Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Malas

Dedyk pod spory download i strone.

Polecane posty

Witam. Szukam serwera dedykowanego lub może vps? sam nie wiem dlatego pisze. Robię stronę z dużym downloadem, więc transferu mogłoby być sporo. Odwiedziny z początku ponad tysiąc uniq. i jak najmniej padów tego serwera. co do ceny to na początku do 100zł miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta..daruj sobie takie posty. Pliki wszystkie są legalne więc o to się nie martw. Macie doradzić a nie posty sobie jakimiś głupawymi komentarzami nabijać;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzie spory download i jezeli pliki beda legalne, kup cos no limit, na poczatek mozesz kupic dedyka kimsufi w ovh za 97 zl, pozniej zawsze mozesz przejsc na lepszy sprzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślałem własnie nad kimsufi ale słyszałem że tam jakaś nowa oferta ma być dotycząca kimsufi?, że opłata instalacyjna ma być?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałem własnie nad kimsufi ale słyszałem że tam jakaś nowa oferta ma być dotycząca kimsufi?, że opłata instalacyjna ma być?;/

tak ale po normalej cenie jeszcze mozesz zamowic do konca tygodnia, i setup nie bedzie cie obowiazywal, setup bedzie od przyszlego tygodnia ,ale cena zmiejszy sie za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh nie czytają..wrzucają na pałę swoją oferte..ból;/

 

no niestety w tym tygodniu to ja nie zamówie jeszcze. Więc będe musiał szukać gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaha.... no to ovh i zabawka za 100 zł :P

eee bez przesady jak na ta cene wcale nie taka zabawka, wiadomo firmy na tym nie zalozysz ale do celow prywatnych jak najbardziej warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malas trochę kultury, wszystkich krytykujesz a oni próbują Ci pomoc.

Legalność plików to ważna sprawa, bo jeżeli nie są legalne to nie ma mowy o żadnym ovh.

A ty od razu z gębą na nich, nic lepszego niż OVH nie dostaniesz.

Nie powiedziałeś jak dużego pasma potrzebujesz oraz jak duży HDD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dawać ostrzeżenia albo Bany za rzucanie ofertą bez przeczytania postu. Inaczej bałagan będzie trwać.

 

@Malas

Taniej dedyka w europie nie znajdziesz w tej cenie co w OHV i z taką jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malas trochę kultury, wszystkich krytykujesz a oni próbują Ci pomoc.

Legalność plików to ważna sprawa, bo jeżeli nie są legalne to nie ma mowy o żadnym ovh.

A ty od razu z gębą na nich, nic lepszego niż OVH nie dostaniesz.

Nie powiedziałeś jak dużego pasma potrzebujesz oraz jak duży HDD.

 

 

jakby to było nielegalne to w ogóle bym tematu nie zakładał.

 

na leaseweb.com ten za 29 euro miesiecznie sie zastanawiam tez ale nie wiem czy starczy..

 

 

Tomi: popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby to było nielegalne to w ogóle bym tematu nie zakładał.

 

Bo my akurat wiemy że Ty jesteś taki a nie inny i nie szukasz serwera na warez/torrenty. Skąd mieliśmy to wiedzieć skoro Cie nie znamy? Mamy na czole napisy "jestem wróżką"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

http://cheapvps.co.uk/plans

 

Po wpisaniu kogu FILLEM masz wszystkie parametry x2

 

http://cheapvps.co.uk/specials

 

Czyli:

- 1024MB Ramu

- 60GB dysku

- 1500GB Transferu miesięcznie

Za 46$ miesięcznie, dolar ostatnio coś poniżej 2 PLN widziałem to się spokojnie wyrobisz w 100 PLN. To jest VPS nie Dedol ale sam napisałeś że szukasz albo Dedola albo VPS :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 46$ miesięcznie, dolar ostatnio coś poniżej 2 PLN widziałem to się spokojnie wyrobisz w 100 PLN. To jest VPS nie Dedol ale sam napisałeś że szukasz albo Dedola albo VPS :)

Nie jesteś na topie. :P Dolar podrożał i skacze między 2.19 (tyle kosztuje teraz) a 2.21, więc kwotę 100 PLN lekko przekroczysz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...

Za 46$ miesięcznie, dolar ostatnio coś poniżej 2 PLN widziałem to się spokojnie wyrobisz w 100 PLN. To jest VPS nie Dedol ale sam napisałeś że szukasz albo Dedola albo VPS ;)

 

w cheapvps nie zapłacisz $ tylko funtami...

 

 

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, bo na ich stronie ceny są podane w £ i $ ,więc chyba jest możliwość płacenia w obydwu walutach.

 

Gr.

 

tak, ale nie dla Polaków i nie tylko... ;)

 

Wyślij zapytanie to ci odpowiedzą ;)

 

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

To cenowo wychodzi cholernie drogo ... Po ile jest funt, po ile zielony a jakie są tam ceny zróżnicowane... a gdyby PayPalem zapłacić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

A to wtedy przepraszam, nie wiedziałem że funt taki tani - heh - pamiętam jak kiedyś kosztował ponad 7 PLN ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×