Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
firestart3r

Hosting+domena+CMS - mile widziana współpraca z firmą hostingową ?

Polecane posty

Witam. Mam pomysł na stronę. Potrzebuję hosting:

- pojemność: 1GB starczy

- transfer: 40-60GB starczy

Strona będzie o kilku grach, początkowo ok 50-60 osób online (strona+forum). Jeżeli pomysł wypali to mile widziana współpraca z firmą hostingową np. vps czy przymknięcie oka na lekkie przekroczenie tego maginczego 3-4% CPU bądź jakaś obniżka na vps w zamian reklama w postaci buttona/bannera na każdej stronie i podstronie oraz na forum.

 

Najlepiej hosting i domena w tej samej firmie, płatność miesięczna do ok 30-35PLN. Brak haczyków w regulaminie itp.

 

Zastanawiam się nad lekkim systemem CMS - MemHT lub Extreme-Fusion bez zbędnych modów itp. wystarczą newsy, rejestracja, download, proste forum. Motorem napędowym będą newsy i forum. Download - linki do gier na sourceforge więc bez blokady HOT LINK.

 

W skrócie jeżeli wypali to jakaś firma otwarta na nawiązanie współpracy. Co polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero, co masz pomysł i już liczysz na 60 osób on-line? :P

 

Wątpię, by ktokolwiek chciał cię wziąć pod swoje skrzydła zanim ta strona będzie działać i mieć się naprawdę dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem 50-60 to na start i jest to pewne :P bo już raz coś takiego zrobiłem, ale nie podołałem finansowo ^^ a przyjąć pod skrzydła jak będzie to konieczne [ czyt. obciążenie ] :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę zaproponować 50% zniżki na VPS'a:

 

500Mhz CPU / 256MB-1024MB ramu / 10GB HDD / 50GB transferu . normalnie 59.90 zł, po obniżce 30 zł mc.

 

Do tego 50% większy transfer, oraz 2xwiększe CPU(tj. 75GB mc / 2x500Mhz CPU).

 

Po szczegóły zapraszam na PW.

 

Platforma oparta na markowym sprzęcie IBM x3650(2xQuad Xeon, dyski SAS 15k).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

60 użytkowników to może shared nie podołać. A ty chyba VPSa/dedyka nie podołasz finansowo, więc nie masz wyjścia. :P

 

Ja osobiście radziłbym ci to najpierw odpalić na jakimkolwiek sharedzie, by udowodnić wartość swojej strony firmom oferującym hosting. :P Kup choćby konto Medium w webh.pl za 10 zł/m-c. :P

 

//Widzę, że eFuturo chętnie ufa młodym, zdolnym, nawet jeśli oni nie wystartowali. :P Ja też dostanę zniżkę? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

50-60 online? Chyba botów. Czegoś takiego nie osiąga się pierwszego dnia... trochę realizmu nie zaszkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powiedziałem, 50-60 na starcie jest pewne :P start na zwykłym hostingu, jak będzie już "wyrobiona marka strony" to dopiero uderzę w współpracę :P

Thx za info pzdr !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma konto w easy.net i sobie chwali, drugi ma w hekko i netmark obydwa chwali. Podobno z hekko bardzo łatwo się dogadać w sprawie sponsorowania czyt. hosting ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×