlatego jest regulamin firehost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mógł chociaż zmienić ten regulamin, a nie kopiować bezmyślnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co mi mówił NVU to webr kupiła ta sama firma co jego firmę i dlatego jest regulamin firehost.

No tak, wystarczy porównać sobie dane kontaktowe, tylko "firehost" w regualminie webr.pl nie wiadomo co oznacza i co to ma być... kwiotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×