Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Jarosław Szmańda

Tanie VPSy

Polecane posty

Narzekam na OVH ale jednak tutaj nic nie pada... Czyli pozostaje mi albo OVH albo CheapVPS... ;/

 

Nie musisz w vpsrepublic jest wiele firm w USA oferujacych vpsy w tej cenie i o podobnych parametrach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajna oferta. :)Unlimited bandwidth można kupić za 2 dolce miesięcznie, ceny ogólnie też niskie, tak samo jak ping (taki sam jak w http://cheapvps.co.uk, który zresztą też można dopisać do listy tych tanich :)).

To chyba tylko VPS Special tak ma. Poza tym obecnie za VPS Empire (od 2 sierpnia jak podają na stronie) stoi VAServe, będąc właścicielem także wspomnianego CheapVPS jak i A2B2 Hosting.

 

[EDIT]

sproject ma rację, a ja po prostu nie przejrzałem uważnie strony - zwracam honor. VPS Special ma za to nieliczony transfer bez żadnych dodatkowych dopłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

całkiem ciekawa oferta to vps empire

z drugiej strony :) ciekawe ile można by wygenerować transferu na tym lite :) ( 128 mb ram )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie 50 MB, a jak dopłacisz $2/m-c, to unlimited. :)

 

Może ma ktoś Promotional Code do VPSEmpire, bo szukałem w Necie, ale nic nie ma. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://vpsempire.com/ gdzie dostaje się serwery bo główna jest w NL ale na niej tez jest ip do testu, które juz jest z losAngeles jak w NL to biore bo USA mi nie potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedni pisza uk drodzy ze us wiec wkoncu gdzie glowna siedzi w uk. Jak ktoś testował niech sie wypowie i bedziem wiedziec wszycho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to nie łaska przeciec napisałem ze piszą ze w US a główna jest w UK i zapytałem userów gdzie w końcu lokują maszynki ale widocznie główna na UK to taki "chłyt mankentingowy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie łaska przeciec napisałem ze piszą ze w US a główna jest w UK i zapytałem userów gdzie w końcu lokują maszynki ale widocznie główna na UK to taki "chłyt mankentingowy"

 

Skoro napisałeś - znaczy się, że wiedziałeś. Skoro wiedziałeś, po co pytałeś? Posty nabijasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to Norted z Twojej stopki padło. :) Nie wiem jak strony na nich działające, ale witryna firmy nie trybi jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to Norted z Twojej stopki padło. :) Nie wiem jak strony na nich działające, ale witryna firmy nie trybi jak należy.

 

 

Ja mam z norted i działa :)

 

Stronke zmieniaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×