Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Warsik

Prośba o Cms

Polecane posty

Witam Mogli Byście Coś doradzić jaki cms jest teraz najlepszy i na jakim będzie można zrobić jakiś ładny portal to znaczy co potrzebuję żeby na gorze był banner z gornym menu i lewe menu i zmienna treść w środku i coś takiego by szybko można rownież zmienić jego wygląd graficzny z Gory dziękuje wiem jestem lewy do tych spraw ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

joomla po odpowiednim liftingu (zabezpieczenie) powinna być ok ;) ma moduł wymiany banerów, skórę zmienia sie w 3 sekundy no i możesz dowolnie zmieniać układ menu i edytować treść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

...dodam, że Joomla 1.5 jest na bieżąco łatana, ma ciekawy panelik i sensowną budowę templatek : )

heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ja z CMS polecam PHP - Fusion i Joomle. Moim zdaniem są to jedne z lepszych mających polski support. Nie wymieniam wersji gdyż każdy sobie wybierze tę najodpowiedniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam PHP - Fusion
php fusion/extreme

Nie rozumiem jak można je polecać. :) Dla mnie to shit o niezoptymalizowanym kodzie i przecięt(n)ym wyglądzie, któremu czadu nie doda nawet ładny template...

 

@topic: Joomla. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Może i dla ciebie shit. Dla mnie to jeden z lepszych CMS na nieduże strony. Jak się da ładny Template i parę własnych modułów to można fajne efekty z niego wyjąc. Na większe projekty - autorski własny CMS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm własny CMS ? Cięzko bedzię ponieważ znam tylko html/css nic po zatym i nie mam pojecia hmm a może ktoś by zrobił coś za nie wielką sume jak komuś sie nudzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytam własnie ... bo ja lewy jestem ale chyba jednak coraz bardziej wychodzi na to ze uzyje drupala lub zostane z jportalem bo jakos fusion/extreme mi nie podchodzi albo chyba posiedze i napisze coś w xhtml/css

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz
Nie rozumiem jak można je polecać. :) Dla mnie to shit o niezoptymalizowanym kodzie i przecięt(n)ym wyglądzie, któremu czadu nie doda nawet ładny template...

 

@topic: Joomla. :)

 

Ciekawe więc dlaczego jest to jeden z najlżejszych CMSów... inna sprawa jak ktoś da sobie na stronę 50 wymagających paneli - wtedy na pewno nie jest pięknie, ale na ogół jest to leciutki CMS, do tego o świetnych możliwościach, niesamowitej wygodzie i świetnym polskim supporcie a nie to co mamy w wypadku przereklamowanej Joomli czy Drupala w którym trzeba dłubać... dłubać... dłubać...

 

Wraz z wersją 7 zmienił się sposób tworzenia template - teraz można robić takie, które nie wyglądają na "fusionowe" :)

 

 

A teraz żeby nie było: "tylko krowa nie zmienia poglądów" - bawiłem się kilkoma cmsami, dawniej jeszcze mambo, potem joomlą, ostatnio drupalem ale zostaję przy php-fusion/extreme-fusion - IMO to najlepszy wybór, tym bardziej że jak ktoś chce mieć rozbudowane forum może sobie odpowiednią wtykę zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam własnie ... bo ja lewy jestem ale chyba jednak coraz bardziej wychodzi na to ze uzyje drupala lub zostane z jportalem bo jakos fusion/extreme mi nie podchodzi albo chyba posiedze i napisze coś w xhtml/css

 

tylko w xhtmle i css nie zrobisz cmsa

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o te ze napisze sobie jednak stronke i bede bawił sie w cms chociaż testuje sobie php. extreme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×