Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
psw779

propozycja hostingu

Polecane posty

Bardzo proszę o pomoc w wyborze usługi...

 

Serwis oparty o własny skrypt - optymalnie napisany (php + mysql),

Dziennie około 1000 unikalnych wizyt

Transfer w tym momencie zamyka się w 50gb na miesiąc ale trzeba liczyć, że będzie się rozwijać.

Aktualna zajmowana przestrzeń to 3gb ale w ciągłym rozwoju, około 1gb na miesiąc przyrostu.

Baza też dosyć obszerna, nazwa.pl wskazuje rozmiar 20mb ale zrzut ma około 8mb.

 

Fajnie by było płacić miesięcznie lub kwartalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj jeszcze widełki cenowe w jakie celujesz na taki zakup.

 

Ze swojej strony proponuję pakiet MaxPack z oferty Hekko.pl. 6GB pojemności oraz 60GB transferu miesięcznego za 34,16 zł brutto miesięcznie.

Serwery w Gdańsku - redundacja łącz, zasilania, profesjonalne serwery DELL oraz IBM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zapraszam do Webh.pl ;) W chwili obecnej trwa atrakcyjna promocja. Serwery w Polsce (Łódź), MySQL na osobnej maszynie :D

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się na tą chwilę zamykać w kwocie 50zł z VAT na miesiąc. Mam jeszcze takie pytania:

 

Czy przypadkiem firma nie ma ograniczeń co do ilość plików na serwerze, tak jak to jest w przypadku nazwa.pl (200tys) plików.

 

Czy webh.pl w razie potrzeby umożliwiłby płynne przejście na np. z reseller na vps?

 

A czy w hekko.pl można by negocjować indywidualny pakiet w przypadku przekroczenia 9gb przestrzeni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy przypadkiem firma nie ma ograniczeń co do ilość plików na serwerze, tak jak to jest w przypadku nazwa.pl (200tys) plików.

 

U nas nie ma limitu, limitem jest tylko powierzchnia konta.

 

 

Czy webh.pl w razie potrzeby umożliwiłby płynne przejście na np. z reseller na vps?

 

Co Pan rozumie pod słowem "płynne"?

 

Z indywidualnym planem, u nas problemu nie będzie ;)

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym się na tą chwilę zamykać w kwocie 50zł z VAT na miesiąc.

To MaxPack będzie odpowiedni.

 

Czy przypadkiem firma nie ma ograniczeń co do ilość plików na serwerze, tak jak to jest w przypadku nazwa.pl (200tys) plików.

Każda szanująca firma będzie taki limit stosować, u nas jest to 150 tys plików na konto.

Co tyle miejsca zajmuje ?

 

A czy w hekko.pl można by negocjować indywidualny pakiet w przypadku przekroczenia 9gb przestrzeni?

Nie ma problemu a powiem, że za kilka dni nie będzie potrzebne - wszystkie pakiety zmienią parametry na lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy przypadkiem firma nie ma ograniczeń co do ilość plików na serwerze, tak jak to jest w przypadku nazwa.pl (200tys) plików.

 

Większość firm myślących o przyszłości ma takie ograniczenia i wiele wiele innych. Mogę wiedzieć dlaczego rozstajesz się z Nazwa.pl?

 

Czy webh.pl w razie potrzeby umożliwiłby płynne przejście na np. z reseller na vps?

Myślę ze nie będą ci utrudniać przejścia - Będziesz mógł je wykonać bardzo płynnie jak tylko skonfigurujesz sobie VPSa. Bo oczywiście VPSem trzeba administrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój serwis to galeria zdjęć która zawiera w tym momencie 40tys fotek. Każde razy 2 (miniatura + oryginał). Są one zagospodarowane w taki sposób, że katalogi nie przekraczają 100 plików. Nazbierało się tego już 3gb. Skąd więc te limity, że całe konto hostingowe nie może zawierać tych 150tys plików skoro dostępna przestrzeń nie jest przekroczona?

 

Pisząc o płynnym przejściu miałem na myśli zwiększanie pakietu czy przechodzenie na mocniejszą maszynę wewnątrz firmy. Czy firma to zrealizuje czy sam będę musiał przenosić swój serwis z konta na konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisząc o płynnym przejściu miałem na myśli zwiększanie pakietu czy przechodzenie na mocniejszą maszynę wewnątrz firmy. Czy firma to zrealizuje czy sam będę musiał przenosić swój serwis z konta na konto?

 

 

 

W przenosinach oczywiście pomożemy, nawet jakby Pan zdecydował się teraz na konto - możemy przenieść pliki od obecnego dostawcy ;). Odnośnie VPSów, jest to w ogóle inna usługa, dostaje Pan dostęp do roota i Pan wszystkim się zajmuje, aktualizacja oprogramowania, instalacja czy też konfiguracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój serwis to galeria zdjęć która zawiera w tym momencie 40tys fotek. Każde razy 2 (miniatura + oryginał). Są one zagospodarowane w taki sposób, że katalogi nie przekraczają 100 plików. Nazbierało się tego już 3gb. Skąd więc te limity, że całe konto hostingowe nie może zawierać tych 150tys plików skoro dostępna przestrzeń nie jest przekroczona?

Wpływa to między innymi na czas robienia backupu przy tak ogromnej ilości małych plików.

 

Pisząc o płynnym przejściu miałem na myśli zwiększanie pakietu czy przechodzenie na mocniejszą maszynę wewnątrz firmy. Czy firma to zrealizuje czy sam będę musiał przenosić swój serwis z konta na konto?

Przy przejściu na VPS musisz niestety najpierw go skonfigurować sobie, nie będzie to zbyt płynne przejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co powiedziecie, oczywiście w kontekście pierwszego posta tego tematu, na ofertę SuperHost.pl ?

 

Support twierdzi, że nie mają ograniczenia co do plików.

 

Tylko, że kiedyś słyszałem, że szybko wyłączają konto jak stwierdzą wzmożoną aktywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prohost.pl odpada za to, że ma 200tys limitu plików. A na vps na razie mnie nie stać.

 

A może ktoś mi coś powie o livenet.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

BOSS

"Chciałbym się na tą chwilę zamykać w kwocie 50zł z VAT na miesiąc."

 

heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Hmm, zaczynam być totalnie natrętny i czekam aż ktoś mnie opieprzy... Mogę ci zaoferować do 15 GB miejsca na dysku na moim VPS, z transferem miesięcznym nawet do 500 GB. Pewnie większość czytała: mam tam serwis który zdechł co czyni serwer niewykorzystywany. Serwer jest czysty, nie ma blokad IP i nie posiada jakiś śmieci, jakbyś był zainteresowany, zapraszam na PW ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×