Skocz do zawartości
is_wm

Najtańszy "mini" laptop

Polecane posty

Znalazłem EEE za 670 zł. Czy zna ktoś coś tańszego? Oczywiście tylko normalna klawiatura i ekran (~7cali), żadne komórki czy palmtopy. Koniecznie w Polsce, żeby VAT odliczyć. Wydajność mało istotna, ponieważ będzie to używane dwa razy w roku przez kilka godzin (Dlatego istotna jest cena). Ważne, żeby miało USB bądź od razu bt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

rozpisałem się o netbookach, ale Ty szukasz czegoś tańszego..

moja odpowiedź: nie, raczej nie znajdziesz nic tańszego heh

oczywiście inna sprawa, że ten EEE to raczej jak notatnik jest niż netbook..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

właśnie - ja też to rozważam heh... małe, używane, ale jak padnie/ktoś ukradnie, to takiego płaczu nie będzie niż jakby to był wypas za 1000-1500 heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tylko sprzęt nowy :lol: Ma być używany pare godzin w roku, więc powinien wytrzymać ze 3-4 lata minimum :lol:

 

Ma służyć do sprawdzenia poczty, więc na upartego nawet WIN 98/ME może pójść :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam że stary używany sprzęt będzie służył dużo dłużej niż nowy w tej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale takie poleasingowe to kupować wyłącznie "na żywo". Często są kiepskie matryce z padającym podświetlaniem :/ DELL D600 to super sprzęt, ale często ma poluzowane już zawiasy, też trzeba "umić" trafić na fajną sztukę bez wad :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy aktualnej cenie EEE naprawdę warto ja dałem praktycznie 2 x tyle :lol: ale nie żałuje . Sprzęt sprawdza się idealnie gdy jadę gdzieś na kilka dni. Wrzuciłem do niego Xp'ka i 2gb ramu , działa przyzwoicie . Idealny do internetu i ebooków :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

jak na mój gust to EEE w wersji 7xx jest za słaby na cokolwiek.. a w wersji 9xx ma już taką konkurencję, że lepiej wziąć coś innego.. heh

no i te malutkie klawisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na mój gust to EEE w wersji 7xx jest za słaby na cokolwiek.. a w wersji 9xx ma już taką konkurencję, że lepiej wziąć coś innego.. heh

no i te malutkie klawisze...

 

Uzywalem eee 7xx przez kilka miesiecy, sprzecik fajny, zaleta jest jak najbardziej cena, niestety ma jedna podstawowa wade, mowiac krotko jest meczacy na dluzsza mete. Kupilem msi wind i ten sprzecik juz jest o niebo lepszy z funkcjonalnoscia, zas asus poszedl na serwer plikow pod debkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×