Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nrm

PHP4 po długiej chorobie pacjent zmarł

Polecane posty

Gość normanos

Dzisiaj pochowano PHP4 o czym piszę m.in. tutaj: http://normanos.com/2008/08/08/php4-rip-de...dla-wszystkich/

 

Na tym forum nie może się obejść bez pytania:

 

- kiedy wyłączacie u siebie PHP4?

 

- a może czekacie na wykrycie nowej dziury i mega popłoch? :P

 

I tak będzie płacz i zgrzytanie zębami, pomimo tego, że to już trwa 4 lata...

 

Dostałem info (ale nie widzę potwierdzenia tego na stronach), że nazwa.pl wyłączy php4 w październiku :P

 

Dla firmy hostingowej zawsze to był problem (głównie w starciu z klientem), ale nie sądzicie, że teraz macie niepodważalny argument? :P

 

Ja mimo wszystko czekam na wykrycie jakiejś dziury, liczę na to ;P Bo skoro nie ewolucja to pozostaje tylko rewolucja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeździsz po czwórce jak po kobyle, a na swojej stronie polecasz wersję alfa piątki... IMO Bezpieczniejsza jest stabilna czwórka. :P

 

Ale co racja to racja. Firmy hostingowe powinny rozpocząć przechodzenie na PHP 5. Ciekawe jak klienci to zniosą? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos
Jeździsz po czwórce jak po kobyle, a na swojej stronie polecasz wersję alfa piątki...

Należy czytać ze zrozumieniem, w newsie o końcu php4 zawarłem info (nie każdy obserwuje na bieżąco) o nowej wersji 5.3. Gdzie tu polecanie? Gdzie tu zachęta do instalowania na serwerach hostingowych?!? Tak, programistom polecam sprawdzenie nowych możliwości 5.3 bo jest ich sporo jak na PHP.

 

Jest to blog, w pewnej części wpisów, techniczny, niewykluczone, że za jakiś czas będziesz miał tam wpis o php 6.0.dev Wtedy też uznasz, że polecam 6.0 do produkcji? :P

 

IMO Bezpieczniejsza jest stabilna czwórka. :P

Niestety jesteś w "mylnym błędzie" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie tu polecanie?

To samo mógłbyś powiedzieć np. o mojej sygnaturce, w której informuje/polecam* dwa hostingi. Wszystko zależy od punktu patrzenia (który zależy od punktu siedzenia :P)

* - niepotrzebne skreślić

 

Niestety jesteś w "mylnym błędzie" ;P

Nie myli się tylko ten, kto nie myśli. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość co latało na php4 chodzi na php5. Inaczej są klasy chyba tylko zrobione. U nas pare miesięcy temu zmienialiśmy defaultowy php z 4 na 5 - kto chce może sobie 4 odpalić i nie było problemu - prawie nikt php 4 nie potrzebował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co racja to racja. Firmy hostingowe powinny rozpocząć przechodzenie na PHP 5. Ciekawe jak klienci to zniosą? :P

 

tacy jak ja nawet nie zwroca uwagi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×