Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tobster

Jaki hosting+domena pod stronę o Atari?

Polecane posty

Chcę ze znajomym zrobić stronę o Atari :). Prosta strona z newsami, recenzjami gier, download (linki do zewnętrznych serwerów), forum, opisy sprzętu. Przestrzeń dyskowa hmm 500mb powinno wystarczyć, raczej limit transferu ważny. Mile widziany panel z automatyczną instalacją CMS np. Joomla lub Quick.CMS. Jaki hosting wybrać do ok 100pln/rok oraz gdzie wykupić domenę .pl lub .net

Home trochę drogi jest i te chwyty z domenami :) zastanawiam się nad:

- Netmark-SerwerMini

- Proste.pl - dla początkujących

- Nazwa.pl - Serwer Active - 50PLN

- AZ.PL PERSONAL hosting

- Hekko.pl - EasyPack+

Coś jest warte uwagi ?

 

Czego unikać ? Chcę kupić bezpieczny serwer bez ukrytych kruczków typu wybieram na 3 miesiące, a tak naprawdę kupuję na 5lat, domenę kupuję 1zł, za rok odnowienie to 120 netto etc. kupuję na rok, a każą przedłużyć na 5 lat za sumy z kosmosu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z hekko.pl i jestem bardzo zadowolony :) Szybkie serwery, dobry support, nikt nie wyrzuci cię ot tak twierdząc, że generujesz zbyt duże obciążenie. Masz podany limit jaki na twoim pakiecie możesz wygenerować, dziennie aktualne statystyki generowanego obciążenia, więc wszystko podane jasno :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu regulaminów to chyba Netmark jest najbardziej korzystny dla klienta, ale też nie ma sprecyzowanego "nadmiernego obciążenia cpu" więc można to dowolnie interpretować myślę jeszcze nad Hekko oraz Jor.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jor odradzam, fatalna pomoc techniczna rzekomo 24 godzinna, serwery co chwile restartowane, często awarie. Przynajmniej tak było na początku roku, ale podejrzewam, że nic się nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to na polu bitwy zostaje Netmark i Hekko ^^

 

Napisałem wiadomość na PW w sprawie regulaminu a konkretnie co nie pasuje, prosiłbym o odpowiedź. Chętnie wypowiem się również tu jeśli będzie taka potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Będzie szybko i na temat:

- Netmark-SerwerMini - nie znam, pewnie "szukaj" na tym forum Ci pomoże

- Proste.pl - dla początkujących - no, na przykład to..

- Nazwa.pl - Serwer Active - 50PLN - a potem 366 z VAT, pamiętaj o tym - poza tym nazwa.pl służy do stawiania wizytówek, a nie stron internetowych..

- AZ.PL PERSONAL hosting - a ten szit to służy nie wiem do czego, heh

- Hekko.pl - EasyPack+ - a pewnie, no też można..

 

i pozamiatane heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierz pl-kę w ovh a hosting dostaniesz za darmo. Wypróbujesz, zobaczysz czy serwis wyjdzie i jak nie będzie pasowało przeniesiesz gdzieś indziej. Z doświadczenia wiem, że mnóstwo osób startuje na tej darmówce i jakoś daje radę. Jeśli to nowy projekt to na początek napewno wystarczy. Minusy to liczba jednoczesnych połączeń do bazy 3 i brak instalatora. Podsumowując, ryzykujesz tylko 12,20 z vat za domenkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amator, niestety ovh już nie dokłada za darmo do pl serwera...

 

Widocznie jestem niedoinformowany. Fakt, że mam tą darmówkę już z pół roku, więc mogło się coś zmienić. Jeśli tak jest, to napewno za kasę nie polecam ovh. Limity połączeń do bazy (w najtańszych 3) zabiją każdy cms czy forum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×