Skocz do zawartości
PlusHost

BOD HOST - bodhost.com

Polecane posty

Witam,

w poszukiwaniu serwerów dedykowanych trafiłem na witrynę BOD HOST. (nie mylić z bad host :P)

 

Jako, że szukam czegoś z windowsem, oferta wydała mi się dosyć ciekawa, stąd chciałem zapytać, czy być może ktoś miał styczność z tą firmą i może ją polecić, ewentualnie dlaczego tam nie kupować?

 

Szukałem tutaj na forum, jednak nie mogę znaleźć nic na temat bodhost'u.

Proszę o odpowiedź i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mało znana firma :-)

 

Ceny ma stosunkowo wysokie. Lepiej kupić w europie np Leaseweb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem.

Ogólnie to szukam jakiegoś VPS'a najlepiej, z Windowsem i pleskiem.

Na tym LeaseWeb ceny są oczywiście podane w euro?

 

Mi się wydaje, że tam drożej trochę jest, tym bardziej, że nie potrzebuję tak mocnej maszyny, to ma być pod WWW i max. 2 programy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś tańszego od HE, co prawda ciut większy ping i zapewne jeszcze kilka innych wad, ale szukam serwera pod pewien własny projekt.

 

A mianowicie: http://swvps.com/windows-vps.html

Całkiem przyjazne ceny, moim zdaniem. :P

 

Prawdę mówiąc - HostEurope nie jest znów takie drogie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Plus.. jak chcesz już tak na maksa tanio, to patrz tu: http://www.cheapvps.co.uk/plans

a HE rzeczywiście... choć ciut podnieśli ceny, to kurczę - spoko fajna oferta.. i jaj nie ma, że "nagle wyłączyli" (vide OVH ; )

 

Ja bym omijał jakieś "dup host" i inne tego typu "firemki"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

w poszukiwaniu serwerów dedykowanych trafiłem na witrynę BOD HOST. (nie mylić z bad host :mellow: )

 

Jako, że szukam czegoś z windowsem, oferta wydała mi się dosyć ciekawa, stąd chciałem zapytać, czy być może ktoś miał styczność z tą firmą i może ją polecić, ewentualnie dlaczego tam nie kupować?

 

Szukałem tutaj na forum, jednak nie mogę znaleźć nic na temat bodhost'u.

Proszę o odpowiedź i pozdrawiam.

 

*Hello*, po prostu (dopiero co) przechodziło forum i uświadamiał sobie (zrealizował) co (żeby; który) mieliśmy odpowiadać komunikatowi (stanowisko). Dobrze, w stosowności (wzgląd) z *BODHost*, wy może zawsze kontaktowa USA przez naszą żywą pogawędkę wyboru na *website* i będziemy pomagać wam z całymi waszymi zapytaniami (znaki zapytania). Spojrzenia (sympatia),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BodHost if you want to help us use better translator !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Hello*, po prostu (dopiero co) przechodziło forum i uświadamiał sobie (zrealizował) co (żeby; który) mieliśmy odpowiadać komunikatowi (stanowisko). Dobrze, w stosowności (wzgląd) z *BODHost*, wy może zawsze kontaktowa USA przez naszą żywą pogawędkę wyboru na *website* i będziemy pomagać wam z całymi waszymi zapytaniami (znaki zapytania). Spojrzenia (sympatia),

 

eng plz :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba docenić staranność w końcu liczy się też chęć komunikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×