Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Konrad Z.

Najtanszy VPS

Polecane posty

Witam,

potrzebny mi jest najtanszy VPS, tak tani, jak to tylko jest mozliwe.

Najlepiej, aby lokalizacja byla w Polsce. Mile widziany jakis panel do zarzadzania kontami za darmo, moze byc nawet Plesk.

 

Serwer potrzebuje do zastosowan prywatnych, ale chcialbym, aby byla to firma, ktora jest znana z dobrej jakosci uslug.

 

Poki co znalazlem:

Webh.pl - 22,99 zl - 380 Mhz, 128/256 MB RAM, 3/15 GB, HyperVM, bez panela do kont

 

20-25 zl to cena maksymalna, ktora chce wydac na VPS.

Wazny jest tez dla mnie limit transferu.

 

Z gory dzieki za pomoc, ktora na pewno nie bedzie latwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taniej niż webh w Polsce raczej się nie znajdzie.

 

bez panela do kont

Przecież HyperVM oferuje bezpłatną instalacje panelu lxadmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie CheapVPS jest dobry.

A jak jest z VPS4LESS? Maja dobra oferte, ale dziwi mnie troche news pochodzacy az z 2007 roku, a takze w tabeli parametr 'Bandwith' podany w Mbit. Prawdopodobnie chodzi im o lacze VPS, wiec jaki jest limit transferu?

Pakiet 'Minimal' ma chyba dobre parametry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja polecam vps4less. lubie nie miec limitowanego trafficu, mam jasno powiedziane 2mbit.

co wiecej, obsluga w miare przyjazna, mimo ze jak kraza plotki na webhostingtalk.com to one-man-show

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie polecam CheapVPS! najtanszy pakiet wychodzi ok 24zl/m-c i masz za to naprawde bardzo duzo. maja tam tez bardzo wysokie limit na ilosc jednoczesnych polaczen, otwartych plikow etc. no i masz dostep do wszystkich 4 rdzeni (4x 2.5GHz) a nie jestes zamykany w jakis tam % 1 rdzenia. sam server jaki polaczenie bardzo stabilne i wysoki uptime. ja sie jeszcze zalapalem na kod RAMx2 takze wogole jak za ta kase to sam nie wierze ze cos takiego mozna kupic :) support tez bardzo mily i szybki po ang. ofc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i masz dostep do wszystkich 4 rdzeni (4x 2.5GHz)

 

Tego bym nie zaliczał do plusów. Z najdzie się jedna osoba która będzie wykorzystywać CPU na serwerze w pełni to zobaczymy czy będziesz się tak cieszył z tego rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez chyba 8 miesięcy jak mam u nich konto nie zdarzyło się aby ten limit wpływał jakoś szczególnie negatywne na działanie całości. Jedynie można mieć zastrzeżenia czasami do padów z winy DC (jak do tej pory głównie zasilanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego bym nie zaliczał do plusów. Z najdzie się jedna osoba która będzie wykorzystywać CPU na serwerze w pełni to zobaczymy czy będziesz się tak cieszył z tego rozwiązania :)

 

Nie znajdzie się taka osoba:) Max. pare godzin pokorzystałbyś z całego CPU i zablokowaliby VPS-a i tak samo sprawa się ma z nadmiernym wykorzystywaniem (ciągle 2/3), po paru dniach także blokada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może ktoś się odezwie z tego forum i przedstawi swoją sytuację jak wywalił cały serwer :)

Ja nie będę wskazywał palcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znajdzie się taka osoba:) Max. pare godzin pokorzystałbyś z całego CPU i zablokowaliby VPS-a i tak samo sprawa się ma z nadmiernym wykorzystywaniem (ciągle 2/3), po paru dniach także blokada:)

 

Jeśli jest tak jak opisujesz, to jest to bezlitosna fuszerka z ich strony, od tego jest VPS, by był odizolowany i by go limitować tak, by nie wpłynął na pracę pozostałych, ciekawe, czy jak będę RAM zajmował przez 100% czasu i max bandwith, to też się obrażą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj neiwiem, czy wyłączą po paru dniach...

Moją sesje irc namierzyli po 3 tygodniach ( czyli 3/4 okresu, na jaki wykupilem )

a oprocz tego, vps wciąż działa ( wygasł 10-11 lipca ). Moze ja mam poprostu szczęscie... Kiedys pewna firma dedyka wyłączyła o ok. pół roku po koncu umowy :-)

 

Oby na osoby przeciążające reagowali szybciej, niz na mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jest tak jak opisujesz, to jest to bezlitosna fuszerka z ich strony, od tego jest VPS, by był odizolowany i by go limitować tak, by nie wpłynął na pracę pozostałych, ciekawe, czy jak będę RAM zajmował przez 100% czasu i max bandwith, to też się obrażą?

 

RAM masz wydzielony tylko dla siebie. Proceki są wspólne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×